Co Z Koszulkami ?

Status
Zamknięty.

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Dzisiaj przypomniała mi się sprawa koszulek Gup. Pytanie Kieruję do Kacperexa, czy sprawa jest aktualna?
Temat został zapomniany, ale może jest szansa aby ten plan wypalił. W starym temacie znalazło się około 20 chętnych, może teraz znajdzie się ich więcej.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
WItam,

Koszt koszulek przy 20 osobach to 35 złotcyh chyba+koszt wysyłki około 45, co jest dla wielu kwotom bardzo dużą.
Ludzie niiby są chętni, ale za 20 zxłotych, a żeby osiągnąć takie kwoty to treba z 50 chętnych.

Osobiście zapomniałem o tej sprawie, i myślę, że niedługo załatwię próbną koszulkę ze swoim nickiem i wstawie fotki, być może wtedy więcej ludzi się zdecyduje.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja jestem nadal chętny. Damn na PGA fajnie by było mieć takie xD

Wiara z pewnością pytała by się kim jesteśmy....darmowa reklama dla Gothic UP.
gdzie jak gdzie ale na PGA..najbardziej podatny grunt...a na targach przewija się masę ludzi
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Fajny pomysł z tymi koszulkami. Ja jestem chętny do kupienia xD Tylko muszę wiedzieć jak ona by mogła wyglądać. Kacpi wrzuć fotki najszybciej jak możesz ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Karpielek @ 28-10-2008, 21:05) index.php?act=findpost&pid=200267
Fajny pomysł z tymi koszulkami. Ja jestem chętny do kupienia xD Tylko muszę wiedzieć jak ona by mogła wyglądać. Kacpi wrzuć fotki najszybciej jak możesz ;)


Pierw musze ją zrobić/kupić ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Właśnie Kacpi, dobrze że temat koszulek poruszony. Jeśli mamy robić coś na PGA ( były takie plany, nie wiem co z nimi ;p ) to można by ich wiecej zamowic i chetni sie znajdą. Damy rade :p
 
V

Vergil

Guest
Yhym, ja też w to wchodzę. Skuszę się na koszulkę ze swoim nickiem ;P O ile ktoś nie zmieni mi go na sierotkamarysia666. xD
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja też bardzo chętnie kupię koszulkę ze swoim nickiem, taka cena by mi odpowiadała. I jeszcze postaraj
się Kacpi o zdjęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom