Czego Tak Nienawidzicie że.............

Status
Zamknięty.

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja przede wszystkim nienawidze... PEDOFILI!!! Ich wszystkich powinno się pozbijać. Pedałów tesh nie lubię ale zwiększają szanse na jakąś fajną laskę (więcej kobiet dla hetero). Poza tym nienawidze SZKOŁY. Z chęcią bym urządził tam krucjatę. Ciach, ciach odrąbać łby wszystkim nauczycielkom ha ha ha. A z nauczycieli nienawidzę dyrektorki. Jest tak głupia, że ja jush przy niej nie wytrzymuje! A poza tym kilka "qmpli". Są to totalne lamy, lamerzy, lapsy, lole i co tam jeszcze. Echhh...
 

Alamar

New Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
27
ja nie lubie homoseksualistów bo podburzają społeczeństwo.Nienawidze szkoły jako najgłupsza rzecz na tym świecie. Nie lubie przywódcy koreańczyków (korei półocnej) bo sie ciągle wozi i tu i tam i mysli że jest jołł jak to jest nieprawda
tongue.gif
Też nie lubie paru polityków ale najbardziej to chyba Eks-Leppera oraz Fidela Castro. Jest wiele rzeczy których jeszcze nie lubie ale nie warto ich wymieniać
tongue.gif

P.S. Jest takie śmieszne powiedzonko dotyczące homo " Ja tata i tata w Uni za dwa lata
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
"
Pozdrawiam
tongue.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
QUOTE A kocham muzyke Metallicy itd.

nie jesteś sam zibi

a co do tematu to nie nawidzę:

-dresów ponieważ to debile które wykorzystują ten hip-hop po to by szpanować
-również hip-hopu, Na Innosa!!! toż gówniany twór dla dzieci z patologii że niby w stylu "nie załamuj się, przyjdzcie następny dzień"...to nie jest ambitna muza..
-mojej klasy, może jest w niej trochę fajnych osób ale większość to ludzie którzy tylko chcą cię obgadać i plotkować na łamach klasy
-nienawidzę czasami mojego kompa, bo jak przychodzi jakaś spox gra to h*j nie może jej wczytać ( jak np. KOTOR'a ).....i dlatego nie jaram się kompami...
-siebie bo przez przypadek przy rejestracji wybrałem że jestem kobietą
tongue.gif
biggrin.gif
laugh.gif
wink.gif
dry.gif
mad.gif

( co oczywiście jest nieprawdą..)
-że nie ma MMMOOOCY!!
laugh.gif
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
ja niecierpie swojej siostry,maruda głupia.niektórzy moji koledzy to są prawdziwi zboczeńcy.śpiewają zboczone rzeczy i nawet to pokazują.ja mam takiego głupka że on może kopać kogoś itd.np.kopnął mi kiedyś plecak,ja mu tylko powiedziałem uważaj se młody i mi zrobił guza.down!!

edit.
nie lubie jeszcze mojej pani z polaka.ale ryczy!!!bbbrrrr.homoseksualistów tez oczywiście nie lubie i takich morderców!!!
mad.gif
mad.gif
 

Magellan13

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
36
Najbardziej ze wszystkich rzecz na Ziemi najbardziej wpienia mnie jedna piosenka zespolu Limp Bizkit. Za kazdym razem gdy slysze ten utwor mam ochote rozj**** telewizor, radio itd. Sam nie wiem dlaczego tak mnie to wpienia!
mad.gif
 

Nadja

Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
130
Moja pani biolog jest tak wredna że czasem płakać mi się chce gdy nie mam noża pod ręką. Jednego gościa tak skwasiła że facet się rozbeczał a ta małpa... się nabijała. Na dodatek się na mnie uwzieła-co chwilę "a le nikt nie jest tak mądry jak ty, nieprawdaż?". Tylko nie zabiłam jej zato że jestem przodownikiem, ech.
Nie mogę wytrzymać z lesbami (u nas takich dużo), głupkami (mój brat), kujonami i nadzianych ludzi inteligencji kaczki. Ten świat jest wredny!
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
ja nienawidze mojej pani od matmy...taka szm**** jakiej mało. Zgodze sie z przedmówczynia-też mi sie chce płakać gdy nie mam pod ręką noża
biggrin.gif
biggrin.gif
(ah to San Andreas...za dużo gram
tongue.gif
) Ciągle mnie pyta..kompromituje przed całą klasą..robi kartkówki codziennie...jednym słowem S*** W Dupe J*****
SOry za wyrażenie
Pozdrawiam
wink.gif
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Ja nienawidzę starych babć, które gadają sobie na ławeczkach o kalafiorze.
Nienawidze też szkoły, i tego kto ją wymyślił.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Ja NIENAWIDZĘ;

-hip-hopu (Boże, jakie to smutne, że ludzie tego słuchają)
-szkoły (Zebrać całe forum i zrobić krucjatę na moją szkołę)
-wymądrzania się i lamerstwa (ja mam to, aty nie masz, ja wiem to, a ty nie, ja umie to, a ty nie. Aż się prosi o dekapitacje mieczem dwuręcznym
tongue.gif
)
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
Nienawidze:
-Niektórych Nauczycieli
-Niektórych osób z mojej klasy
-Niektórych sąsiadów i ludzi z podwórka
-Pijaków
-Zboczuli i Pedofili
-Terrorystów
-Chwalipięt
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
moze i macie racje ze tego nie nawidzicie ale patrzac na to inaczej zycie bez tych osob czy czynnosci zycie stalo by sie starsznie nudne

--nie lubie szkoly a wlasciewie to tylko ocen reszta jest spox
---nie lubie wielu rzeczy ale nie chce mi sie ich wypisywac bo to by dlugo trwalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom