Cena

Status
Zamknięty.

cassia

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
12
no fakt na pewno nizsza cena zmniejszy piractwo......ale niektozy i tak zula te 20 zl wiecej na oryginala......ja osobiscie nie lubie kupywac piratow,ludzie sie na pracuja to im sie potem cos nalezy nie??
wink.gif
,w kazdym badz razie nawet jakby byla ta gra po 200zl to i tak bym kupila oryginala.........
 

bb16

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
21
dziwi mnie fakt że tak dobra gra z tak ładną grafiką będzie kosztować jedynie 99zł z groszami
huh.gif
. Myślałem raczej że będzie kosztować koło 200zł
dry.gif
. No ale to i nawet lepiej dla nas
smile.gif
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Cena bedzie zalezala od ilosci potencjalnych nabywcow.Jak gothic by przeszedl bez echa(a tak nie bedzie) to cena bylaby nizsza, a ze jest tylu fanow serii to mozliwe ze cena bedzie wyzsza od 100 zl.
dry.gif
 

Alamar

New Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
27
ja mam odmienne zdanie. Najprawdopodobniej wydawcą gry w Polsce bedzie Cd Projekt. Jeżeli tak bedzie to gra bedzie kosztować 100 zł. Ponieważ każda gra nowa-kosztowała u tego wydawcy 100 zeta a nie jak u EA ok 130
blink.gif
Wiec moim zdaniem gra gothic III osiągnie w Polsce cene 100 zł.
Pozdrawiam
biggrin.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
QUOTE (Alamar @ 10-07-2005, 02:46) ja mam odmienne zdanie. Najprawdopodobniej wydawcą gry w Polsce bedzie Cd Projekt. Jeżeli tak bedzie to gra bedzie kosztować 100 zł. Ponieważ każda gra nowa-kosztowała u tego wydawcy 100 zeta a nie jak u EA ok 130
blink.gif
Wiec moim zdaniem gra gothic III osiągnie w Polsce cene 100 zł.
Pozdrawiam
biggrin.gif

To że gra będzie kosztowała 100 złotych to już prawie pewne. Gothic już jest w planie wydawniczym CD projektu. I ma się pojawić w pierwszyn kwartale 2006 r.
 

LUKI140491

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
15
napewno będzie kosztował 99.90zł tak jak G2 odrazu w dzień premiery kupię se orginałkę a moim zdaniem G3 to będzie za dobra gra na 99.90zł powinna kosztować 129.90zł ale jeśłi to wydaje CD Projekt no cóż....
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
1. Gra napewno bedzie kosztowała w zakresie 99 zł bo osobiście pisałem do cdprojektu i mi odpowiedzieli że tak
2. Gra wyjdzie w 1 lub 2 kwartale roku 2006 a mysle ze bedzie w 2 kwartale bo znając cd projekt i jeszcze w wakacje bym miał w co grać, ale wsumie nie opłacało by im soie sprzedawać na wakacje gier bo wtedy ludzie mało kupują więc wydaje mi sie też że sie specialnie spręrzą i bedzie w 1 kwartale.
3. Kupujcie orginały jak chcecie żeby PB robił odalsze części ale jak mówia że będzie ostatni to tylko możemy liczyć na dodatek , niewiem jak wy ale ja jako wielki fan seri Gothic nie mógł bym dopuscic do kupna pirata Gothic 3 bo moim zdaniem to obowiazek fana.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Wiele już było tematów w którym poruszana była cena tej gry myśle i przystane na tym że bedzie to 99.00 zł może z groszami jak to jest zawsze chociaż jeszcze niewiadomo ile tak będzie dokładnie jeszcze jest dużo czasu i wszystko może się zdażyć jeśli chodzi o to czy będzuie to pirat czy orginał napewno kupie orginał bo będzie zawsze wcześniej pozatym trzeba wynagrodzić twórców za to co dla nas przygotowali :] a gra podobno ma wyjść pod koniec 2006 roku albo na początku 2007 tak słyszałem ale oczywiśćie wszystko może się zmienić wiadomo że często premiery tej gry były przeżucane...
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
super przynajmniej będę miał gothic 3 oryginał a nie jakiegoś pirata który się zacina.uważam że cena 100 zł na przełomie I albo II kwartału to bardzo dobra wiadomość dla fanów gothica.

P.S 400 zł może kosztować np.jakiś windows xp oryginał.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Cena jest trudna do przewidzenia, wkońcu nie jesteśmy jasnowidzami. Myślę, jednak, że będzie ona porównywalna z cenami obecnych RPGów na rynku:
99 - 159 zł.
 
R

ReZiWiz

Guest
99zł? Dla mnie dużo, ale i tak powiem, że nie zakupie oryginalnej wersji. Jak tylko G3 pojawi się na rynku... wejde na zagraniczne strony z torrentami i zassysam g3 :] No a tu jest jeszcze problem, gra jest na dvd... a ja nie posiadam nagrywarki dvd... Tak czy inaczej jakoś sobie skołuje (z GTA SA myślałem ze beda problemy a nie bylo
tongue.gif
). Jak tak bardzo się przejmujecie, to pomyślcie że każdy polak ma prawie pirata GTA SA, gdyż gra ukazała sie narazie w edycji kolekcjonerskiej za 250zł...
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Moim zdaniem to bardzo dobrze. Będzie można od razu kupić Gotha i grać nie martwiąc się, że coś nie wyjdzie przy odpalaniu gry ( co się często zdarza )

Albo poczekać na "sępa"
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak dla mnie cena 99 jest dobra. Nie jest ona za duża i myslę, że każdy gracz uzbiera to 100złoty na taką grę. Cena wydaje mi się za niska jak na tę grę ale bardzo dobrze, że jest taka to spowoduję, iż ludzie będą mogli sobie pozwolić na orginalna grę
smile.gif
Cieszy mnie fakt, że wydam bardzo mało w porównaniu do SA za które dałem 239
smile.gif
 

filiar

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
19
Cos takiego za 99zl?! To ja to z marszu kupie w dniu premiery nie bede się cackał. Gorzej dla tych którzy piraty sprzedają
wink.gif
.
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Uważam że gra będzie kosztować 99 zł. Czytałem na necie o tym jak również na stronie cd projekt. W dniu premiery gry nie będzie jeszcze w sklepach
tongue.gif
Miejmy nadzieje że gra bedzię warta swojej ceny
wink.gif

Pozdro
P.S I cieszmy sie jeszcze że nie są to ceny gier jak na PS2 (jak napisał Kacperex) 239 zł
 

B9oski

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
5
No pomyślcie !!!!
ohmy.gif

Jezekli gra by kosztowała w pojsce ponad 150 zł to 75-95% graczy miała by piraty
blink.gif


WOW kosztuje 200 zł i 50 zł miesiecznie abonamentu. Twurcy //twórcy duzo zarobili???
Jak myśjicie?
biggrin.gif

Podpowiedź: W polsce sprzedono ok 650 egzemplazy.
dry.gif
 

Asasyn

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
15
jeżeli będzie kosztować 99 , 90 zł to zmienie swojego avatara na osła !!! ta gra jest warta dużo więcej i na pewno będzie więcej kosztować
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Cena, którą wystawił wydawca jest bardzo przystępna. Wg. mnie dzięki temu na pewno sprzedaż będzie duża.

PS: Ja sie tam nie martwie.... prawdopodobnie za tydzień bede mieć coś w rodzaju demka Gothica III.
Jak już bede mieć to bede mówił jaśniej
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ja sie tam nie martwie.... prawdopodobnie za tydzień bede mieć coś w rodzaju demka Gothica III.
Jak już bede mieć to bede mówił jaśniej
Niby skąd będziesz miał to demko ?? Jezeli bedziesz miał demko to podaj mi linka...
tongue.gif


A co do ceny to uważam ze 99,00 pln to dobra cena przeciez gdyby kosztowała tyle
co np. najnowsze gierki EA tak jak np. Sims 2 to większość graczy kupowała by piraty.
 

pliszken15

New Member
Dołączył
19.7.2005
Posty
8
dla mnie ta cena wystarczy co wy ludzi cchecie wiecej płacić nie ma sprawy kupie za 99.90 a sprzedam wam za 130.00 zl spoko
biggrin.gif



cena moze być
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom