Czekanie...

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Właśnie na stronce www.play.pl zobaczyłem informacje co do premiery.
Pisze tam, że premiera Gothic'a 3 ma być 20.04.2006
Osobiście nie wiem co o tym myśleć no ale jeśli to prawda to byłoby co najmniej super. Znając jednak realia szczerze wątpię by owa data była prawdziwa.
Więcej info pod tym linkiem.

Zauważcie również WYAMGANIA sprzętowe jakie są tam podane !
Szczerze trochę mi nie pasują no ale...
tongue.gif


Procesor: 1 Ghz
RAM: 256 Mb
HDD: 1,2 Gb
System:
WINDOWS XP

Podsumowując powiem krótko... wszędzie tak mieszają, że człowiek sam nie wie w co wierzyć.



POZDRO "Khalid"
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE Właśnie na stronce www.play.pl zobaczyłem informacje co do premiery.
Pisze tam, że premiera Gothic'a 3 ma być 20.04.2006
Osobiście nie wiem co o tym myśleć no ale jeśli to prawda to byłoby co najmniej super. Znając jednak realia szczerze wątpię by owa data była prawdziwa.
Więcej info pod tym linkiem.

Zauważcie również WYAMGANIA sprzętowe jakie są tam podane !
Szczerze trochę mi nie pasują no ale...

Procesor: 1 Ghz
RAM: 256 Mb
HDD: 1,2 Gb
System:
WINDOWS XP

Podsumowując powiem krótko... wszędzie tak mieszają, że człowiek sam nie wie w co wierzyć.

Hmm, Khalid ta data napawa mnie optymizmem i miejmy nadzieje, ze premiera będzie właśnie tego dnia, co do wymagań to chyba sie pomylili i dali te z GII bo one są raczej niemożliwe, a G3 zajmować bęzie pewnie nie 1,2 GB tylko grubo ponad 4 GB
tongue.gif

Cóż czekajmy...
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (Khalid @ 10-01-2006, 00:14) Właśnie na stronce www.play.pl zobaczyłem informacje co do premiery.
Pisze tam, że premiera Gothic'a 3 ma być 20.04.2006
Osobiście nie wiem co o tym myśleć no ale jeśli to prawda to byłoby co najmniej super. Znając jednak realia szczerze wątpię by owa data była prawdziwa.
Więcej info pod tym linkiem.

Zauważcie również WYAMGANIA sprzętowe jakie są tam podane !
Szczerze trochę mi nie pasują no ale...
tongue.gif


Procesor: 1 Ghz
RAM: 256 Mb
HDD: 1,2 Gb
System:
WINDOWS XP

Podsumowując powiem krótko... wszędzie tak mieszają, że człowiek sam nie wie w co wierzyć.



POZDRO "Khalid"
Ale ściema z tymi wymaganiami, wiem że będa nie takie wyskokie ale 1GHz i 256RAm to bez przesady. Co do daty premiery to jest przecież data wydania po niemiecku (jeszcze dokładnie nie ustalili premiery Gothic 3 po polsku a już dają po polsku
dry.gif
).
To play.pl to jakaś słaba strona, która podaje informacje nieoficjalne albo przypuszczenia, sądząc po pracowitości panów i pani z CDprojekt i materiałowi jaki trzeba spolszczyć to Gothic 3 całkowicie spolszczony będzie w 4 kwartale 06.
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
Ja to normalnie czekam na g3 g1 i g2 tak jak cichemu mi tez nie wystarcza wiec ostatnio przeszelm sobie LOTR ROTK a aktualnie gram w Diablo 2 zaloze sie ze nie macie jeszcze gorzej o de mnie bo mam slabego kompa diablos mi sie zacina i nie moge obejrzec filmow o g3 KOSZMAR
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
JA czekam w taki sposób albo nudze sie
tongue.gif
albo niewiem
biggrin.gif
. A na serio poprostu staram sie zająć jakimś innym RPG'm i narazie mi to wychodzi to jest to niewychodzisz z klimatu myślisz o nim jak wyjdze wielka radość ale wiesz więcej o takich grach typu rpg a nie tylko gothic i masz satysfakcje że ejsteś lepszy niż byłbyś zwykle czekając na gothic niegrając w żadnego rpg'a troche dziwnie napisane...
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
w date premiery wierze ale w reszte...przeciez to jest czysta glupota! 1,2GB na dysku? 1Ghz i 256MB RAM?
laugh.gif
laugh.gif
przeciez g2 wymagal juz najlepiej 512mb ram.
a co ja robie w oczekiwaniu na gothica?pochlaniam cala mase o zapowiedziach gothica 3 (trailery, zapowiedzi itp.) no i gram w G2 NK.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Trzeba być cierpilwym i niewolno poświęcać swojej nadzieji tylko na grze bo można zwariować ( ja prawie oszalałem przed premierą GTA:SA
biggrin.gif
laugh.gif
). Jest wiele innych rzeczy na których trzeba się skupić , ponieważ to jest GRA[/SIZE] , tak tylko gra .Napewno ktoś mnie zbluzga że coś takiego powiedziałem ale mówie tylko prawde .Jak edzie już długo po premierze każdy będzie się smiał z siebie jaki był naiwny na tym punkcie
wink.gif
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Wiec ja bym chcial aby premiera bylo kolo czerwca. Otoz po zakonczeniu roku szkolnego kupuje calkiem nowa maszyne na ktorej gothic 3 pojdzie
biggrin.gif
Dlatego chcialbym kolo czerwca bo chcialbym to przejsc jako jeden z pierwszych a nie po jakims roku kiedy fabula bedzie obijala mi sie o uszy.Co do wymagan to to roznie bywa kiedys pamietam byla taka gra....kurcze zapomnialem ale tez zachwycali sie grafika screenami a jak wyszla to wcale takiej dobrej grafy nie miala i duzych wymagan tez nie.Mam nadzieje ze gothic 3 bedzie udana gra i ze bede mial przyjemnosc w nia zagrac.Ciekawe czy CD Projekt spolszczy Gothica 3 oby tak
biggrin.gif
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja czekam i czekam i nie wiem czy się doczekam bo już nie moge wytrzymać. Musze mieć jeszcze przed wakacjami żeby się rozerwać. Chociaż jak Jowood będzie kombinował tak jak z NK to nie wiem czy doczekam się polskiej wesji w 2007. Jak wyjdzie niemiecka a na Polska bedzie trzeba czekać niewiadomo ile to mi odbije i zaczne grać w niemiecką .
 

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Ja codziennie rano przed i po szkoleszukam nowych screenow i nowosci o G3. Nie ma dnia bez wejścia na ta stronę. Jak myślę że G3 nadejdzie to się cieszę, ale zaraz przypominam że trzeba czekać. To nie jest miłe uczucie kiedy któś czeka na coś, czego bardzo przagnie, ale wytrzymam, i wy tez spróbujcie.Pozdrowienia
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Z tym czekaniem to nie ma problemu jestem wielkim fanem serii i już bardzo chciałbym pograć w G3 ale nie przeżywam tak bardzo tego czekania jak niektórzy przecież życie nie kończy się na Gothicu
tongue.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Jesli to prawda to wspaniale jesli G3 wyjdzie 20.04 to wiem juz na kiedy miec kase ne gre. Też nie wykluczone ze premiera sie sprzeduzy.Nic nie poradzimy musimy byc cierpliwy i czekac wytrwale na Gothic3
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Ja to przeżywam bo się boje że Gothic 3 nie będzie tak wielki jak jego poprzednicy np. Patrząc na screeny z TES4 Oblivion wątpie czy gothic ma szansę na rywalizacje z takim przeciwnikiem, oglądając trailer Obliviona pirwsza mysl jaka była przechodze na serie TES, ale to szybko minełą włączyłem sobie TES3 Morowin i dałem sobie save brata odrazu wyłączyłem...
biggrin.gif
biggrin.gif
.
A 2 przeciwnikiem którego sie boje że wygryzie naszego ukochanego Gothica jest sam Wiedźmin we własnej osobie, ale znając Gothica da sobie rade tak jak G2 pokonał TES3 Morowind tak i G3 pokona konkurencje i tego chce życzyć PB ja sie martwie o G3

Pozdro for all
ph34r.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Czekać? A na co... przecież to tylko gra, wielka miłość do Gothic'a już mi dawno przeszła, choć czuję do tej gry wielki sentyment. Wierzcie mi, każdemu to zafascynowanie prędzej czy później przejdzie. Ja raczej się nastawiam, że w ogóle nie będę grał w G3. Dlaczego? Za słaby komp, to już nie będzie ten sam klimat i po prostu, być może będę miał ciekawsze rzeczy do roboty i brak czasu nie pozwoli mi, że tak się wyrażę, na głupoty. (Nie)oczekuję G3 żyjąc sobie normalnie i zajmując się tym co zawsze. Jednak jeśli będę miał możliwość zagrania, to z pewnością to uczynię.
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
dadex - prawda
wink.gif
- mnie to juz przeszlo z 6 m-c temu poniewaz zaczelem technikum i musze sie uczyc, ale jak wyjdzie g3 to z pewnoscia bede chcial najpierw przejsc g1,g2,nk od nowa odkryc to co do tej pory nie odkrylem (malo tego jest
smile.gif
) i porownac kilmat itd w zwiazku z w/w czesciami a g3
smile.gif
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Ja się obawiam tylko że oni prze kombinują, bo będą chcieli zrobić taki wypas że po prostu może się nie spodobać. A co do premiery to mam nadzieję że będą się trzymać jednej daty a nie tak jak to myło w przypadku Medala że premiera przesunęła się o calutki rok, to już była by przesada
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Na moim kompie - zupełnie innym niż wcześniej podawałem, niestety zmienił się na gorsze
dry.gif
- mogę co najwyżej pomarzyć o Gothicu 3... Dlatego też traktuję tę grę jak każdą inną. Na upgrade raczej się nie zanosi w najbliższym czasie
mad.gif
. Teraz z nudów przechodzę sobie po raz drugi Noc Kruka (tak tak, przeszedłem tylko raz
tongue.gif
)... Podsumowując :
QUOTE przecież życie nie kończy się na Gothicu
Zgadzam się w zupełności... A tym, którzy piszą, że Gothic to dla nich całe życie, to współczuję...
A tak BTW: ta data z kwietniem 2006 r. to raczej nierealny termin
tongue.gif
, spodziewam się polskiego G3 najwcześniej jesienią 2006 r.
Pozdrawiam.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Jay, mam ten sam co ty problem; gothic3 mi nie wejdzie, bo:

mam za słaby procesor: 1.8 athlon
mam za słaba karte: radka 9000
nie mam odtwarzacza DVD na kompie...

Musiałbym go troche podrasowac, jesli chciałbym by wszedł mi g3.. dlatego nie wyczekuje tak na premierę tejże wspaniałej gry... jestem troche zły, ze mi nie pójdzie, ale moze rodzice podrasują, jak ładnie poprosze?
rolleyes.gif
spróbujemy
smile.gif
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Gothic to Gothic. Czekam? Ja nie czekam ja żyje jak zwykle, a dzień premiery G3 będzie tylko dniem wyjątkowym.

Co do wymagań autorzy przesadzają raczej. A jeżeli tak to nawet na najlepszych kompach będzie się pewnie ścinać... no chyba, że PB świetnie zoptymalizuje kod gry. Miejmy dobre myśli, a jak będzie tak źle to lametujcie w czas premiery.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
No więc mam znów smutne wieści dla fanów Gothic'a
sad.gif

Na jednej stronie przeczytałem, że premiera Gothic'a 3 ma się odbyć w IV kwartale 2006 roku.
dry.gif

Ta wiadomość nie napawa mnie optymizmem jednak nic nie da się zrobić.

Tutaj znajduje się całą ta informacja:

Debiut rynkowy Gothic III pierwotnie planowany był na pierwszy kwartał 2006 roku. W połowie sierpnia informowaliśmy Was, że w/w termin został zmieniony na bardziej ogólną datę – 2006 r. Dziś wiemy już chyba, co owa ogólna data oznacza – aktualnie na stronie firmy Deep Silver, czyli brytyjskiego wydawcy gry, przy terminie premiery widnieje ostatni, czwarty kwartał 2006 roku.




POZDRO "Khalid"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom