Cmentarzysko Orków - Mag Wody

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
Hej.
 
Jestem w 3 rozdziale przed cmentarzyskiem orków. Chcę zostać magiem wody ale w tej chwili jestem dość słaby. Co mógłbym rozwinąć, bym mógł siekać bez obaw a potem spokojnie zostać dobrym magiem?
 
 
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    953,1 KB · Wyświetleń: 10

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No no nieźle jak zaszedłeś do 3ciego rozdziału z taką postacią :D. No cóż, póki co ja przede wszystkim dałbym punkty nauki w walkę mieczem, trochę siły, no i jak chcesz zostać magiem to w manę ;p. Jednak do zostania magiem wody chyba jeszcze daleko (4 czy 5 rozdział nie pamiętam), ja bym podszkolił tę walkę mieczem ;P. 
A potem jak już zostaniesz magiem to nabijesz lvli i wykoksisz postać pod tę profesje tzn mana, kręgi magii etc :)
Póki co skoro jesteś najemnikiem to wypadaloby władać mieczem jako tako ;P Sorry że tak chaotycznie. 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Po pierwsze - naucz się walki mieczem (nawet podstawowe szkolenie) będzie dużo lepiej.
Po drugie - mało many, zwiększ manę i to porządnie. Co ci po małej ilości jak po 3 fireballach będziesz miał pusto.
Po trzecie - zanim zostaniesz magiem wody to jeszcze trochę minie, więc się tak nie śpiesz i oszczędzaj pkt na naukę czarów.
 

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
Dzięki. Na razie nie śpieszyłem się z rozwijaniem many, bo i tak czary są na razie nieopłacalne (mało skuteczne). W takim zostawiam chwilowo fabułę i wracam do obozu na mały trening :)
 
Jeszcze raz dzięki.
 
PS Nie było tak ciężko tutaj dojść ;)
 
Do góry Bottom