co was najbardziej wqrza?

Status
Zamknięty.

sylwanas15

New Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
23
hmm jakie niedociagniecia w grze was najbardziej zdenerwowaly, mnie np to ze 5 kregu mozna sie nauczyc tylko magiem wody a nie magiem ognie :/ jak temat by to prosze o usuniecie
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
A wiesz co mnie wqukrza w tej grze? Wszystko
tongue.gif
! a mianowicie:
-To, że nie można zostać Guru, Magnatem , Kopaczem , Zbieraczem!
-Wkurza mnie to, że jak jesteś Szkodnikiem to nie możesz napadać na konwoje!
-A najbardziej wkurza mnie to, że w IV rozdziale wyrzucają cię ze Starego Obzozu!
-To, że na arenie Scatiego nie można obstawić walki, bo nawet ich nie ma!(Chyba, że my walczymy
tongue.gif
)
Jeszcze jak bym miał wymieniać to bym wymieniał do wieczoru!
 

sylwanas15

New Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
23
no mnie tez wqrzaja te rzeczy co napisales a najbardziej chyba ze nie mozna byc guru czy magnatem
tongue.gif
i te walki sa denerwujace powinni organizowac ich wiecej
tongue.gif
 

Gacoxx

New Member
Dołączył
18.11.2004
Posty
29
Mnie wkurza to że niektóre postacie są nieśmiertelne i niemoge ich za cholere rozwalić.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
QUOTE Mnie wkurza to że niektóre postacie są nieśmiertelne i niemoge ich za cholere rozwalić.
Dlatego że niektóre postacie są niezbędne do rozwoju fabuły!
Mnie chyba najbardziej wkurza niemożność obstawiania walk,oraz tym samym walki na arenie,bardzo wkurzające jest to że wyrzucaja cie ze starego obozu i nie dostaniesz nawet najlepszej zbroi strażnika!
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Mnie to też że nie można walki obstawić, ale najbardziej w grze to mnie wkurzyło że wojna między SO i NO była tak słaba. Kiedy ybuchła liczyłem na kilka grupowych walk ( a nie z samym Gornem, który jest gorszym wrogiem niż strażnicy. Wiecznie mnie bije :evil: ) w kilku miejscach w koloni. :evil:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom