Cyberpunk 2077

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Wczoraj wieczorem wyszedł teaser trailer do Cyberpunka 2077, nowej produkcji studia CD Projekt RED
Cyberpunk 2077 jest oparty na popularnym papierowym systemie role playing o tytule.... Cyberpunk. Nad projektem czuwa twórca oryginału - Mike Pondsmith.
Nie miałem czasu przetłumaczyć, ale tutaj dam jeszcze ukrytą w 2:14 (czas na trailerze) wiadomość od REDów
Do you like our latest creation? We certainly hope so Yo may remember that we sometimes send you guys secret messages like this. It's a great way for us to speak right to you instead of burying ourselves in corporate mumbo-jumbo so let's begin!
First of all - have you noticed all the details in our teaser (yes, it's a teaser. We'll make a proper trailer in the future)? If you know the Cyberpunk setting there are some things you can spot, like implants - look for the weapon hands and the real skin - corporate emblems that should look familiar and more. Happy hunting!
You're probably curious about the release date. It's currently scheduled a way off in 2015 but in truth the delivery date is more like "when it's done". We will release Cyberpunk to you when we're convinced it is nothing but pure, refined, unadulterated awesome. We want it to be the most kick ass futuristic RPG ever - OK, maybe this sounds pretty bully, but it is our actual goal! You judge if we deliver it!
Oh - and you may wonder why we announced our game so early before the release. The reason is that we're still building our dev team so if you are a talented dude or dudette willing to work in a really different company (gamers rule & boring corporate stuff drools!) on a super ambitious project, send us your application right now! careers@cdprojektred.com[1]
So you want to know what kind of game Cyberpunk 2077 will be? The short description is that it will be a story-heavy, nonlinear, open world RPG based on the well known Cyberpunk pen&paper system and setting. Building open world games is something we are mastering right now and we believe that properly joining nonlinear gameplay with an excellent story telling will bring a totally new quality. Mmm... We'll tell some more about it soon!
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Co do gierki zapowiada się miodzio, a co do tekstu, który zapodałeś to w skrócie piszą oni, że równolegle tworzą drugą grę (oczywiście wychwalająć swój aktualnie przedstawiany produkt) - nie zaprzeczają, że to Wiedźmin 3.
No i mają zasadę "when it's done", czyli będziemy mieli dopracowany produkt.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Coming: when it's ready

Przynajmniej panowie z polskiego studia nie są sztywniakami :)

Gra zapowiedziana (czy tez plotki o niej) już spory czas temu, niemniej jednak nie wyczekuję na nią z otwartą japencją. Jakoś cyberpunkowy klimat mnie nie podnieca, chociaż przyznam szczerze, że nigdy w żadną jego postać się nie zagłębiłem. Oczywiście bardziej cieszyłbym się z info o Wiedźminie 3.

Tak czy siak do 2015 jeszcze sporo czasu, także informacje o grze, a i owszem - do zapisania z tyłu głowy, ale czuję, że na razie odkurzać jej nie będzie trzeba.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Już się boje wymagań do wiesia 3.

Cyberpunk nie wzbudził mej podniety bo to nie moje klimaty, jednak jako, że to polskie dziecię to będę trzymał za nie kciuki z całego serca.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
How dare you !
Opowieść Mike'a Pondsmitha o Cyberpunku :)
 

Adi888

New Member
Dołączył
23.12.2015
Posty
10
Gra powinna być kolejnym hitem od Redów. Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością. 
 

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
O to można być spokojnym. Redzi z każdą kolejną grą pokazują, że "da się".
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Widziales kiedys Deus exa nowego? Gameplay kropka w kropke bo to FPS w 3 osobie.
 

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
To będzie mega gra <3

Na pokazie dla prasy był pokazany gameplay (ok 1h) i z tego co czytałem to byli zachwyceni :)

Szkeleton napisał:
Widziales kiedys Deus exa nowego? Gameplay kropka w kropke bo to FPS w 3 osobie.
Ale CP77 to jest/będzie FPP ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Tfu, pomyliłem się bo napisałem o deus exie zamiast o cyberpunku ;D

Tak to bedzie FPS z widoku z oczu postaci.
Czyli cos jak bordelands czy dying light.
 

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
Jakoś nie przepadam za FPP ale po genialnych Bioshockach jestem w stanie zagrać w FPP o ile sama gra jest dobra :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Z pesrspektywy czasu powiem, że premiera zaorała tą grę. Przegrałem wtedy jakieś 70godzin i odstawiłem ją w kąt z postanowieniem, że poczekam, aż połatają. 2 lata później zagrałem w nią z ogromna przyjemnościa. Nawet głupie łażenie bez celu po night city było wciągające. Oczwyiście nadal uważam, że gra nie dowiozła materiału adekwatnego do pompowanych obietnic, ale bardzo, bardzo znacząco się poprawiła i jest grą po prostu dobrą. CDP ma ręke do opowieści, fabuła, postaci, vibe top tier. Dlatego jestem ogromnie ciekaw co wycisną z UE5tki. Jeśli do konwersacji z NPCtami zaimplementują AI to paaanieeee... Pomyślec, że twierdziłem, iż nie podoba mi się ten klimat :D
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Jestem posiadaczem najlepszej wersji gry, czyli tej na ps4 :D , także na początku pograłem chwilkę i odstawiłem na dłuższy czas, zagrałem dopiero na ps5. Tak jak kolega wyżej, mimo że każdy aspekt tej gry jest zrobiony jakby na taśmę i wd40, to gra się bardzo dobrze i lubię wracać do niej, pobiegać, postrzelać do ludzi, studio coś ma sobie. Potrafią zrobić wciągającą grę .
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Zabrałem się za grę dopiero po patchu i dodatku. Niestety odpadłem. Mam wrażenie, że gra była inaczej projektowana a te wszystkie poprawki i dodatki spowodowały ogromny natłok rzeczy na początku. Strasznie poczułem się przytłoczony a czegokolwiek bym nie ruszył dochodziły kolejne.
Może kiedyś spróbuję jeszcze raz ale cały ten świat jakoś do mnie nie przemawia.
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Zabrałem się za grę dopiero po patchu i dodatku. Niestety odpadłem. Mam wrażenie, że gra była inaczej projektowana a te wszystkie poprawki i dodatki spowodowały ogromny natłok rzeczy na początku. Strasznie poczułem się przytłoczony a czegokolwiek bym nie ruszył dochodziły kolejne.
Może kiedyś spróbuję jeszcze raz ale cały ten świat jakoś do mnie nie przemawia.
Mam wrażenie że z wieloma grami dzisiaj tak jest, natłok rzeczy na początku. Najbardziej chce mi się grać, wtedy kiedy już kończę daną grę, miałem tak w Horizonie Forbidden West, Cyberpunku. :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zabrałem się za grę dopiero po patchu i dodatku. Niestety odpadłem. Mam wrażenie, że gra była inaczej projektowana a te wszystkie poprawki i dodatki spowodowały ogromny natłok rzeczy na początku. Strasznie poczułem się przytłoczony a czegokolwiek bym nie ruszył dochodziły kolejne.
Może kiedyś spróbuję jeszcze raz ale cały ten świat jakoś do mnie nie przemawia.
Im bardziej wczujesz się w klimat tym bardziej będzie ci się chciało zajrzeć w każdy kącik i zrobić każdą kolejną misję. Z wiekiem naprawde niewiele gier potrafi mnie przyciągnąc na dłużej, a może to lokalny growy patriotyzm mnie pchał, żeby dokończyć.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
No właśnie mam ponad 5 godzin a dalej się nie wkręciłem i smutno mi z tego powodu. Każdy z kim rozmawia mówi, że to świetna gra ale osobiście tego nie czuję.
 
Do góry Bottom