Ciekawe Miejsca

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ciekawe, nikt nie powiedzial o Jaszczurach i Wargach niedaleko od wiezy Xardasa. Trzeba sie troche powspinac w rejonie jaskini z bandytami.

Nie bylo u nikogo tak, ze w doline z Lesterem obok jaskini ze szczurami lezal Jaszczur? Albo jesli "wyjac" jakies zaklecie (tez w doline z Lesterem) mozno "wycelowac" w Warga?

Tam mozno znalezc pierscien, nie pamietam juz jaki...
 

Julianesko

New Member
Dołączył
20.8.2010
Posty
1
Dla mnie najlepszym miejscem to statek w Khorinis.
Zawszę sobie tam zaglądam i oglądam widoki.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
W szkole mówią na mnie krasnolud bo jestem niski. Jak widać również sławny i kosmiczny :)


A jak to się robi? Bo ja nie wiem.
Ekhm. Na pewno nie chodzi o to. Po prostu z tego co wiem, jeden z twórców gry ma taki nick na jednym z for lub ksywkę.
 

tasik14

New Member
Dołączył
22.10.2010
Posty
1
Ja ostatnio jak chodziłem po górach nie daleko wierzy Xsardasa znalazłem amulet który daje 15 hp i także niedaleko amuletu jest coś takiego ja ścieżka na której leży tup
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
W Gothicku jest pare ciekawych miejsc pamiętam że gdzies w lesie jest jakaś jaskinia żeby otworzyć kraty trzeba mieć łuj ale czy to nie pamiętam.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
łuj kretoszczura ;p

pozatym w GD koło wierzy Xardasa idąc do wierzy tam gdzie były golemy to z lewej strony tam są 2 Trolle ale nie mam pojęcia jak się do nich dostać bez kodu ;p
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Wracając jeszcze do tej kaplicy koło farmy Onara i tego pana cienia Inubisa to wyczytałem ostatnio że szkielet który trzyma w ręku list to dawny paladyn Ivan który chciał by Inubis się nawrócił lecz niestety zginął z jego ręki . Dla mnie ciekawym miejscem są groby dawnych obywateli Khorinis które się znajdują za farmą Sekoba . Ogólnie to dużo jest ciekawych miejsc w Khorinis
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Co prawda to prawda!
Najwyrazniej twórcy założyli że gracze po zdobyciu miecza nie pójdą do obozu na nawalankę.
 

Wicon

New Member
Dołączył
19.2.2011
Posty
4
Ja znalazłem ciekawe miejsce w Gothic 2 Noc Kruka. Jak w porcie sie skacze do wody i poplyniie sie dalej, to jest wysepka. Na tej wysepce sa jaszczury, a za nimi jest jaskinia. Można tam znaleźć pozamykane skrzynie, a w nich zloto.

Jest jeszcze w Gothicu 1 jaskinia. Znajdziecie ją płynąc jeziorkiem przy polach ryżowych, przeplywacie potem robi sie rzeka, jest most i wodospad. Za wodospadem jest jaskinia, w G2NK tez tam jest. A propo, czy w Gothic 2 jest Gilbert?? Jeśli tak to gdzie??
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Gdzieś kiedyś słyszałem o tej wysepce niedaleko Khorinis w G2NK ale jeszcze się tam nie wybierałem więc chyba muszę trochę pozwiedzać ;)

A jeśli chodzi o Gilberta to niestety w G2 już go nie spotkasz , jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat co się stało z Gilbertem to poczytaj tutaj http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Gilbert
 

Rydalt

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
29
Niektórzy wiedzą, a niektórzy nie, że ciekawym miejscem jest wyspa niedaleko portu Khorinis. Jest to prawdopodobnie magazyn gildii złodziei. Jest to ta, na której są jaszczury. Z tej jaszczurczej plaży na wyspie należy wejść w zarośla, pod którymi ukryta jest jaskinia z nie najgorszymi skarbami. Polecam uważać na zęby wystające spod ziemi. Jeśli się nie mylę, można je przeskoczyć na miksturze szybkości albo wyłączyć jakąś latarnią.
Wydaje mi się, że by otworzyć skrzynie potrzeba jakiś klucz (do zdobycia w lochach gildii złodziei).
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
To właśnie lampą dezaktywujesz kolce, a także otwierasz tajne drzwi...
 
Do góry Bottom