Czego Tak Nienawidzicie że.............

Status
Zamknięty.

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Nienawidzę :
->Mojej wychowawczyni(wszyscy w klasie chcieli,żebym był kandydatem do samorządu,a ona na to,że nieodpowiednio się zachowuję)
->Pań w szkole(zawsze wszystko na mnie zwalają)
->większości mojej klasy(pani mówi,że poprawiłem zachowanie a tu od razu skarżą:,,a Grzesiek zrobił to...",,a Grzesiek zrobił tamto...")
->pani od religii(Boże,ona traktuje religię jak jakiś kult,nie wiem,i dziwnie gestykuluje,jak powtarzam te gesty to wszyscy,co siedzą za mną i koło mnie ryczą ze śmiechu)

i jeszcze paru rzeczy....
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Nieznoszę ryja mojej koleżanki, ma taki zwalony ryj. Mam ochote jej wyjechać z lewej prostej żeby jeszcze bardziej jej zwalić morde. Jest taka brzydka że jak na nią się patrzy to od razu łapie się doła, taka przygnębiająca morda
mad.gif
. Wqrwia mnie że h*j wie co. A jak chcesz jej coś powiedzieć delikatnie np. czy zmieni sobie fryza (ma jeden fryz od urodzenia) to ona wali wymówki że jej zimno i nie ma ochoty o tym myśleć.
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Ja najbardzej nie znoszę mojej nauczycuelki od historii i paru dziewczyn z mojej klasy bo jak spojrze na nie to od razu chce bełtać.
 

Lord Vater

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
6
QUOTE (Archimonde @ 09-05-2005, 15:02) Może to (bardzo) głupi temat ale napiszcie czego tak bardzo nienawidzicie że macie ochotę to ro********ć z baooki czy z miniguna.

Ja tak potwornie nienawidzę swojej wychowawczyni że jak widzę jej głupawą mordę to jakoś dziwnie mi się robi (wyobrażam sobie siebie jak ją tnę na kawałki, rozwalam o ściany, jak ją pociąg przejeżdża itp.).

Nienawidzę moich dawnych "kolegów", są tacy poj****i że mózg staje jak się na nich patrzy. W wieku lat 13 bawią się w piaskownicy samochodami, piaskiem, byle
co już się śmieją, walą głupie miny, zaczynają spiewać jakies durne pioseneczki
typu "łahahaha! g****o wpadło mi do gardła ale niedobre choć może rzadkie byłoby lepsze, hops, hops, hops raz do szamba wszyscy to robią mali i sruzi"
No czy to jest normalne?!! Wszyscy czterej.
dry.gif


Pozdrawiam.

EDIT

Cholera
mad.gif
, nie wiem czemu ten temat sie wyświetlił dwa razy.
U Was też tak jest?
Ja nienawidze takiego goscia z mojej klasy takiego orłowskego o casami umnie doprowadzic do szalu i po za tym jest muzynski i głupi
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
ja nie lubie:
- cichych ludzi kturzy zamiast mówić to mróczą pod nosem
- ludzi kturzy za nic robią przykrości innym
- konfidentów kturzy mówią o o moich winach
- dziewnczyn kture lubią palantów kturzy jak są silni to biją słabszych
- palantów (patrz zdanie wyżej)
- debili kturzy wyzywają innych nie zdając sobie sprawy z kim mają doczynienia
mad.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Dziwny ten topic
dry.gif
, ale można się wypowiedzieć. Jest wiele rzeczy i ludzi których bardzo nie lubię.

Po pierwsze moje gimnazjum - z chęciom bym je rozwalił. Wierzcie mi trudno o drugą taką zrąbaną szkołę.

Większość moich inteligentnych kolegów którzy nie wiedzą ile jest pierwiastek z czterech bardzo mnie irytuje, patrzą tylko jak kto się jak bije i wielkie z niech pakerosy. W bicepsie czterdzieści centymetrów a w głowie gówno.

No jeszcze debile szukający zaczepki tacy co przezywają innych i popisują się

Denerwuje mnie mój kolego lol którego bardzo podniecają motory typu komarek
biggrin.gif
i odrazu po szkole idzie jeździć na tym złomie. Pojeździ godzinkę a potem naprawia cały tydzień

Bardzo tesh mnie denerwują dziewczyny które zadają się z takimi jak wyminiłem wyżej. Już nie wspomne o dziewxczynach palących, bo to już jest obrzydliwe

No i jeszcze są moi sąsiedzi. Jak onie potrafią człowieka zdenerwować to się żyć odechciewa. W tym jest sąsiadką jeszcze moja nauczycielka więc jak bym się jej pozbył to miałbym podwójną korzyść
laugh.gif
biggrin.gif
tongue.gif
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Ja tam wolę powiedzieć że nie nawidzę wogóle całej szkoły swojej i ministerstwa oświaty. Nielubię jeszcze Realu Madryt (Barca Rules). Ale tak naprawdę na rostrzelanie to wysłać bym chciał pół mojej zwalonej klasy!!


PS TO był mój 100 POST HURRA!!
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Ja nic nienawidze. Bardziej ze mną jest tak, że czegoś nie lubie, bardzo, lub mniej. Napiszę, co bardzo:
- Kilka nauczycielek w mojej szkole jest tak denerwujych, że szkoda gadać.
- Jest w mojej klasie koleś jeden, który się wozi. Najgorsze jest to, że on jest kompletnie tępy (może nie zdać w tym roku), a do tego śmierdzi: nie myje się tylko cały czas pryska dezodorantami i myśli że jest fajny. Wkurza mnie jak nie wiadomo co.
- A nieznosze z kolei telenowel w telewizji... Po prostu mi na nerwy działa tak, że oglądać tego nie moge (Och, Antonio, zdradziłeś mnie z Lusesitą! Żegnaj, kochany! Odchodzę! Tak nam było ze sobą dobrze, a ty wszystko zepsułeś) Rzygam tym gównem...
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Ja tak strasznie nienawidze ludzi którzy uważają sie za lepszych od innych i (tu teraz znienawidzi mnie wielu ludzi) HIP-HOP'u to jest dopiero debilizm w przeciągu roku powstało ze sto zespołów hh. jeszcze każdy z nich śpiewa o tym że w polsce bieda itd a sami bujają sie brykami na które nikogo innego nie stać. i te ich nazwy
-Mleko- co to ku@@@ za nazwa
-Wujek samo zło- to już jest popierdułka
-Rapowe ziarno-ale syf tragedia
A kocham muzyke Metallicy itd.
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja nienawidze babki od polaka, ktora mnie od dluzszego czasu wnerwia, robiac durne sprawdziany i kartkowy normalnie zyc sie odechciewa chodzac na te lekcje
huh.gif
 

Hunter-Poszukiwacz

New Member
Dołączył
14.6.2005
Posty
29
ja nienawidze facetki od matematyki bo miałem chyba z 10 trój,2 czwórki,2 dwóje,2 pały i ta zołza postawiłą mi 2 na koniec roku!
mad.gif
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Ja nienawidze:
-Brazylijskich Telenowel
-Pić Spirytusu(po nim robi się tak ciemno na 4-5 godziny
biggrin.gif
)
-Mojej ex-dziewczyny(ta głupia dzi**a!!!)
-Pedałów
mad.gif

-Gier Edukacyjnych
-,,Końskich Zalotów"(czyli zwracania na siebię uwagi podobającej się osoby np.przez kopanie,szczypanie,drażnienie.
-Kilku kretynów z mojej klasy
-Kilku kretynek z mojej klasy
 

Fortuno

Debile
Dołączył
26.6.2005
Posty
27
1.Nienawidze 3 dziewczyn z mojej klasy otóż:
- Edyta W. gruba , tłusta , ociężała k....wa
- Ewelina B. pieprzy jakieś głupoty i myśli że jest śmieszna
a tak naprawde jest żenująca
- Angelika J. ona to dopiero jest tępak jest taka głupia że niewie co do niej sie mówi ...... brak mi już słów
mad.gif

2.babka od matmy chciała mnie w tym roku zostawić w tyj samej klasie
ale niudało jej sie
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

3.pan Benon od fizyki pieprzony pijak , chleje na lekcjii nierobi tematów a potem drze sie na nas że nic nie umiemy
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
.

Ci wszyscy maksymalnie mnie wkór.......ją
mad.gif
mad.gif

POZDRO
dry.gif
 

Fortuno

Debile
Dołączył
26.6.2005
Posty
27
1.Nienawidze 3 dziewczyn z mojej klasy otóż:
- Edyta W. gruba , tłusta , ociężała k....wa
- Ewelina B. pieprzy jakieś głupoty i myśli że jest śmieszna
a tak naprawde jest żenująca
- Angelika J. ona to dopiero jest tępak jest taka głupia że niewie co do niej sie mówi ...... brak mi już słów
mad.gif

2.babka od matmy chciała mnie w tym roku zostawić w tyj samej klasie
ale niudało jej sie
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

3.pan Benon od fizyki pieprzony pijak , chleje na lekcjii nierobi tematów a potem drze sie na nas że nic nie umiemy
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
.

Ci wszyscy maksymalnie mnie wkór.......ją
mad.gif
mad.gif

POZDRO
dry.gif
 

kostek.kostek

New Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
21
hehe...Temat w sam raz dla mnie chccho ale sie wyżyje...

1.Nielubie Szkoły(chodziC do niej, uczyś sie, i przesiadywać poszkole..Zamiast pograć w Gothica)
2.Nielubie wszystkich nauczycieli którzy mnie w życiu uczyli(prócz pani od Historii)
3.Nienawidze wysokich cen w sklepach za gry, filmy DVD, lub sprzęt do muzy, czy do TV.
4.Nienawidze ludzi którzy są lepsi ode mbnie w dziedzinie w której ja prubuje być najlepszy...::
tongue.gif
iłka Nożna,Kolekcj Filmowa na CD:::....
5.Nieznosze 1 września i każdego poniedziałku w roku szkolnym..
mad.gif

6.NIenawidze mojego sąsiada bo sie pluje jak gada .(kiedyś spuściłem mu wiadro farby na cymbał
laugh.gif
)..
7.No i to by było na wszystko..

POZDRO
wink.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
QUOTE (Fortuno @ 26-06-2005, 14:43) 1.Nienawidze 3 dziewczyn z mojej klasy otóż:
- Edyta W. gruba , tłusta , ociężała k....wa
- Ewelina B. pieprzy jakieś głupoty i myśli że jest śmieszna
a tak naprawde jest żenująca
- Angelika J. ona to dopiero jest tępak jest taka głupia że niewie co do niej sie mówi ...... brak mi już słów
mad.gif

2.babka od matmy chciała mnie w tym roku zostawić w tyj samej klasie
ale niudało jej sie
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

3.pan Benon od fizyki pieprzony pijak , chleje na lekcjii nierobi tematów a potem drze sie na nas że nic nie umiemy
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
.

Ci wszyscy maksymalnie mnie wkór.......ją
mad.gif
mad.gif

POZDRO
dry.gif

Widze że nie przebieracie w słowach w tym temacie
dry.gif

A tak nawiasem siema !!! Jest dużo rzeczy których nie nawidze że szok
ohmy.gif

Oto TOP 4
smile.gif

1.Szkoła- otym raczej nie musze mówić większoś z was nie nawidzi tego !! jeszcze jak nauczyciele są wredni ]:->
2.Chwalipiętów
biggrin.gif
- Oto mi chodzi że nie lubie ludzi którzy się czymś chwalą np. że zrobili to i tamto !! to dlamnie jest osoba zwana n00bem
smile.gif

3.Polityki-W polsce panuje taka polityka że lepiej wyjechać do innego państwa i o polsce zapomnieć
smile.gif
takie jest moje zdanie
4.Simsy2- Gra moim zdaniem dla dziewczynek
biggrin.gif
a co się okazuje niektórzy chłopaki w to grają w wieku powyżej 14 lat
laugh.gif


Jest jeszcze tego więcej ale to wystarcza !!
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
Ja nienawidze sporo rzeczy ale zawsze szkoły i nienawidze jak cos mi niewychodzinp. kilka dni temu jak grałem w GTA SA miałem misje że trzeba było jechać gdzieś z tym grubasem z 1 miasta, 3 raz podchodziłem do niej , a nie wiem dlaczego bo nawet niezarysowałem fury ona mi skręcała to w lewo to w prawo na maxa nawet jeśli tylko troche a,d lub strzałki przytrzymałem i spadłem z mostu na dach, car wybuch a ja ze złości zacząłem klnąć i jak z pieści walnełem w klawiaturę to na numerycznej enter, + i prawy shift wypadł tak ze szukałem 2 przyciskow z jakąś minute.
 

Lee997

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
78
No to tak: najbardziej nienawidze i bym to rozp*******l-

1.Gimnazjum w Rudniku nad Sanem i nauczycieli w srodku(mam nadzieje ze tego nie przeczytaja
wink.gif
).
2.Ruskow- tych to juz powinni podczas wojny rozp*******c zdrajcow
mad.gif

3.Cwaniakow-takich co ida na chodniku i wszystkich specialnie potracaja rekami
4.Prezydenta kwasniewskiego
biggrin.gif

5.Instytucje o nazwie wojsko
6.No i jeszcze babke Fraczke-ostatnio nam zepsola ognisko
mad.gif


To chyba wszystko
smile.gif
 

Kruker

New Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
27
Ja nie nawidzę mojej pani od polskiego i faktycznie gdyby nie był to grzech i nikt by nic nie mówił dostała by odemnie z miniguna albo z bazooki!
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
Ja nieznosze mojej głupiej siostry(arghh),Paru idiotów z mojej klasy i podwórka!!,Dziewczyn które potocznie nazywa się "Słodkimi Idiotkami"(głównie z mojejgo podwórka
mad.gif
A także niektórych nauczycieli w szkole
mad.gif

A najbardziej nieznosze CHWALIPIĘTÓW!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom