Czego Wam Brakuje?

Status
Zamknięty.

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Mi Brakuje :
- Starych znajomych
- Portów w Vengradzie (albo choć ich zgliszcz)
- Podziału na Rozdziały
- Jakichś Magnatów Bo przecierz sam król wszystkim osoboiście nie zarządzał
- Większych miast najlepiej jakby były wielkości połaczonych Cape dun I Montery :D
- I Więkcej stworów nowych kontynentalnych
- i bagien na których była wojan Generała Lee
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
jak dla mnie G3 jest najlepszą cześcią, ale

- za słabo rozbudowany system walki wręcz
- za małe zróżnicowanie zadań
- i głupie jest to, że nie ma ani słowa o skrzyniach (mogliby wziąć jakiegoś dziadka proroka co o nich mówi, a tak to wszystko dowiadujesz się z neta) :angry:
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Sorry, ale część z Was brzmi, jakby nie grała w G3. MOŻNA wstąpić do gildii 'oficjalnie'. Np. u Asasynów należy mieć 75 reputacji u nich, dostać się do Ishtar i wykonać quest - wtedy Zuben mianuje nas pełnoprawnym Asasynem. Buntownikiem nie grałem (tzn. zabiłem Rhobara :p), ale, AFAIK, gdy przyniesie mu się artefakty, mianuje nas paladynami. Jakoś nie udało mi się jeszcze zostać przyjacielem orków (buggi albo niezauważenie czegoś :/), ale od nich dostać można [w Faring] najlepszy w grze pancerz, więc domyślam się, że także zostajemy oficjalnie ich przyjaciółmi.

Klimat G3 mi odpowiada, nie brakuje dźwięków, umiejek ni grafiki.
Chodzi bardziej o samą grę... Gdzie się podziały kretoszczury?! Brakowało mi ich przez całą grę, ale dopiero na koniec zdałem sobie sprawę, że nie ma akurat ich ^^
No i kobiety i dzieci - kobiety mogłyby pełnić jakieś znaczniejsze role (prócz niewolnic i NPC buntowniczek/Nordmarek), a dzieci... cóż, choćby się pojawiły ;)
 

kjsparrow

New Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
6
Mi bardzo brakuje tego ze nie mozna przylaczyc sie do zadnej gildi oczekuje ze w dodatku bedzie mozna dolaczyac do gildi
 

Amul

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
2
Wg. mnie problemem Gothica nie jest brak gildii, problem Gothica 3 jest brak rozdziałów. Dlaczego?, ponieważ, po każdym rozdziale były nowe zadania dochodziły, i czy to Khorinis, czy to Górnicza Dolina były "żywe" do zakończenia gry ciągle coś się działo, a w tym Gothicu wykonamy qesty w jednym mieście i miasto jest "martwe". Tak na marginesie, nowym graczom którzy nie grali w poprzednie części podoba się ten Gothic a starym nie tak zauważyłem... Dla mnie samego ten Gothic.. ehh chcieli bazować na grafice tylko.. Bo mi jako staremu fanowi Gothica, nie zależy mi na tym tylko na przygodzie jak z dawnych Gothiciowych czasów, Mogli to dopracować tak samo jak niedopracowali ( nie dokończone wątki np. bandyci, odbicie kopalni, zostanie guru itd. ) ale tym razem to im nie uszło na sucho.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mi osobiście w gothic3 brakuje tego wspaniałego klimatu, jaki był w poprzednich cześciach. Jak np. w w obozach, tam zawsze sie cos działo. Brakuje mi rowniez tego stylu walki, bo w gothic3 to jest masakra <_< Glupie jest to ze nie mozna wstapic do gildi na stale, tylko co chwilke przyłączasz sie do innych i im pomagasz. A szczegolnie brakuje mi tej pieknej, wspaniałej i cudnej Czerwonej Latarni z Gothic2 :D
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Tak mi to brakuje
Więcej bogów
Potężniejsze zwoje z magią
Lepsze zbroje
Lepszy system lasów
nowy styl walki oraz dodanie pożądnej walki na pięści np w karczmie,walka na piąchy za pieniądze
Ulepszony interfejs oraz bardziej posortowany ekwipunek
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
brakuje klimatu z poprzednich częsci sagi , dlatego uwarzam że g1 i g2 były lepsze
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
No tym z runami to mnie rozwaliles ;p Podziekuj Xardasowi ze nie ma run ^^
Pozatym chcialbym wiecej starych znajomych, wiecej miast na pustyni varant bo kocham to miejsce ,a przy tym wiekszej pustyni. Pozatym przydal by sie jakis oblezony zamek jak w G2 no i mozliwosc powrotu na Khorinis tak 4 fun xD
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
W G3 brakuje przede wszystkim wszystkiego co było w poprzednich częściach tzn klimatu, mrocznej grafiki, rozdziałów i ogólnie jakoś tej grywalności. Nie mówię, bo G3 jest dosyć ciekawy ładnie graficznie i ma rozbudowany świat, ale jak dla mnie nie ma nic fajnego w bieganiu między kwiatkami i zabijaniu kolorowego ścierwojada :D. Moim zdaniem gothic 3 odbiegł od swoich poprzednich części i dość sporo, ale jak się to mówi nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ;p
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Rozdziały oraz starego wygladu przyjaciol poniewaz troche dziwne ze w te pare dni podrozy np.diego az zsiwiał.
A co najwazniejsze Bezi juz nie ma kitki :(
 

Lord Siwus

New Member
Dołączył
2.10.2008
Posty
10
Ale najbardziej mi żal gospody "pod czerwoną latarnią" takiej jaka była w dokach w GII :(
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
mi brakuje oblężeń miast bierze się ileś buntowników np okara na trelis i podbija i tam można rozkazy wydać np kusze w gotowości napiąc łuki wyjąc oręż zrobić blok łuki i kusze niech strzelają coś takiego albo bronimy się w gothcie ale oczywiście nie ma już tych co golarka im mordy zniekształciła i kusznicy na mury i taki film wchodzisz na więże a tam widzisz tyle orków co vengard chciało podbić i takie wielkie bitwy co zmnieniają historie przez takie bitwy powinno być podbijanie miast a nie na hama tak fabuła była ciekawsza jakeś listy gończe żeby na drzewach były itd chaty się paliły i te wjeszchowce żeby były orki na cieniostworach i takie włócznie i tak latają wiem że przesadzam ale coś takiego powinno właśnie takie bitwy co zmnienia bieg wojny a nie że wiedzasz kraj który można samemu podbić coto jest taka armia szykuje się na atak i taki generał może byc kan na czele orków atakuje buntowników na polu gdzie nie ma lasów nic i walczysz z buntownikami kto by sie na takie żeczy zgodził ale wszytko co inni chcą kłesty nowe i bronie jak najbardziej się zgadzam ale żeby te bitwy były bo tak jak dla mnie zmnienia całą fabułę krucjaty na pustyni wojsko bez wody to byłby przelom w gothicu kto uzna żeby były takie bitwy może na GG napisać że się z tym zgadza nawet jak jestem niedostępny
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
jeszcze wziąć to żeby były małe dzieci i żeby można było je robić kwatery wielkie buntowników by zmnieniło fabułe
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Najbardziej brakuje mi:
-starego silnika graficznego,
-trzech gildii
-finałowego przeciwnika
-kombosów w walce
-kucyka Bezimiennego
-statku (statki były w poprzednich częściach, aczkolwiek nie zawsze na wodzie :D)
 

Puma

New Member
Dołączył
29.10.2008
Posty
2
Brakuje mi możliwości bycia magiem ognia bez noszenia jego szaty :angry: i może głupie ale tęsknie za szczurami, i kretoszczurami oraz za wielkimi cieniostworami. Te cieniostwory w trójce są mało mroczne i przerażające :(
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
A mi brakuje kobiet w G3, te które są moż policzyć na palcach. Jedna w Reedok, chyba dwie na farmie koło Montery , w Nordmarze coś koło trzech . Najlepiej pod tym względem wypada Varant są trzy niewolnice i największe stężenie kobiet na metr kwadratowy czyli pałac Zubena , bodajrze cztery. Jest pełno samców a kobiety są chyba na wyginięciu. G2 pod tym względem był bardziej realny :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom