Czego Wam Brakuje?

Status
Zamknięty.

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
To czego mi brakuje w G3 nie zmieści się w tym poście, dlatego napiszę tylko niektóre problemy. Po pierwsze mało kobiet, a te które są to są brzydkie. Po drugie brak możliwości chwytania się czegoś podczas skoku tak jak w G i G2. Po trzecie brak możliwości przyłączenia się na stałe do gildii. I po czwarte niemożność nurkowania i brak podwodnego świata takiego jak ryby, rośliny, jaskinie itp. No, to chyba tyle z tych ważniejszych.
 

k02u3

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
2
1. Brak jakiegoś konkretnego celu, zadania do spełnienia, jak to było w przypadku 1 lub 2.
2. Muzyka. O ile w Gothic II muzyka to majstersztyk, to tutaj np. podczas walki doprowadzała mnie do kurwicy.
3. Sprzeczność zadań. Jasne, czasem wiadomo co robić, a czego nie, ale moim zdaniem głupio było rozegrane np. zabicie Rhobara i Puchary Ognia. No bo jak się usiekało 4 paladynów, to komu dawać te puchary? :p
4. BUGI!
5. Noobstwo grafików. No sory, ale coś jest nie tego, skoro pod koniec bohater włazi sobie bez problemów w tekstury ; /
6. Kobiety. Miło by było, gdyby pełniły jakieś ważniejsze role niż niewolnice. W ogóle w całej sadze kobietą, która pełniła jakąś ważniejsza funkcję była Cassia. Przynajmniej tyle.
7. Walka, czyli wal w jeden klawisz, aż ci palec odpadnie <_< Jak dla mnie te wszystkie tricki były nieprzydatne w starciu

no i 8, najważniejsze, zreszta większość tu jest co do tego zgodna - klimat. Bez porównania z poprzednimi.
AMEN

BTW
Kto u licha obciął Beziemu kitkę?!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom