Czas Wolny !

Co robisz w czasie wolnym ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Ja większość wolnego czasu spędzam przed kompem. Jak mi się nudzi albo przy kompie siedzi brachol (pozdro dla wszystkich upierdliwych bracholi
dry.gif
), rozwijam swoje zainteresowania typu np. piłka nożna. A jak już zupełnie nie mam co robić (na dworze pada a komp nie działa) idę do piwnicy i rąbię drewno, wyobrażając sobie że sąto moi BARDZO nie lubiani "kumple". Doskonałe na rozładowanie napięcia, polecam
biggrin.gif
.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Wolny czas? A co to wogóle jest bo ja czegoś takiego nie znam
wink.gif
. A tak na serio to najczęściej siedze przy kompie i piszę na forum. Wolnego czasu ostatnio mam bardzo mało bo zająłem sie na poważnie moim związkiem ale nie uważam żeby była to zła decyzja.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
W wolnym czasie lubię jeździć na rybki. Fajna sprawa!Wielką radość sprawia samo przygotowywanie sprzętu! Dreszczyk emocji przy braniu to najlepsze chwile spędzone nad wodą. Rozmyślanie: "zaciąć czy nie?" Kocham wędkarstwo! Niestety całkiem niedawno było włamanie do mojego garażu i źli panowie zabrali mi wszystkie wędki
sad.gif
Ubolewam!!! Na szczęśćie ich złe oczy nie wypatrzyły skrzyneczki ze sprzętem! Tyle szczęścia w nieszczęściu! Oczywiście kradzież ta nie zmienia mojego zamiłowania do tego sportu. Kiedy nadejdzie lepsza pogoda mam plan kupić sobię wędkę, kołowrotek i łowić dalej
smile.gif
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Ja tam tego czasu za dużo często nie mam, a jak mam to w sporych nadmiarach. Zwykle siedzie na kompie albo wychodze na dwór i gram w kolegami w różne gry drużynowe. A jak nie mam humoru grać lub pogadać na gg czytam jakąś książke (częściej lektura szkolna, ale tego nie nazywam "czasem wolnym").
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
QUOTE Jejku ja powinienem sie uczyc w czasie wolnym ale zazwyczaj przeglądam podręczniki do Dangeons&Dragons. Pare lat temu bardzo sie wkręciłem w klimaty RPGów i od tej pory wolny czas poświęcam właśnie na nie. Tworze własne potwory i szablony. Tworze kampanie i historie wymyślonych państw. Niby głupie ale ja to lubie

widze morgahard ze mamy bardzo podobne zainteresowania. ja czasami to wymysle calkowicie nowe panstwo, stworze jego pismo i mape a wszystko robie z przyjemnosci. chorzy jestesmy
wink.gif

najczesciej to tworze tez mody opowiadajace o moim pomysle (do roznych rpg) albo tworze oddzielne gry (w rpg makerze xp).
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Ja nie mam przerwy, nie mam odpoczynku. Szkoła jest ważniejsza niż to. Przerwy świątecznej odzwio w mojim kraju nie ma, ale za to na wiosne mamy przerwe (gdzieś z tydzień). No cóż do wiosny jakoś utrzymam się przy życiu. Nawet jakbym miał ten czas, spędził bym go na kompie bądź odsypiając wszytkie te dni.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Ja jak na razie mam sporo czasu wolnego, więc trudno mi jest wybrać odpowiednią opcję w ankiecie. Wybrałem czytanie bo w sumie najwięcej czasu poświęcam temu zajęciu. Na kompie gram bardzo rzadko teraz. Telewizja?? Wieczorami: jakieś serwisy informacyjne, sport. Ostatnio zacząłem jeździć na snowboardzie
smile.gif
. Spoko jest.


Pozdrawiam
 

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
Ja oczywiście jak większość osób gram na kompie a jak nie mam co robić to oglądam TV no i czytam. Nie ucze się bo to nudne!!!

Komp to mój nałóg
biggrin.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Pierwszą żeczą jaką robie mając czas wolny ( w domu ) to siedze na kompie tak jak większość . Ale jeśli komp jest zajęty i jest przed 22:00 to gram na gitarze , a jeśli jest po 22:00 to czytam książki (najczęściej fantazy) . A jak mi sie nie chce grać i czytać to śpie i to chyba jest najlepsze zajęcie (bo przynajmniej odeśpie wszystkie noce które spędziłem przed kompem )
tongue.gif
.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
U mnie zależy
smile.gif
zimą najczęściej prawie cały dzień spędzam przed kompem, a czasem wieczorkiem wypad na sanki na cytadele, od 20 do północy najczęściej, zjeżdżam se z rodzeństwem i znajomymi na saneczkach przepijając grzańcem
smile.gif


latem najczęściej jeżdżę rowerkiem, albo robie cholera wie co z kumplami, a zwłaszcza lubie grać w paintball na naszym polu
smile.gif
z bratem i jego kumplami . Poza tym wieczorem komp. Telewizji przez cały rok oglądam bardzo mało, prawie wcale ( wolę marnotrawić czas przed monitorem
biggrin.gif
).

Jak jestem czymś zmęczony, czy głęboko zmartwiony (co się rzadko zdaża) to śpię
biggrin.gif


Oprócz tego to zawsze do podusi czytam sobie
smile.gif


Jak trzeba to ewentualnie przejrzę lekcje przed sprawdzianem... albo i nie
smile.gif


No, generalnie czas wolny spędzam na rozrywce. Korzystam z tej wolności póki mogę
biggrin.gif




Pozdrawiam - pepon
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
W czasie wolnym nie gram na kompie. Nie dlatego że jestem nienormalny czy tym podobne.Mój komputer jest poprostu taki szybki że przedwojenny kalkulator mojego dziadka robi wszystko szybciej.Za niedługo mój komputer przegżeje sie przez nadmiar używanych znaków podczas pisania pracy na język polski!!!
dry.gif


Ja w wolnym czasie wychodze z przyjaciołmi i staram sie uprawiać jakieś sporty(za znajomymi oczywiście).
biggrin.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hmm...

czy te tematy nie sa zbyt czesto ? tak jak te z muzyka
biggrin.gif


no dobra... ja w wolnym czasie siedze pzred kompem, ale przede wszystkim spotykam sie z kumplami, chodzimy na piwo czasami tez na cos innego
tongue.gif


spotykam sie tez z dziewczynami itd

ale nie jestem maniakiem co kazda sekunde wolna spedza przed kompem...
tongue.gif
 

Thorus_7

New Member
Dołączył
6.2.2006
Posty
18
A mnie to większość czasu przelatuje na siedzeniu przed kompem(gry i net), oglądam też często TV, głównie mecze i programy dokumentalne, czasem też lubię oglądnąć dobry film na HBO 2 lub jak sobie kupię jakiś na DVD. Chodzę też dwa razy tygodniu na treningi piłkarskie( gram w klubie), no i oczywiście ślęczę nad przeklętymi książkami
dry.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom