Czego Spodziewacie Się W Dodatku Do Gothic 3?

Status
Zamknięty.

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
Ja uważam że w dodatku naprawia ten bug z pucharami <_< Mogliby tez dodac takie jakby wizje bezimiennego :D np idzesz na pustyni i nagle pojawia sie demon kuszący Cie abyś podążał sciezka beliara albo w Nordmarze pada przed tobą swiatlo Innosa i slyszysz jego glos przekonujacy cie do jego drogi :D Mogly by też dojsc nowe rasy zamieszkujące zachodnie nieznane tereny :D
A co Wy myślicie??
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
QUOTE
Mogly by też dojsc nowe rasy zamieszkujące zachodnie nieznane tereny


"rasy" to może nie (wolałbym ludzi)... ale jeśli miałyby być to czemu nie... jakiegoś gadającego jaszczuroczłeka (całącywilizację jaszczuroczłeków) :D
jak wiadomo w dodatku będą południowe wyspy więc raczej "ras" nowych nie spokamy... będą czarnoskórzy ludzie - to mi sie podoba. ciekawi mnie jak to będzie wyglądało tak jak noc kruka (czyli fabuła nocy kruka wpeciona w g2) czy to będzie kontynuacja... TO JEST PYTANIE!
 

Robharr

Debile
Dołączył
18.3.2007
Posty
33
Ja oczekuje na to że w dodatku będzie mowa otym co nas spotkało mnie i Xsardasa po tym jak przeszliśmy do innego świata.Morze nie zbadane tereny zostaną zbadane ;) .Czy morzna będzie popłynąć na wyspy południowe.
Tego nie wiem ale oczekuje że dodatek będzie superowy.





POZDRO DLA WSZYSTKICH
 

Americ

New Member
Dołączył
10.3.2007
Posty
15
Może dołożyliby stolice orków którą trzeba byłoby zniszczyć (Oczywiście jeśli jest się po stronie ludzi) Fajnie by było jakby dali Khorinis i Górniczą doline, ale tego na pewno nie dadzą :/
No i oczywiście muszą być południowe wyspy i murzyni !
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja chciał bym dodatkowe wysepki które mają być na sto procent. Co do ras to nie, mogli by być normalni ludzi (tubylcy itp.). Również kilka nowych broni by się przydało,artefaktór i zbroi. Pomysł z stolicą orków dobry,ale pewnie twórcy nie dadzą aż takich rzeczy.Będzie to tylko normalny dodatek.

CYTAT
demon kuszący Cie abyś podążał sciezka beliara albo w Nordmarze pada przed tobą swiatlo Innosa i slyszysz jego glos przekonujacy cie do jego drogi


Heh dobre to by było.Śmieszne i nie wiadomo kiedy cię diabeł skusi albo Innos przekona.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Tjaa... Najlepiej żeby w dodatku do G3 były poprawione wszystkie bugi błędy etc. Najlepiej żeby pojawiły się jeszcze nowe krainy, i ludzie. Jacyś murzyni, osady, było by super. Żeby naszym przyjaciołom (tak to sie pisze? :D) przywrócili twarze z poprzednich części gry, a nie jakieś nowe, że nie wiadomo kto to jest. I może jeszcze jakiś inny kraj, chodzi mi tu o coś podobnego do kontynentu. Np., druga taka wielka wyspa gdzie były by rożne miasta i krainy tak jak na Kontynencie. Dostać by się tam można było za pomocą statków lub specjalnych portali. Było by cudo :>.
CYTAT
Pomysł z stolicą orków dobry,ale pewnie twórcy nie dadzą aż takich rzeczy.Będzie to tylko normalny dodatek.

Stolica orków.. Czemu nie?


Z wyrazami szacunku... : P
 

BLyy

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
2
Ja chce oprócz bugów, to chce by powróciło kilkoro starych znajomych. W końcu mogliśmy zabrać na statek wiecej osób np. Benneta czy Wilka,chce by Ci starzy znajomi których można było wziąć na pokład pojawili sie w dodatki.Fajnie by było jakby Wilk proponował nam znowu zrobić zbroje z pełzaczy,a Bennet niewiem :unsure:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na razie chciałbym usłyszeć oficjalne potwierdzenie produkcji.
Jednak jak już wyjdzie, to świetnie by było jak fabuła się poszerzy, chcac niechcąc jest troche uboga - w sensie ciagłe odbijanie miast, lub zabijanie ludzi.
nudne to jest. Trochę nowych postaci, jakies rozszerzenie wątku, chciałbym być beziem jako król - o czym mowa :)
Jakaś wojna, cos po prostu żeby się działo.
No i bugi, bugi, bugi musza zniknąć!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ty się Kacper nie znasz :p Wybijanie Orków w miastach to coś pięknego :D Ja byłbym za tym aby w dodatku były jakieś bitwy na jakimś polu etc. :D Powinni też dać coś w stylu obrony wyzowlonych miast,np. żę Orkowie ponownie atakują miasta utracone :p Ja wogóle mam bzika na punkcie tłuczenia Orków :D A bugi to swoją drogą :) Pozyjemy zobaczymy :B

To se kup władce pierścieni a nie gothica :D :D - doc.
 

popuri

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
12
Według mnie powinno być trochę nowinek jeśli chodzi o bronie, bo trochę było ich mało. Podobał by mi się pomysł ze zrobienieniem wieloczęściowej zbroi (hełmn. nagolennice, naramienniki) i tego żeby można by, było samemu ją wykuć.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja szczególnie chciałbym by były naprawione wszystkie błędy. Oprócz tego poszerzona fabuła, więcej misji, nowe postacie, tajemnicze miejsca, więcej fajnych cobosów, więcej broni. Fajnie by było gdyby jeszcze dało się nosić buty i by były nowe umiejętności. :rolleyes:

Pozdrawiam ;)
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
ja chcialbym aby byl nowy durzy swiat np. przejscie za nordmar do swiata orkow.A tam zeby byla ich cala cywilizacja miasta i ich stolica oraz mogli by dac tez jaszcuroczlekow jako nowa rase i wiecej starych znajomych

ja chcialbym aby byl nowy durzy swiat np. przejscie za nordmar do swiata orkow.A tam zeby byla ich cala cywilizacja miasta i ich stolica oraz mogli by dac tez jaszcuroczlekow jako nowa rase i wiecej starych znajomych
no i jeszcze moze mozna by bylo zrobic tak zebysmy po pokonaniu orkow staneli po stronie ktorejs z prowincji np robhara i jego paladynow lub lee i zabojcow orkow lub ludzi varantu jak wiecie wczesniej robhar podbijl nodmar i varant to mogla bybyc jeszcze wojna pomiedzy prowincjami

Nie pisz posta pod postem... Prezes ?? - szczur
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja oczekuje ze w dodatku przede wszytskim zlikwiduja bugi!!....Chcialabym aby pojawilo sie wiecej zbroi, mieczy itp..Rowniez mile widziane przeze mnie bylyby nowe gilidie(z dwie wystarcza):p...A tak na marginesie to mogliby jeszcze powiekszyc swiat i dodac nowe, bardziej interesujace i trudne zadania...:D:D Acha i cieszylabym sie bardzo gdybym sama mogla nadac imie mojemu bohaterowi(obecnie Bezimiennemu w kazdej czesci:(:(:(:(:/:/:/)
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Najlepiej by było żeby była jeszcze bardziej niż jest rozbudowana fabuła np inny swiat wyspa itp. :rolleyes:
Najważniejsze jest to żeby było mniej błędów ale mnie one nie przeszkadzają ;)
Trzeba poprostu poczekac na ten dodatek...tylko żeby nie polepszyli grafy bo niewyrobie sie z kosztami na kompa <_<
 

arex200

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
8
Lepsze animacje i walka. :rolleyes: Mniejsze wymagania. :p w dzisiejszych czasach na nikim nie można polegać ot co!

Pisz obszerniej - szczur
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Powinni zlikwidowac wszystkie Bugi i błędy w grze. Popieram pomysł America z Stolicą Orków, byłoby ciekawie. Można dac jakieś nowe miasta albo nową krainę.

Pozdro !
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
A ja bym chcial żeby bezimienny wraz ze swoimi najlepszymi ptzyjaciólmi popłynął zdobywać jakis inny kontynent :) lub wyspy południowe :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Taak dodatek powinnien byc jednym wielkim patchem do podstawki
a sama gra usatysfakcjonuje mnie jak ją zrobią tak jak Noc Kruka
no i oczywiście pomyslą w końcu nad wielowątkową akcją
i zbudują klimat taki jak w jedyneczce ukochanej
jednym słowem zapewne nie doczekam się, zadnego z tych punktów
i pozostanie zagrać z miłości do sagi w badziewiarski dodatek
czego serdecznie nie zyczę producentom
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
CYTAT(yeed @ 16-04-2007, 17:28) [snapback]138635[/snapback]
Taak dodatek powinnien byc jednym wielkim patchem do podstawki
a sama gra usatysfakcjonuje mnie jak ją zrobią tak jak Noc Kruka
no i oczywiście pomyslą w końcu nad wielowątkową akcją
i zbudują klimat taki jak w jedyneczce ukochanej
jednym słowem zapewne nie doczekam się, zadnego z tych punktów
i pozostanie zagrać z miłości do sagi w badziewiarski dodatek
czego serdecznie nie zyczę producentom


yeed, troche wiary, chociaż twórcy i tak podcięli sobie skrzydła jeśli chodzi o fabułę tworząc w G3 kilka możliwych zakończeń. Ale co by się nie stało i tak kupie ten dodatek :)

PS. jak myślicie czy to zakończeniu wszystkich prac nad Gothic firam pirahna bytes stworzy jakąś grę godną nastepcy Gothic?
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Moim zdaniem dodatek bedzie na 99% o wyspach południowych, a nie o dalszych losach Xardasa z Bezim(a bardzo tego żałuje). Taki dodatek byłby bez sensu....musielibyśmy przechodzić całą gre i KONIECZNIE na sposób Xardasa żeby dojść z nim do kamiennego portalu i dopiero wtedy zaczynała by sie prawdziwa fabuła dodatku??? Chyba że od razu na począdku gry były by te niezbadane krainy....ale zwykle to taką gre się od początku przechodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom