Bron

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
no wiec ktora bron w G2 jest dla was najlepsza?????
dla mnie najlepszy jest ciezki miecz na smoki, najwiecej obrazen zadaje smokom i wogole fajny wyglad:D:D:D
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Dla mnie najlepszą bronią jest Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki. Jest to najlepszy miecz z całej gry, świetnie się pezentuje na plecach bohater :). Na drugim miejscu jest Święty kat. Fajny miecz mimo dziwnego wyglądu :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Cięzkie magiczne ostrze na smoki. Najbardziej lubie grac najemnikiem/łowcą i ta bron do tej postaci pasuje idealnie. Pomijam fakt ze ma super obrazenia, bo rownie dobrze moglyby byc slabsze, ale wygląd i swiadomosc tego ze sami takie ostrze robimy zmusza mnie do oddania na nie glosu ;]
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Ja najbardziej lubie Smoczy Łuk ( Jeśli dobrze pamiętam nazwe )
Ogólnie najbardziej lubie łuki.
Z mieczy ja poprzednicy Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki.

Pozdro !
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Z broni białych to tak jak reszta: Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki. świetny oręż. Lubię też posługiwać się kuszą wojenną. Jedno i drugie się uzupełnia :)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Jak dla mnie Ciężkie magiczne ostrze na smoki, za wygląd i obrażenia jakie zadaje. Potem jest Święty Kat, to również jest świetna broń, uwielbiam nią walczyć, ponieważ zadaje spore uszkodzenia. Kusza wojenna jak dla mnie jest taka sobie, nie za bardzo lubię nią walczyć. :)
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Tak jak reszta lubię posługiwać się Ciężkim magicznym ostrzem na smoki. MA fajny wygląd i zadaje największe obrażenia. Jeśli chodzi o łuki i kusze to żadko używam, głównie miecze. :D ;) :) B) :lol:

Pozdrawiam ;)
 

sprite9

New Member
Dołączył
8.6.2007
Posty
2
oczywiście - ciężkie magiczne ostrze na smoki.
Ma dobry wygląd (jest zdobiony czerwonym klejnotem) i jest najlepszym mieczem w grze

w kwestii dystansowych - kusza łowcy smoków gdyż jest najlepszą bronia dystansowa i świetnie wygląda a poza tym jest przeznacAczona dla mojej ulubionej gildii :ph34r:
 

Mierzwus

New Member
Dołączył
2.8.2005
Posty
24
tu nie jestem pewien czy jest zdobione czerwonym klejnotem :} o ile pamiętacie taki sam miecz w G1 o nazwie URIZIEL był i posiadał niebieski klejnot, chyba ze sie go usuwalo to byl wlasnie ten efekt czerwonego a jednak to bylo tylko puste miejsce :}

a tak przy okazji to idzie UCZCIWIE bez uzywania marvina zdobyc Gniew Innosa ? taki sam jak w menu głównym? oczywiscie miecz jednoreczny po konsekracji odpada bo sprawdzalem :}
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
Oczywiscie Ciężkie magiczne ostrze na smoki fajnie wyglada no i zadaje najwiecej obrazen i jest dla Najlepszej gildi jaka powstala we wszystkich GOTHICACH czyli Lowcy smokow a zdystansowych kusza lowcy smokow.Szkoda ze g2NK juz ten miecz nie jest najlepsza bronia:/
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
Kusza łowcy smoków, bo wole walczyć na dystans

Jesteś nowy więc tym razem daruje, każdy ma jakieś początki. Staraj się jednak rozbudowywać swoje wypowiedzi. - DDX
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Troche dziwny temat :blink: , chyba każdy kto grał postacia posługującą sie bronią w zwarciu wybieze CMONS . Ja nie będe oryginalny bo ja też uważam tak jak reszta lecz moim równie lubianym mieczem jest Święty Kat , wspaniałe broń . ;)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
UCZCIWIE bez uzywania marvina zdobyc Gniew Innosa
tak samo jak świętego kata, tylko że bierzemy paladynem jednoręczny miecz od Harada.

CYTAT
Ciężkim magicznym ostrzem na smoki
Ludzie litości... To się nazywa Duże magiczne ostrze na smoki...

CYTAT
chyba każdy kto grał postacia posługującą sie bronią w zwarciu wybieze CMONS
Każdy kto grał Łowcą :p, paladyni mają inna broń. Czyżby z marvinem pan grał :p?

Mój "głos" idzie na Świętego kata. Co prawda DMOnS jzaadje większe obrażenia, ale tylko o 10 a mieczyk paladyna jest szybszy i lepiej wygląda. Żałuję że łowca smoków nie może posługiwać się tą bronią.
 

og loc

New Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
2
dla mnie jest to miecz dwureczny paladyna poswiecony w zakonie i skonsekrowany łzami innosa
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
Kiepski miecz półtoraręczny(chyba tak się to pisze) :D

I jeszcze Duże Magiczne Ostrze na Smoki .. i .. Świętego Kata :)

Do dwóch ostatnich postów: Starajcie się argumentować wypowiedzi, bo nic nie wnosicie do tematu. Nowym zwykle daruję... - DDX
 
V

Vergil

Guest
Tu będę oryginalny- Topór Berserkera. Najmocniejsza broń w grze. Fajnie też wygląda, ale najfajniejszy wygląd ma of course Duże Magiczne Ostrze na Smoki. Topór berserkera można zdobyć na SAMYM początku gry, nawet w 1 rozdziale...
PS. Zadaje 200dmg
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No i przez Ciebie Vergil ja nie będę oryginalny :p Tak Topór Berserkera... Mi on natomiast podoba się właśnie z wyglądu najbardziej. Daje wrażenie wielkiej potęgi na plecach Bezimiennego. Następnym w kolejności jest natomiast (pozwolę sobie to napisać, bo w dziale Noc Kruka nie ma takiego tematu) Szpon Beliara. W nim natomiast podobają mi się jego same atrybuty i te fajne czarne dymki :D.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja zawsze lubiłem walczyć toporami, dlatego do gustu przypadł mi BARBARZYŃSKI TOPÓR BOJOWY (chyba tak to sie pisało), jeśli chodzi o miecze to ulubionym jest Orkowa Zguba, a z broni na dystans to oczywiście Kusza Łowcy Smoków.
W zasadzie Kordelas tez jest niczego sobie ;]
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Najlepsza broń to Smocza Zguba. Nie tylko ze względu na swoje statystyki. Bardzo mi się pdoba z wyglądu,
No i według mnie pasuje do Łowcy Smoków. Że się tak wyraże zaj***e wygląda na jego plecach z kuszą Łowcy Smoków :))
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
Moje ulubione bronie to łuki, chociaż mają gorsze dmg od kusz, to mi się tym lepiej walczy (szybciej?). Szczególnie Gniew Innosa lub Szpon Beliara (w NK) + Smoczy łuk - najlepsze połączenie broni jednoręcznej do dystansowej (wg. mnie). Najbardziej mnie właśnie razi, że nie szło przechodzić G1 z takim zestawem broni bo łuki są słabe a Uriziel dwuręczny :( . Myślę, że ten temat powinien się znajdować w dziale Ogólnie O Serii (a jak jest to sorry).

EDIT: do luke6p Smocza Zbuba nazywa się Smoczą Zgubą i jest dwuręczna. Kusza Łowcy Smoków, a magia to nie jest broń jakbyś nie zauważył, gdyż zużywa manę, a nie da się blokować ciosów.
 
Do góry Bottom