Co czuliście jak Prześliście Gothic II Noc Kruka

Co czuliście jak Prześliście Gothic II Noc Kruka ??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Co czuliście jak Prześliście Gothic II Noc Kruka :?: :?: :twisted: :twisted:
Chciał bym poznać wasze zdanie po przejściu tej gry
tongue.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
NK do końca przeszedłem jakieś dziesięć minut temu . Poczułem ulgę , bo myślałem że już nie pokonam Smoka Ożywieńca , ale naszczęście udało się. Ugulnie gra była bardzo fajna tylko jedna rzecz mi się w niej nie podobała , a mianowicie to że wszystkie nowe zadania wykonywało się w pierwszych trzech rozdziałach , a tak pozatym to gra jest super.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Mnie troszke rozczarował bo nowe zadania sie bardzo szybko skonczyły a potem gra zrobiła sie nudna bo dużo grałem w zwykłego GothicaII
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
wedlug mnie powinno byc troszke nowych zadan ;/ szybko przeszedlem te nowe
tongue.gif
i czuje niedosyt bo troche czekalem na ta gre
tongue.gif
a przeszldelm ja chyba w 2dni
Juz nie moge sie doczekac 3
biggrin.gif
:twisted:
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
NK udało mi się wreszcie przejść 2 dni temu i muszę przyznać że przyniosło mi to sporą satysfakcje.Misje dziejące się w nowym świecie były bardzo ciekawe i wnosiły swoisty powiew świeżości w fabułę gry.Uczucie to spotęgowały również nowe potwory.Jedak największą satysfakcje w grze sprawiało mi pokonanie każdego ze smoków.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
[smiley poster=grins:7fcc8480cf]Czułem wielką satysfakcję.A moja radość była Wielka!!![/smiley:7fcc8480cf]
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Czulem satysfakcje, chociaz nie bylo to trudne. Ale bylo malo nowych zadan i wogole jestem rozczarowany.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Dla mnie nk nie jest wcale jakies za bardzo trudne . A jak przeszedlem je to poczułem sie źle bo Nk jest bardzio krótkie :/
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Mam to samo co Lee :cry: Za krótkie i troche denne :? CHociaz ze przechodzilem Noc Kruka 2 tygodnie to dla mnie jest za krótka. Nic nie postarali się panowie z Piranhi :| Wstyd :|
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Mnie troche rozczarowalo bo jakendar sie skonczyl i cala gra tak samo ale tak pozatym dawno juz nie gralem w 2 wiec wiecie takie same uczucie jak bym przeszedl 2 poraz 7 :]
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Więęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęceeeeeeeeeeeej :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

saz25

New Member
Dołączył
8.2.2005
Posty
1
ja gothica Nk nie przeszedzlem jeszcze ale sie staram pomozcie
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja czułem wielką satysfakcję mimo że spodziewałem że skoro misje z Jarkendaru skończyły sie prawie na samym początku gry (może tak w środku) to chociaż w dworze Irdorath będzie coś nowego, a jedyną nową rzeczą było to że życie Smoka się przywracało czyli to samo co w Górniczej Dolinie. Ale i tak gra jest super
biggrin.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Ja jak przeszłem NK poczułem lekki niedosyt i zmartwiłem sie że na Gothica 3 musimy tyle czekać ale jak przechodze gre to zawsze czuje sie ulge i respekt do gry
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Było fajnie
biggrin.gif
smile.gif
tongue.gif
!

[ : Wto Lut 15, 2005 4:17 pm ]
Lord Nazgul o co ci chodziło w tym:
Dryżyjcie Śmiertelnicy Armia Ciemności was dopadnie.....

A ty flash będziesz następny.....

Grożba
tongue.gif
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
QUOTE Było fajnie
biggrin.gif
:) :p !

[ : Wto Lut 15, 2005 4:17 pm ]
Lord Nazgul o co ci chodziło w tym:
Dryżyjcie Śmiertelnicy Armia Ciemności was dopadnie.....

A ty flash będziesz następny.....

Grożba
tongue.gif


To nie jest groźba to taki TRICK
Każdemu pisze jego NICK i skończcie mi zawracać non stop tym DUPĘ :evil: :evil:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom