Co Was Urzekło W Gothic 3 :)

betonman

New Member
Dołączył
19.7.2008
Posty
5
Grafika na max detalach, juz po wejsciu do wioski na starcie powaliła mnie jakość shaderów na ziemi...te kamienie aż chce się dotknąć...wychodze z wioski patrze na głaz ten sam efekt, niesamowita jakość bumpmappingu na max detalach pod tym względem nawet oblivion wysiada. Pozatym Wielkość gry.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mnie osobiscie najbardziej prawie jak u wszystkich urzekla swietna grafika. Jescze jak ma sie dobrego kompa i gra sie na pixel 3.0 to jest cud miud. Do tego nawet fajne questy, bardzo duzy swiat i strefy kimatyczne. Ogolem Gothic3 to bardzo ciekawa i wciagajaca gra. Gdyby ja tylko lepiej dopracowali i nie bylo w niej zadnych bugow:/
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Brakuje mi klimatu z G1 i G2 kiedy to do GD powrocilem to bylo cos..
Ale gra cechuje sie:

- piekna grafika (na low juz mniej piekna xD)
- Dosc ladne budowle i tereny zwlaszcza pustynia varant
- system walki naprawde sie zmienil i to na lepsze
- szybkie zdobywanie kasy i doswiadczenia (juz nie trzeba byc ubogim jak np w G2 i to 5 rozdziale.)

a do minusow zaliczam:

- Bugi! (np wlazisz na worki zeby wykopac siarke i juz ruszyc sie nie mozesz..)
- mala stabilnosc gry chociarz w moim przypadku dziala raczej stabilnie chodz nie zawsze.
 

13adi13

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
19
Mnie najbardziej uzekla grafika, a najbardziej nie podoba mnie sie, ze gra sie zacina, nawet jak gram na low, a mam

1.256gb ram
2.4ghz pentium4
geforce 7600gt(256mb)
 

nutella

New Member
Dołączył
11.11.2008
Posty
5
ja też muszę teraz grać na low, bo moja siostra wyrzuciła mnie od swojego komputera :/ ale gra mi się nie zacina:)
No cóż, ale nie będę oryginalna mówiąc, że najbardziej urzekła mnie grafika...;)
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
No cóż, jest to kolejna świetna część serii Gothic. Dlaczego? Ponieważ, ma wspaniałą grafikę, dosyć dobry klimat i trochę gorszą, aczkolwiek, bywały gorsze fabułę. Podoba mi się również duża ilość oręża zaklęć, ogromny świat, no i oczywiście 3 różne krainy: Myrthana, Varant, Nordmar. Nie ukrywam, że najbardziej mi się podobał Nordmar. Klany wspaniałych wojowników, różne grobowce i masa terenów łowieckich. Walkę trochę spieprzyli, ale jeśli ludzie umią myśleć, to ściągną patche i ustawią sobie conajmniej średni poziom trudności, wtedy zobaczymy, czy walka będzie taka "zjebana" jakby to mogło określić kilka osób. Tarcze i hełmy to także spore urozmaicenie, ale cieszy mnie ilość nowych umiejętności. Gra nie wciągnęła mnie co prawda tak bardzo, że chciało mi się przechodzić ją drugi raz, ale to samo mogę powiedzieć o Wiedźminie, którego tak bardzo większość osób tutaj ubóstwia.
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Najbardziej urzekła mnie fantastyczna fabuła i cudowna muzyka. Grafika jest też bardzo dobra, więc tylko bugi w zadaniach denerwują.
 

hailtokingbaby

New Member
Dołączył
23.4.2010
Posty
8
@UP
Cudowny soundtrack był w HL2.

Na początku gry urzekł mnie ogromny świat gry, no i oczywiście ogrom umiejętności. A poza tym masa bugów =*
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
- Muzyka
- Grafika
- Czasami fabuła...
- ...to był żart
- Widoczki
 

Carrypto

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
9
Co mnie urzekło? Przede wszystkim grafika. Piękne tekstury, krajobrazy, efekty. Muzyka wkomponowana w otoczenie co bardzo mi się podoba :)
 

wisnix

New Member
Dołączył
4.8.2010
Posty
5
Na samym początku urzekł mnie widok po wyjściu z Ardeii. Uwielbiam także ten ogromny świat i tajemniczy klimat
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Nieziemska muzyka :D Poza tym grafika jest również niczego sobie. Klimat też jest świetny ;)
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Wspaniała muzyka,krajobrazy,mnóstwo qeustów pobocznych ,urozmaicenie terenu i ogólnie cudowna grafika:p
 

PAJOREK

Debile
Dołączył
2.9.2010
Posty
10
Mnie urzekły takie rzeczy jak:
-różnorodność krain
-wiele także zróżnicowanych misji
-możliwość wyboru zakończenia
-grafika
-nowe uzbrojenie możliwość użycia tarczy

To wszystko +świetne recenzje sprawiły że bardzo polubiłem tą grę.
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Przede wszystkim kontynuowanie fabuły. Nowy silnik graficzny oraz dźwiękowy no i model walki of course :D 
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Przede wszystkim krajobraz. Był po prostu wspaniały, jeszcze takiej gry nie widziałem. Gdy wchodziło się na szczyt obok Silden i rozglądaliśmy się w okół zobaczyć mogliśmy tak wspaniały krajobraz, który w żadnej grze nie występował. Co za tym idzie? Grafika. Gdyby nie ona ten krajobraz nie byłby tak piekielnie realistyczny. :)
Kolejną rzeczą było kontynuowanie fabuły, jak to napisał poprzednik i użycie bohaterów z poprzedniej części. Czułem jednak niedosyt dotyczący Laresa, bo go zwalili.
Fabuła też nie była zła patrząc pod kątem cRPG. Była to bardzo dobra gra. Jednakże patrząc na fabułe pod kątem dwóch poprzednich części wtedy jest gorzej.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wielkość i zróżnicowanie świata gry. Świetna grafika, jak na tamte czasy i genialna muzyka obrazująca poszczególne części kontynentu. Po prostu majstersztyk. Silden i jego najbliższe okolice (z jeziorem na czele) cudowne. Largo w Varrancie (szczególnie wieczorem) klimatyczne- tylko siąść i uraczyć się bagiennym zielem :D.
I wreszcie surowe krajobrazy północnych krain w Nordmarze przyśpieszające tętno graczowi- bezcenne.

Te elementy rozgrywki urzekły mnie w G3 i pomimo, że to najsłabsza część serii, lubię wrócić do tego bogatego, tętniącego życiem świata.
 

belianos

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
16
- Grafika
- Swat gry
- Fabuła
- System walki
- Bugi
- Zamglone oczy Bezimiennego na niskich ustawieniach graficznych
 
Do góry Bottom