Cieś!

Raygleih

New Member
Dołączył
20.7.2014
Posty
10
Cześć wszystkim! :lol:
Pokazuję się pod nickiem Raygleih, (z 'One Piece', tam był Rayleigh, co prawda, ale przez mój błąd tak zostało :D). Mam 18 lat, we Wrześniu pójdę do klasy maturalnej :unsure:.Ogólnie: Mam na imię Łukasz, województwo Łódzkie, interesuję się pisaniem opowiadań, niegdyś brałem udział w projekcie na moda do Gothic II, pisałem zadania i różne kartki, które gracz znajdował, czy księgi. Oczywiście projekt upadł, nic nowego... B)  Czytam dużo książek, całe życie nawalam w Gothici i Riseny, w sumie to wszystko po kilka razy przeszedłem i od wczoraj gram od nowa, zaczynam od Gothic I i wszystko po kolei mam zamiar w wakacje ukończyć. :D pozdrawiam!
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehehe ja nie porwę, jeszcze nie ale może kiedyś wyląduje w kotle i będzie uczta :D
 
fajnie ze jesteś, i ciekawie piszesz (dostałam na pm co nie co), zawsze można coś wyskrobać w działach z opiwiadaniami, albo wrzucić to co masz, to pozostali będą mieli oakzję poznać twą twórczość :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Witamy kolejną świeżą krew, mam nadzieję, że się u nas zadomowisz :p.
 
Czytasz książki? A jakie preferujesz? Czy jakieś tytuły polecasz?
 

Raygleih

New Member
Dołączył
20.7.2014
Posty
10
Ostatnio czytam wszystko o inkwizytorze Jacka Piekary ("Ja Inkwizytor" i tam inne dalej... :) ), bo bardzo lubię tematykę powiązaną z religią  :wtf2: .Polecam w stu procentach
Takto fantastyka w w dużej większości, ulubiona to chyba "Lewa Ręka Boga". 
 
 
@Abi, 
No coś tam dodam w opowiadaniach jak się zbiorę, dzięki za miłe słowa po raz drugi :D 
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Hey, witam na G'up!! Miło powitać nowego a do tego kolejnego redaktora. 
 
Rozejrzyj się i zostań z nami na dłużej, oby redakcja wciągnęła Cię na poważnie. 
 
Co do cyklu Inkwizytorskiego J. Piekary, to mogę tylko potwierdzić, że to świetne ksiązki, czytałem wszystkie. (Odwiedź dział Hobby/Ksiązki)
 
Jeśli lubisz fantastykę powiązaną z religią, to polecam Siewcę Wiatru, Kossakowskiej. ( o ile jeszcze nie czytałeś )
 

Raygleih

New Member
Dołączył
20.7.2014
Posty
10
No właśnie bardzo dużo osób poleca, może wreszcie się wezmę :p Jakoś w te wakacje wolno mi te książki idą, ale cóż...:)
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Wreszcie ktoś z łódzkiego, jest moc!
 
Chyba przekonaliście mnie z Ebem to przeczytania 'Ja Inkwizytor', czaję się już jakiś czas na to ;d
 
Do góry Bottom