Czy W G3 Bedzie Mozna Być Paladynem

Status
Zamknięty.

Matus00

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
8
Jak śadzicie , gdy ci wszyscy ksiażęta się odwrócili do króla i będzie sie można do nich dołaczyc , to i czy będzie można znowu sie dołączyć do Paladynów i bronić króla (Paladyn to moja ulubiona klasa z G2:D)
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
O rodzajach gildii w G3 autorzy jeszcze nic nie wspominali (ale na pewno będą
smile.gif
). Ale ja myślę, że paladyni pojawią się ponownie. W każdym razie na pewno powstaną jakieś organizacje powstańcze na kształt gildii. Będziemy pewnie mogli się przyłączyć do spiskowców działających na szkodę orkom lub do jakiejś formacjii wojskowej preferującej bezpośrednią walkę z okupantem (paladyni? - a przynajmniej ich resztki).
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ja sadze ze Paladyni beda w G3...
bo oni do khorinis w koncu przyplyneli z kontynentu...
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Na pewno będzie możliwość dołączenia do paladynów. podobno możesz być paladynem i powsiańcem jako szpieg, to będzie fajna opcja. MOżesz należeć do paru gildii, a inni nie będą tego wiedzieli.

NaRka
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
po piersze paladyni beda po drugie bedzie mozna sie do nich dolaczyc bo sa 3 strony konfliktu krol zbuntowani ksiazenta i orkowie do kazdej z tych stron bedziesz mogl dolaczyc wiec jesli wybierzesz opcje bronic krola to zostaniesz paladynem jesli do ksiazat to taki najemnik jak zbuntowany onar wynzajol kogos tylko ze to moze nie beda najemnicy lee bo podobno najemnicy lee tez maja byc noi wkoncu orkowie mozesz dolaczyc do slug beliara i byc po stronie orkow a z tego rowniez xardas sie ucieszy tylko ciekawe jak to bedzie wygladalo ze idziesz sobie a orki ci nie atakuja ciekawe jak to zrobia ale ja sie ciesze bedzie cos dla mnie sludzy beliara nekromanci i mozliwe ze beda czarni paladyni podejzewam ze takie cos moze byc.
pozdro
biggrin.gif
 

Saruman7

New Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
27
No pewnie! Można będzie też nie należeć do żadnej gilidii i przejść całą grę.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Pewnie ze tak ja bez paladynow bym nie przezyl to bedzie pierwsza gildia ktora przejde gre.......
wink.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Głópi temat wystarczyło pomyslec troche nad fabółą G2 i bys się dowiedzaił że paladyni przybyli z kontynetu więc powinno się wydawac (to chyba logiczne) ze paladyni będą na kontynęcie.
 

Kosa

Member
Dołączył
27.5.2005
Posty
63
paladyni zapewne beda Lord Hagen zabral ich troche z kontynentu ktoś musiał zostać bronić króla więz bedzie pewnie mozna do nich dolaczyc
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Myślę, że na pewno bedzie można dołączyć do paladynów. Narazie ludzie z PB nie mówią o gildiach, ale chyba paladyni będą. Chyba, że Hagen wróci przed nami na kontynent i zrobi nam w oczach króla siekę za zabranie statku paladynów. Sam nie wiem, jak to się potoczy, ale tak czy inaczej, ja chciałbym dołączyć do ludzi Lee.
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
QUOTE (Thorbjorn @ 18-06-2005, 10:16) Głópi temat wystarczyło pomyslec troche nad fabółą G2 i bys się dowiedzaił że paladyni przybyli z kontynetu więc powinno się wydawac (to chyba logiczne) ze paladyni będą na kontynęcie.
Zgadam sie przeciez czeba znać fabułe G2 ale kto wie może nie bedzie (przecież Stolica jest oblęznana paladyni Hagena zosatli w khorinis a reszta zgineła w sotlicy) ale nie sądze na pewno bedzie przeciez ma byc dośc sporo gildi!! Ja zawsze gram paladynem i teraz tez bede grął (wsumie i tak przejde wszytkimi ale wpier paladynem) ale słyszeliscie ze gildie nie są obowiązkowe a ja tam nawet wole jak są obowiązkowe.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Może losy potoczą się nieco inaczej. Być może palladyni zostaną zdziesiątkowani i królestwo zostanie podbite przez orków, więc czy będzie można zostać palladynem stoi pod wielkim znakiem zapytania. Wiedząc również, iż Gothic 3 będzie zatytułowany "Zemsta Lee" można stwierdzić, że przynależność do palladynów (jeżeli będzie taka możliwość) może być zgubna... chyba, że plan Lee będzie taki, iż będziemy wykonywać pracę szpiega.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
A oto naśi nie spamujący userzy któży jak jeden mąz udzielają tej samej odpowiedzi że paladyni będą w G3 a wśrud nich Robin Hood ktury zakładał nawet temat o spamie...

A żęby nie robić Off topa napisze to co w ostatnich ośmiu postach że paladyni będą w G3 napewno.

Pozdro dla was kturzy tak martwią śie o to foro...
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ja też myślę że będą paladyni. W końcu obrońcy innosa muszą chronić króla i magów.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Sory, że to napiszę, ale już nie wyrabiam. Ja też myślę, że w G3 będą paladyni. Powiedzcie mi co to wnosi do dyskusji, NIC. Nie umiecie poprzeć swojej wypowiedzi sęsownymi argumentami ??? Ja tak myślę, bo paladyni przypłynęli do Khorinis z kontynętu (tam jest chyba ich główna siedziba). Myślę, że spokojnie będzie można być paladynem bo nawet jeśli będą zdziesiątkowani to chyba nie będą gardzić pożądnym wojownikiem z dużym doświadczenie, który już nie raz pokazał orkom gdzie ich miejsce. To jest właśnie poparcie swojego zdania argumentami i proszę albo nie wypowiadajcie się w tym temacie albo dodajcie coś do wypowiedzi żeby to nie było coś takiego:

QUOTE Ja też myślę że będą paladyni. W końcu obrońcy innosa muszą chronić króla i magów.

Post złożony z jakiś 80 - 83 znaków to chyba nie jest jakiś wyczyn, piszcie te posty tak żeby chociaż miały 4 linijki.


Pozdrawiam
 

Subzero

New Member
Dołączył
20.6.2005
Posty
5
Czytałem że można dołączyć,nie tylko do pladynów ale i najemników i magów ognia.Można nie przystępywać do żadnej z gildi przejść grę bez profesji.
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
istnieją "sensowne" argumenty:
1.ktoś musi bronić dup* króla
2.ktoś musi stacjonować na Khorinis(bo myśle że będzie można tam się dostać)
3.ktoś musi służyć magom ognia( którzy muszą być)
4.ktoś musi mieć ładne zbroje
5.ktoś musi ginąć z imieniem Innosa "na ustach" od uderzeń orków
To jest me zdanie.
poza tym kogo to obchodzi skoro można przejść bez gildii.
pozdrawiam
 

Matus00

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
8
Thojborn , ja wiedziałem zę w G3 bedą paladyni ale nie wiedziałem czy będzie się mozna do nich przyłaczyć, bo ciekawe co by było kdyby sie król dowiedział że ukradliśmy statek to nie wiadomo czy by nam pozwolił zostać paladynem
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Ja bym wolał żeby zamiast Paladynów była inna gildia np.Łowcy Orków.Moim zdanie było by lepiej!Ja tam Paladynem rzadko gram,jest dla mnie nudny
dry.gif

Wolał bym łazić po lasach i polowadź na Orki......ale jeśli Paladyni bedą w G3,nie będe płakał
biggrin.gif




Peace & Love
Pozdrawiam
 

Malinbez

New Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
18
Będzie można być Paladynem na 100% Bo:
-Paladyni pochodzą przecież z Kontynentu
-Paladyni należą już do fabuły gry( moim zdaniem)
-i Paladyn ( tak jak Mag Ognia) służy dla Inosa a my przecież jesteśmy jego wybrańcem
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom