BSTU Tv

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zbyt długa przerwa dla BSTU, więc filmik cieszy oko. Powrót w dobrym stylu, nie rozdrapując starych dziejów powiem tylko: dobrze, że banicja już się skończyła. Siema BooooooooM, siedź i twórz dalej !
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tradycyjnie dobry motyw. Usmiałem się. Zapewniam, że na tym forum jest sporo miejsca.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Zacne dzieło. A gdyby miejsca jednak brakło, usypiemy jednemu z was nieduży, ale cieszący oko kurhanik :D
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Rn4-SsncrGI :) Nowy singiel z nadchodzącej płyty.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Mimo mi poinformować, iż na naszym koncie zawitała nowa jakość.
BSTU postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom miliardom widzów, którzy oczekiwali w naszej twórczości powiewu świeżości.
Najnowszy filmik jest swego rodzaju dziełem przełomowym - liczymy na to, że pozwoli on nam dotrzeć do nieco szerszej publiczności. Po raz pierwszy video można faktycznie oglądać we względnie dobrym jakościowo HD, ponadto to nasz pierwszy film trwający dłużej niż 10 minut.

Jest to nasza pierwsza tego rodzaju produkcja, więc prosimy o wyrozumiałość :)

http://www.youtube.c...h?v=eLmsZikmUR0

Miłego oglądania.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na facebooku: http://www.facebook.com/bstutv

Same świeże newsy tam będą! :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
I to mi się podoba :D prawie jak Videorecenzja klocucha ;D


A tak bardziej serio to dobry pomysł jesli szukacie większej grupy fanów. Planujecie więcej recenzji?

A może recenzje jakchś fanowskich filmików?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jeśli oceny będą pozytywne, to będziemy to kontynuować. W planach są recenzje innych gier sieciowych jak i projektów fanowskich z Gothica. Wszystko zależy od tego czy ktoś to będzie oglądał.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Good. dobrze wiedzieć.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
i mnie cieszy że BSTU wraca do pracy :D, dzieła godne uwagi
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Recenzja zdecydowanie zasługuje na kontynuację, jednak namawiam do zrezygnowania z końcowego fragmentu (tych 4 minut z "zawieszeniem"). Sam w sobie ten kawałek jest zabawny, ale filmik jako całość ma swoje tempo i zdecydowanie lepiej, gdyby kończył się samobójstwem, bo motyw z miotaniem się w ciemnościach pod kowadłem niepotrzebnie go przedłuża i jest trochę z innej beczki. Zróbcie z tego osobny fragment :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie zgadzam się. Motyw jest fajny. Ukazuje że gra jest Laggy, o czym była mowa w trakcie recenzji kilkakrotnie.

Najbardziej się uśmiałem na końcu. Głosy chłopaków jak zabugowało lolka bojanowi PRo. W głosie bezradność ale na pełnej pompie, bo w końcu zaraz wyłączą to i zapomną. Jednak w tym momencie wyglądało jakby się tym przejęli na serio :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
faktycznie ukazuje że gra ma wiele niedociągnięć itd.


recenzja świetnie wykonana, że wam się chciało :D, końcówka mnie też rozbawiła. panowie może tak zrobić o modach itd?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Całkiem,całkiem. Czekam na kolejne "produkty" ;)
W mody musielibyście zagrać żeby je dobrze zrecenzować a nie wiem czy wam się będzie chciało każdego tak prześwietlać. Ale możecie coś próbować, chętnie obejrzę ;D
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nowy, króciutki filmik BSTUV jest do Waszej dyspozycji. Tym razem, panowie oddają cześć wspaniałej administracji. Cieszmy się i pamiętajmy że to som jaja :trollface:

http://www.youtube.com/watch?v=3DDpbDBFUzE&feature=youtu.be
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Endżoję :D. Mogłoby być mocniejsze, ale puenta jest dobra.

Ej ej, ale gdzie Arven i EB???
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nie zmieścili się w wąskiej obsadzie.

Ah, zapomniałem wszem i wobec podziękować autorowi napisów - Arminasowi. Wszem i wobec, dziękuję.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Lubię to :trollface:
Najlepsza kreskówka z wczesnego szczeniactwa i humor BSTU -miodzio :lolface2:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ten filmik mogę określić tylko w następujący sposób: jest słodki ;D choć trochę przykrótki.
 
Do góry Bottom