Co robicie ze wrzodem

Status
Zamknięty.

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Ja mam jedno sastosowani wrzoda:
1Zabić go nad rzekom i nech popłenie z nurtem rzeki :twisted:

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Na początku to nic z nim nie robiłem.... ale później sie tak zdenerwowałem ze go trzesnąłem... gość się odczepił... :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

Oki . Wiec :

1 ] Ide z nim w stado wilków.
2] Staje z nim nad skarpa i zaczynam atakować on sie cofa i spada ....
3] TO zachowam dla siebie :D
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :D
Musze tego sprubować :twisted:

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
ide gdzie kolwiek i zaczynam go okładać rencami :D a jak to nie pomaga to mieczem na poprawe humoru :D:D:D:D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

moze i nie ale przyjemnośc napewno ;l)
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
a co to za przyjemność - on się nawet nie broni... choć ten jego tekst "dlaczego mnie bijesz" ja już wstanie po laniu jest niezły
 

Wrzód

New Member
Dołączył
19.6.2004
Posty
20
1. na początku nic mu nie zrobiłem ale denerwowało mnie jego gadanie to go zabiłem
2. zaprowadziłem go do mista orków i uciekłem
3. zaprowadziłem go do czrnego trola :D
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ja go wyciągam z SO i rach-ciach i po krzyku - Wrzód gryzie ziemie i wącha kwiatki od spodu:D:D:D:D
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja tam zbyt brutalny nie bylem poprostu unikalem go, ale niestety kiedys sie zamyslalem i do mnie zakadal tak sie wtedy wkurzylem ze wyciagnalem mieczyk i go uderzylem, a nie moja wina ze mialem wtedy 10lvl i go powalilem jednym ciosem :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A ja chłopaka poprostu spławiłem lazł za mną aż dotarłem do jaszczura on dał dyla i tyle go widziałem
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Zwykle omijam... Ale za 1 razem jak się przyczepił nic mu nie robiłem... Zniknął (tzn. przestał prześladować) po zmianie rozdziału :]
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Zwykle omijam... Ale za 1 razem jak się przyczepił nic mu nie robiłem... Zniknął (tzn. przestał prześladować) po zmianie rozdziału :]

Nie wiem jak to zrobilem ,ale kiedyś uciekałem przed wrzodem no i gościu oczywiście za mna biegł no więc zeskoczyłem na dach jakiego domu i zwiałem ,odwracam się a wrzód do połowy w dachu dziwne ,ale to pewnie błąd w grze
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
pierwszy raz jak grałem w gothica a było to rok temu w wakacje to ajk spotkałę wrzoda to pomysłałęm ze w grze będzie coś na rodzaj druzyny jak w baldours gate :D ale te poglądy się zmieniły po spotkaniu pierwszego przeciwnika :D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
pierwszy raz jak grałem w gothica a było to rok temu w wakacje to ajk spotkałę wrzoda to pomysłałęm ze w grze będzie coś na rodzaj druzyny jak w baldours gate :D ale te poglądy się zmieniły po spotkaniu pierwszego przeciwnika :D

Szczerze mówiąc u mnie było tak samo :]
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
no bi wiecie na reklamach pokazana była zawsze garstka ludzi a na pudełku je pokazana trojka w czy jest ktoś z sekty(lester) z nowgo obozu(gorn) i mag milten i to mnie zmyliło :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom