Cena

Status
Zamknięty.

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
Co narzekasz??
huh.gif


Gra może mieć przedewszystkim dużą wartość emocjonalną.
biggrin.gif


Dobra gra to też taka która może być dla każdego ( np. na każdą kieszeń ).

Chłopie, pomyśl!
rolleyes.gif

Dobra gra po dość niskiej cenie będzie się świetnie sprzedawać.
ph34r.gif


Sądząc po screenach i innych informacjach to ja bym wycenił na ok. 300 zł.

Ale ja bym nie nażekał na niską cene tylko kupował.
smile.gif
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Dla mnie to dobrze.Jak dotąd to zamiast oryginału dostawałem piraty od kumpla jako ,,akt przyjaźni".Jednak dziwi mnie to bo ta gra jest o wiele więcej warta.
mad.gif

Już se zacznę zbierać 100zł
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
tongue.gif
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Hehehe!!
laugh.gif
100zł a ja sie obawiałem że będe musiał wydać majątek na Gothica 3!!
Już mam nawet uzbierane 250zł!!Ale jak ma kosztować 100!!To 150zeta dam do kasy na nowego kompa(a mam tego 4000zł!!
biggrin.gif
smile.gif
cool.gif
)Ale i tak jak na taka gre jest to mało!!

Ale ja jestem cikawy Khalid z kąd będziesz !już! mieć demko Gothica3!!
blink.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
czemu wszyscy się to ceną jarają? Przecież taki kapitalny Splinter Cell:Chaos Theory kosztuje 89,90 zł. Ludzie zupełnie was nie kapuje!
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
QUOTE (Tiops @ 22-07-2005, 01:58) czemu wszyscy się to ceną jarają? Przecież taki kapitalny Splinter Cell:Chaos Theory kosztuje 89,90 zł. Ludzie zupełnie was nie kapuje!
Skoro nas nie kapujesz to co ty robisz na tym forum?? Dla prawdziwego fana gothic jest wart nawet więcej niż 400zł. Co nie znaczy że ni cieszymy się z TEJ ceny. Jeśli tego nie rozumiesz i gothic to dla ciebie tylko jakaś tam fajna gierka to nie pasujesz do nas.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
No i co się buntujesz?Im taniej tym więcej osób będzie na to stać.

Nie mówie ,że ja jestem biedny ,ale dla kogoś taka obniżka może się przydać.
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Cena Gothica jest mała
smile.gif
ta gra jest warta dużo dużo więcej jak dla mnie może kosztować i 200 zł nawet więcej bo Gothic jest warty każdej złotówki ale jako że cena jest tańsza można zbierać na następnego Gothica (o ile będzie oczywiście).
 

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
Witam

A ja gdzies czytalem ze jak sie ma wszystkie czesci gothic orginalne i wysle sie kody rejerstracyjne to wtedy kilkadziesiat pierwszych osob dostanie gothica 3
jeszcze cieplego 2 miesiace przed premierą.

Chyba źle czytałeś, bo chodzi o to że będzie tańszy o 1/3 ceny. Zresztą było już wcześniej pisane o tym, więc czytaj co pisze wcześniej i nie pisz głupot, bo warna dam - Dadex

pozdr.
huh.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Według mnie Gothic powinien wyjść w wersji kolekcjonerskiej i zwyczajnej. Wersja kolekcjonerska powinna kosztować ok. 160 zł. Natomiast zwyczajna tak 100-120zł. Prawdziwi fani kupią edycję kolekcjonerską, a inni zwyczajną.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Myśle że temat powinien zostać już zamknięty oraz przypięty....

Zamknięty dlatego ze pojawia się tutaj już spam... Każdy pisze że za gothica dał by nawet XXX i że super że kosztuje on 99 zeta.... Dużo osób juz się wypowiedziało więc nie warto to ciągnąc

Zamknięty ? Tu się zgodzę, już wczoraj miałem to zrobić - Dadex

Przypięty dlatego aby choć troche zmniejszyć liczbę nowych tematów z zapytaniem ile będzie kosztować Gothic 3 lub co sądzimy o cenia

Przypinać chyba nie ma potrzeby, ale jeszcze zobaczę - Dadex


Sorki za tego off-topa i proszę moderatora o pozytywne rozpatrzenie mojej proźby
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom