Co robicie ze wrzodem

Status
Zamknięty.

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No nie ma się co dziwić ja też tak myślałem albo gdy na opakowaniu jest pokazany bezimenny w zbroi magnata czy gomeza nie pamiętam już tak samo z wrzodem wielki bohater ale jak przychodzi co do czego daje dyla :D
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Co robicie ze wrzodem?

Z baśki go, z baśki!

Poza tym- najpierw myślałem, że będzie mi pomagał, nawet zignorowałem to, że ciągle mnie zatrzymywał. Ale potem, kiedy uciekł przed scierwojadami... szkoda, że nie dawał doświadczenia...
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Nio niestety nie daje nawet jeśli nie daje exp to zawsze wielką satysfakcją jest zdielić go z pięści i dobić mieczem za te wszystki stracoe chwile kiedy zaczyna pierdzielic swój żywot " rodzicie nigdy mnie nie kochali " za co tu trafielś ty też za bardzo lubisz zwierzęta " właśnie za takie rozmówki z nim można go zabić :twisted: :twisted:
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
no trzeba przyznać, że na początku to te gadki to nawet ma fajne... ale jak po raz piąty mówi:"a może będziesz spał u mnie w chacie" to... trzeba się go pozbyć
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
nigdy si w jego gadki nieprzysBuchiwaBem ale on co[ takiego powiedziaB "a może będziesz spał u mnie w chacie" ?? to chyba pedofil jaki[ :D gwaBcic bdzie
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
taa to jeden z jego tekstów... dobre jest to, że kiedyś po prostu podszedłem do niego i mu walnąłem mieczem kilka razy to przyleciał Snaf (ten kucharz) i rzucił do mnie tekstem, ze jestem łobuzem czy coś w tym stylu...
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tak albo raz wziołem i stłukłem kogoś a potem wziołem w stan pogotowia czar kula ognia a ten zaczyna do mnie wrzeszczeć " tylko nie to tylko nie to !!!!!!! " albo gdy walczyłem z Kharimem ten zaczoł do mnie gadać i Kharim powalił mnie 4 ciosami myślałem że najpeir go stłuke a potem dobije lecz się rozmyśliłem.....dostał 3 razy z kuszy i papa Wrzodzie :twisted: :twisted:
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Moje najbradzie okrutne Zabicie Wrzoda to:
1Kiedy do mnie zagadał a ja walczylem z Trolem Użyłem Fali Śmierci Uriziela.
2Kiedy szłem do obozu bractwa robie jeden krok i znowu mnie zagadujen Użyłem Przemiany w Pełzacze (Zwoju bo czego innego :p )
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Spalić go to najmniej wyrafinowany sposób tym się trzeba nacieszyć a nie poprostu łupnąć go kulą ognia trzeba się troche pobawić :twisted: :twisted:
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Ja osobiście ogłuszam go w jednym cichym miejscu(za areną)okradam go ze wszystkiego(Głównie jak na początek przydatnej pałki) A gdy znowu sie wpierdziela to robuie to samo(zawsze ma ze sobą jakieś nowe przedmioty) :D Jednym słowem Wrzód to frajer.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LOL

"Wrzód to frajer" - w 1000000 % się z tobą zgadzam. Nie dość że straci wszystko to dalej łazi za tobą i łazi i łazi . ALe odkryłem nowy sposób ;D.

Wepchnąć go w stado głodnych wilków :D hahahha
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no ja myśle że już większośc najlepszych sposobów na pozbycie sie Wrzoda została już opisana, więc ja proponuje zamknąc temat :p
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Ja to ide w ruiny w starym obozie potem wchodze na dach domu i go
mieczem okładam. Nie może uciec bo jest na dachu i lata tak w kułko.Zabieram jego rzeczy i papaty.Odczepia sie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom