czarna ruda

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Czarna ruda :?: Może chodzi Ci o Runę :?: Jeśli chodzi Ci o Rune to służy ona do tworzenia Run Magicznych. Są one przeznaczone tylko i wyłącznie dla Magów. Nie licze oczywiście Run Teleportacyjnych które może każdy posiadać. Pozdro All
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Chodzi mu o czarna rude a nie rune. Jest to taki kamien. Nie wiem do czego on słuzy i przypuszczam ze do niczego. Wiem tylko ze mozna sie tym zbakac.
 
A

Anonymous

Guest
KAMIEN

po zjedzeniu tej rudy odejmuje ci sie PZ nie na stłe
(uderza w ciebie piorun)
 
A

Anonymous

Guest
też ją znalazłem ktoś wie po co to ciulstwo może do robienia run z magią beliara tylko kto by tego uczył ksardas????
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Xardas nie uczy cie robienia run. Runy se sam robisz w kapliczce beliara i nic nie potrzeba do nich. Ale musisz za to oddac tam w tej kapliczce szpon beliara i za to masz rune. Pozdro.
 
A

Anonymous

Guest
gdzie mozna znalezdz ta "czarna rude" ,przeszedlem cala okolice wokol kapliczki beliara (no i oczywiscie caly swiat nk =P )
 
R

ReZiWiz

Guest
re

hhhmmmm.... chyba to nie opodal starej wiezy xardasa byla taka runa.... i za tawerna
 
A

Anonymous

Guest
czrną rude morzna znaleśc w skarbie ognistego smoka.pozdro.
 
A

Anonymous

Guest
"zjedzenie" czarnej rudy powoduje spowolnienie czasu na chwile, mozna latwiej wysiekac potworki, mozna ja znalezc w podziemiach cmentarza, nieopodal farmy onara.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Czarna ruda znajduje się jeszcze w nowym świecie tam gdzie jest magiczmy łuk i zakopany skarb trochę ciężko potem sie z tamtąd wydostać ale mnie się udało....
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Czarną rudę można jeszcze znaleźć w jaskini która znajduje się w pobliżu gospody Orlana są tam zombi i szkielety-gobliny.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja czarna rude znalazłem w nowym świecie tam gdzie jest magiczny łuk, skarb i kamienni straznicy. Mam pytanie jak weszliście tam i jak weszliscie bo ja zeby z tamtad wyjsc musialem sie zamienic w Cieniostwora
biggrin.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Są jeszze jakieś inne miejsca gdzie można tą rude znaleść?? Ale przeczytajcie powyżej wymienione miejsca gdzie są i żeby sie nie powtarzać. Pozdro
 

lbc

New Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
18
jest jeszcze w kanionie w nowym świecje
whodzjsz od strony piratów i idzjesz przy lewej stronie w pewnym momencej jest miejsce gdzje skręca sje w lewo tam jest skarb idzjesz trohe dalej i oto i ona a i jak znajdzjecje ten skret w lewo i tam nie bendzje to idźcie dalej bo hyba są dwa
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
O tym to nie wiedziałem przed wypłynięciem do Dworu irdorath planuje się jeszcze raz udać do nowego świata by zabić te potwory któeych nie dałem rady zabić wcześniej. No i mam poracunki z Gregiem. Czy go można zabić?? Bo mam taką ochotę wielką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom