Czy To Pelzacz???

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
yhym... sadze ze to jakis nowy "ulepszony" pelzacz ktory jest tylko na kontynencie... dlatego go nie bylo w khorinis
biggrin.gif
zapewne taka bedzie wymowka
tongue.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No przecież to jest oczywiste że to jest pełzacz , nowa gra nowe ulepszenia.

I jeszcze jedno naprawdę mogłeś nie zakładać tego tematu , po prostu trzeba było zadać pytanie w temacie z tapetami , no cóż ale stało się....
laugh.gif
.... następny głupi temat.
tongue.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
to chyba nie jest pełzacz, bardziej mi przypomina śniacego. Moze sniący był kiedys pełzaczem ale wpadł do bagna zła i stał sie demonem......... poniosło mnie. Ale by dziwnie wygladał, a otoczenie to jakby kopalnia. Jest tu tez inny screen z pełzaczo śniacym ale chodzi tu bardziej o modele w grze.

normal101er.jpg
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Hmmm. Na moje oko przypomina to Śniącego. Może powróci Śniący w GIII??? I tym razem będziemy musieli mu łeb uciąć
laugh.gif
Tylko nie pasuje mi to tło kopalni. No cóż pozostaje nam tylko czekać i samemu się przekonać cóż to za stwór
cool.gif
Pozdro All
 

Kosa

Member
Dołączył
27.5.2005
Posty
63
no przecież nie alien nie?!? potwory w g3 zmieniaja sie scierwojad przeciez wyglada troche inaczej , faktycznie przypomina troche sniacego ale to pelzacz
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Hmm.. na pierwszy rzut oka przypominało mi to śniącego ale gdy się przyjrzałem to zmieniłem zdanie na pełzacza chociaż wygląda inaczej niż te z poprzednich części. Prawdopodobnie to jakaś odmiana.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Jak dla mnie to wygląda jak bliźniak Śniącego, ale nie myślę żeby Krushak wrucił w G3. Możliwe że jest to jakiś król pełzaczy czy coś, bo jest duży i pewnie łatwiej mu jest zrobić dzieci dużą królową niż takiemu małemu zwykłemu pełzaczowi. To co pokazał Haldir pokazuje różnice między pełzaczem a tym czymś drugim więc myśle że to drugie to jakaś ewolucja
biggrin.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
no chłopaki..to mamy dylemat :Djedni mówią ze to śniący a inni ze pełzacz.mnie tez sie wydawało ze to pełzacz..ale słyszalem plotke ze nasz krushak ma wrucic do naszego świataa ale w nowej odsłonie..może ją oglądamy??
ph34r.gif

Pozdrawiam
smile.gif
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
Słyszałem, że w GIII ma powrócić obóz bractwa więc możliwe, iż Śniący też. W końcu Xardas powiedział "został wygnany z naszego świata" czy coś w tym rodzaju. Możliwe, że powróci, albo rozmnoży się i jego potomswo będzie chciało się na nas zemścić...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moim skromnym zdaniem to pełzacz nie śniący, śniący, jakiś taki inny był
tongue.gif
.
Więc moim zdaniem to na 100 % nie śniący tylko pełzacz.
PS. Musiałeś zakładać nowy temat, widać, żę chcesz sobie posty ponabijać (że się tak wyrażę)
tongue.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jest to pełzacz na 100% czego wy oczekujecie ze beda takie same jak w G2?? No napewno nie beda nowa gra nowy wyglad potworów. nowy pełzacz mi się podoba wygląda jakoś tak straszniej od starszej wersji
smile.gif
No a śniącego mi to w ogóle nie przypomina
smile.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
No na 100% nie jest to śniący i wątpie żeby jeszcze śie on pojawił jest to pełzacz.
Widzieliście jak sie zmieniły śćierwojady?? z pełzaczami też tak jest poprostu został zmieniony ich wygląd.
 

sebi-łowca

Debile
Dołączył
2.5.2005
Posty
32
To na 1000% pełzacz bo śniący nie zmieścił by się w kopalni.tak jak już ktoś zauważył to może być jakiś król pełzaczy
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Tu są dwa screeny, jeden własny (na szybko i na kodach
wink.gif
) pierwszy przedstawia Śniącego a drugi pełzaczo-śniącego, jak dla mnie podobieństwo jest uderzajace, choc sniacy wygada grozniej(ale w końcu jest demonem) to maja te odnóza podniesione do góry z kolcami, i cztery nogi na których stoi, a porwnajcie sami



 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Phi. Bycie zwrucili uwagę na to gdzie ten robal stoi. O ile się nie mylę to jest kopalnia. A jaki robal przebywa w kopalniach najczęście w Gothicu ? Hm? No i luknijcie na rozmiary tego czegoś o ile pamiętam to śniący był większy
wink.gif
. A zresztą na rysunku ktury podał Haldir widać jak byk że to jest porównanie wersji z G1 i G3 z wersją G3
dry.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
A ja myslałem ze to jest polna bestja a czemu? w tle widac belki i myslałem ze to jest jakas stodoła ale gdy bardziej się przyjżałem pokapował się ze to jest kopalnia z czemo mozna wywnioskowac ze to ejst własnie pełzacz. Osobiscie mi się on raczej niepodoba
mad.gif
jakies takie niewiadomo co ma na głowie i wogóle paskudny a czy podobny do sniącego może i tak ale napewno to nei on to jest pełzacz.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Robal ten stoi na pewno w kopalni a do sniacego nie jest raczej podobny to jest jeden z ttych mutantow z kontynetu:D
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
To na 100% pełzacz, zresztą pod tym pisze "Crawler" co znaczy pełzacz. Ale teraz to jakieś olbrzymy, np. na trailerze był z 3 razy większy od człowieka! A wg. mnie w G3 przywołają Śniącego, ale z drugiej strony Xardas odebrał by sobie władzę nad złem... Byłby zwykłym "potężnym" sługusem Śniącego... Ale przecież Beliar nim zawładnął, wszystko możliwe...

Sorki za trochę offtopu
biggrin.gif
.
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Jest to pełzacz jeszcze bardziej ulepszony niż ten z nowego obozu w G1 chociarz moze to jest co innego bo kto wie co mogło do łba strzelić gością z PB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom