Co Was Urzekło W Gothic 3 :)

Chaber

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
6
Wyjątkowo podoba mi się grafika i większa "płynność" od nk, ale mimo wszystko gra jest banalna, krótko mówiąc... całość można przejść klikając lpm, lpm, lpm ,lpm... (jeśli chodzi o walkę). Gdyby do tej grafiki dorobili lepszą fabułę i zwiększyli poziom trudności to możliwe, żę była by to jedna z lepszych gier.
 

Jajoo

New Member
Dołączył
2.12.2010
Posty
4
Muzyka pasująca w stu procentach do gry, grafika, która może i nie powala, ale jest ponad przeciętna.
No i oczywiście fabuła, wyśmienita, której nie ma tak niepowtarzalnej jak w serii Gothic.
Atmosfera... No, różni się znacznie od Gothica I albo II, ale nadal fajna.
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
82
(gothic 3 + patch 1.74)
W grze spodobała mi się fabuła (choć questy już takie ciekawe nie są ) , możliwość pracowania dla orków i innych frakcji (powiedźmy ;/) i możliwości rozwoju naszego bohatera
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Mnie najbardziej wciągnełna muzyka i grafika, po tym ciekawa fabuła i umiejejętności naszego bohatera. Jedną rzeczą, która mi się nie podobała to spobób walki ( naciskanie cały czas jednego klawisze... ) chociaż można sobie czasem walkę utrudnić :D
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
To co mnie urzekło w tej grze to fabuła - długa, nieliniowa i posiadająca wiele misji pobocznych.
Muzyka - fantastycznie dostosowująca się do każdego otoczenia.
Grafika - bardzo przyjemna dla oka.
Polska wersja językowa - wiele osób o tym zapomina, a przecież bez polskich dialogów ta gra byłaby niczym.
Podsumowując jest niesamowitą grą cRPG i częścią nieśmiertelnej sagi GOTHIC.
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
Mnie urzekło to coś. Nie wiem co - fabuła, muzyka, grafika, system walki i rozwoju... Może to jakaś idealna mieszanka dla mnie. Żaden bug nie był w stanie mnie zniechęcić.

Widzę że dalej kopiesz^^
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
No cóż, mnie gra zauroczyła pod względem fabuły zwłaszcza dla tego że można było sobie wybrać ścieżkę i kroczyć nią konsekwentnie do samego końca. Fabuła był długa co pozwalał spędzić wiele godzin przy tej grze. Krajobrazy - można było podziwiać piękne pustynie, lasy Myrtany oraz mroźne góry Nordmaru. Takie widoki mogły czasami człowieka zauroczyć. Różnorodności misji- było wiele typów misji które można było wykonywać, najbardziej podobało mi się odbijanie miast a zwłaszcza gdy sam Bezimienny pokonywał całe zastępy Orków i ich najemników. Ogólnie podobał mi się klimat który można było wyczuć w tej części Gothicka.
 

Zuba

Banned
Dołączył
25.9.2010
Posty
18
No cóż, mnie w Gothic 3 urzekły przepiękne krajobrazy które można było podziwiać. Zwłaszcza pustynię. No i urzekła mnie jeszcze fabuła. Długa i pasjonująca co sprawiało że aż chciało się pograć w ta grę.
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Najmocniejszą stroną "trójki" były zadania oraz zróżnicowanie pod względem krain. Zadań była cała masa, choć czasami nudziły, niektóre był niedopracowane, ale ogólnie zadania wychodzą na plus. Można było podziwiać lasy, pustynie, i mroźne góry Nordmaru. To też wyszło na plus. Dodatkowym atutem była możliwość wybrania sobie drogi jaką chcemy kroczyć. Minusem, ale małym, jest ogólnie fabuła. Można kroczyć od miasta do miasta, ale można od razu udać się do Nordmaru i udać się na poszukiwania Xardasa. Ogólnie gra nie jest zła ale mogła by być o wiele lepsza.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
mi spodobały się:
-widoki
-fabuła czasem
-rozległy obszar gry czyli trzy kontynenty

moim zdaniem najlepsza część sagi gothic.
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Mnie urzekły miasta i ich klimat. Jest ich wiele i są bardzo zróżnicowane, duże i dopracowane. Dużym plusem była duża ilość zadań, może nie do końca zawsze fajnych ale w większości były fajne. Ogrom umiejętności z których mogliśmy korzystać był fajny choć na początku nie mogłem się połapać co i jak. Muzykę dało się jakoś przeżyć, bo czasami mi się nie podobała, ale ogólnie G3 to fajna gra.
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Mnie urzekła wielkość świata, ładne krajobrazy, muzyczka. Te wszystkie rzeczy tworzą bardzo fajny klimat.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Mnie Orkowie. Świetnie naprawdę przedstawieni. Poza tym grafika, przyroda, lokacje, muzyka. Niestety minusów gra ma więcej, szerzej na ten temat wypowiedziałam się w temacie "Fabuła G3 - ankieta".
 
Do góry Bottom