Co Robić, Kiedy Nie Ma Co Zrobić?

Status
Zamknięty.

Kredziak ^_^

New Member
Dołączył
30.7.2005
Posty
11
Upragnione wakacje - wypoczynek, Słońce.....i nuda. Straszliwie ciągnące sie dni, nieznośne upały i deszczowe pory. Jak zapobiec nudzie? Co zrobić, kiedy dotychczasowe zajęcia nie przedstawiają dla nas żadnej rozrywki? Może macie jakieś ciekawe sposoby by urozmaicić sobie czas? Podzielcie się nimi.
smile.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Forum to dla mnie jest takie właśnie ciekawe zajęcie siedzę na nim bardzo długo w ciągu doby, staram się pomagać ludziom i dawać ciekawe tematy, to jak mi to wychodzi nie mnie oceniać, ale się staram. Forum o Gothicu jest The Best. A jeśli nie forum to sesja rpg z kumplami też fajnie wypełnia czas.

Pozdro. Godfather
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Razem z kumplami urawiamy le parkour oraz jazde na desce praktycznie wiekszość dnia ćwiczymy różne triki a jak pada dzesz gramy wspólnie w Heroes 3 ta gra to poprostu złodziej czasu
biggrin.gif
.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE (Shrat @ 31-07-2005, 19:00) a jak pada dzesz gramy wspólnie w Heroes 3 ta gra to poprostu złodziej czasu
biggrin.gif
.
Oj złodziej... Sesja po 20 godzin non-stop, to nie problem
biggrin.gif
A ja w taką pogodę, to siedzę w domu przed kompem, albo wyciągam kumpli nad jezioro... A czasem także mam zabawy masochistyczne
biggrin.gif
Tzn. przy 35 stopniowym upale ide grać w nogę
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Heh no ja bym bardziej skorzystął z porad innych bo sam się okropnie nudze
tongue.gif

A co robie??
Hmmm głównie to dni upływają na ciągłym graniu(trenowaniu) w ET. Ciupie w to do znudzenia. Pozatym od czasu do czasu pospamuje tu troche, od wczoraj wczasie nudów słucham Nordmar Rejdjoł. Noi to praktycznie tyle. szczerze to na dwór rzadko wychodze
wink.gif
Nooo czasami zagram w noge ale i tak to tylko dlatego, że w tym czasie ktoś mi kompa zajmuje
tongue.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ech , a ja się bawie w trial
tongue.gif
Ćwicze triki ale na razie puki nie ma pogody jestem bardzo aktywny na forum
tongue.gif
Ale jeśli ktoś mieszka blisko Suchej Beskidzkiej to mogę podszkolić w jeżdzie na rowerku
tongue.gif
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Temat z pewnością był...ja bym poszedł spać
tongue.gif
tongue.gif
A tak na serio to włączył bym kompa i poszukał jakiś MMORPG albo poszedł do jakiegoś homie po jakąs gre i bym naparzał z nudów. Albo tez z Kacperexem zaczelibyśmy rozróbe na jakimś forum z nudów
biggrin.gif
biggrin.gif

Pozdro all
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Heh wakacje nie są nudne! Można robić wiele rzeczy w okresie wypoczyku np:

Dyskoteki, puby, domówki itp - Wchodzisz pijesz zaraywasz bawisz się i jestes z tego zadowolony
smile.gif
Najlepsze dni to piatki
biggrin.gif


Kino - Tak nie ma to jak z znajomymi iśc do kina wylac kilka litrów coli na podłogę i popcorn na całej sali
smile.gif


Dwór - nie ma to jak świeże powietrze i znajomi i różne misje na głowie
tongue.gif


Komputer
tongue.gif
- Tak możesz chodzic z Malcomem po Babskim forum i się w nie zaczynać w bezczelny sposób
tongue.gif
Fora dyskusyjne sa najlepsze
tongue.gif

Możesz też oglądac filmik grac itp
smile.gif


I kto moze tu mówic o nudzie
tongue.gif
 

Gornu

Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
32
Kiedy niema co robić nudo to chodze po stronkach na forum siedze a tak to z kumplami
cool.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No no no. Dowiedziałem się kilku, ciekawych sposobów na nudę, ale mam swoje własne. Wczoraj naprzykład grałem przez cztery godziny w kosza
tongue.gif
, tylko robiliśmy z kumplem krótkie przerwy, żeby skoczyć po coś do picia. Parkour też bym uprawiał, ale problem taki, ze nie mam z kim, bo moi kumple uważają to za głupotę
dry.gif
, ale poczekam parę dni i do kuzyna jadę i dopiero się zacznie jazda
tongue.gif
. A tak, to na nudę czytam jakieś fajne książki, ale to najczęściej wieczorkiem. No i oczywiście siedzenie na kompie też zabija czas. Siedzę na forum, albo przeglądam stronki, słuchając sobie muzyki (też dobry sposób na zabicie czasu). Siedze na gg i takie tam bzdety.
Hmmm. Po głębszym zastanowieniu rozrywki Kacperexa i Malcoma też wydają się ciekawe
tongue.gif
. Trza będzie kiedyś spróbować
biggrin.gif
.
Pozdrawiam.
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Kiedy nie mam co robić,idę na basen.Nie ważne jaka jest pogoda.2 dni temu było 20 stopni,a ja poszłem na basen,wszyscy kumple śmiali się ze mnie,ale jak nie mam co robić to odzywa się we mnie żądza pływania.Gdy pada deszcz gram w Heroes 3,albo rozciągam się.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Co ja robie gdy nie ma co robić ?? hmm... nad tym musiał bym się zastanowić ponieważ sam dokładnie nie wiem co robie w danym momencie !! poprostu nie panuje nad sobą :]
Najczęściej :

Oglądam TV- tam zawsze coś się dzieje :]

Ide na basen- chodze z kumplem na basen, i jest cool
smile.gif


PC- siedze w necie lub gram w gry i mi się nie nudzi.

Wysyłam sms- wysyłam sms do różnych dziewczyn
wink.gif


Siedze na Forum Gup
smile.gif


Słucham muzy.

To na tyle lubie jeszcze sobie pospać
smile.gif
.

Pozdro:Rod_
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Szczegolnie w wakacje gdy sie ma duzo wolnego czasu ;] wedlug mnie jest mnostwo zajec
biggrin.gif
Ja szczegolnie gdy teraz jest bardzo gorąco bardzo często jeżdze z kumplami nad jeziorko i spedzam tam prawie caly dzien ;] pozniej lecimy na piffko
smile.gif
i pod namiot spac
biggrin.gif
, a rano komputerek ;] w weekend wyskoczy sie moze na jakas dyske albo cuś :] no i mi pasuja w szczególnosci takie wakacje
smile.gif
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
ja biore sobie karty i gram w wojne z samym soba.np czarne kolory to orkowie a czerwone to krolestwpo myrthany i walcza i walcza itp fajna sptrawa.zabija nude
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
JA to szczeze mowiąć jestem zapalonym nałogowcem roweru. poprostu nie wytrzymam jak jest ładana pogoda a ja se nie popedaluje,,, jak jest dupiata pogoda to siadam na kompa noo i pozostały wieczoryy wieczorem zawsze sie gdzies można wybrać disco pifko albo gdzie indziej
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Taa, tez mialem ten problem dlaczego mialem? bo niedawno razem z kumplami
kupilismy troche sprzetu do uprawiania kulturystyki (niewiem czy dobrze napisalem
tongue.gif
) i cwiczymy tak po 2h codziennie, dzien praktycznie zlatuje mi w
taki sposob przewaznie - wstaje ok.9 rano coz jem cioram na kompie jak jest w co
potem obiadek, silka a po ciezkim trenignu trzeba odpocząc z 1h:p a reszte dnia jakos mi schodzi.
 

Triku

New Member
Dołączył
16.8.2005
Posty
9
Mój sposób na nudę ? TO zależy... czasami odpalam muzę... i gapię się w sufit leżąc na łóżku... cholernie wciągające
tongue.gif
albo idę do jakiego kumpla na browar... nakręcam znajomych na jakąs imprezę etc. a jak nudzi się większej liczbie osób... to bierzemy rurki pcv, oklejamy je otuliną idziemy na [obliską piaskownię się nimi pobić...
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja jak niemam co robić komp zajęty przez szczurka to wtedy albo ide na spacer do lasu albo bawie sie z młodszym bratem, Robie domki w lesie z kijów i sprawdzam za tydzeń czy są oczywiście do niczego mi niesłurzą. Można ruwnierz nauczy ć sie walczyć bronią oburęczną może to dziecinne ale jestem jednym z najlepszych witomińskich wojowników broni jednoręcznej. Jak komuś to sie niepodoba niech idze zbierać puszki ciekawe zajęcie do 5zł za kg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom