Brawo Polki!

Status
Zamknięty.

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Jak wiemy Polki zostały mistrzyniami Europy! W dziesiejszym finałowym meczu pokonały Włoszki 3:1. Osobiście jestem godny podziwu dla Polek, walczyły przewspaniale i kiedy trzeba było zachowały zimną krew. Grały poprostu znakomicie, choć bałem się o tego czwartego seta. Myślę, że powinniśmy być z nich dumni. Chciałbym znać wasze odczucia co do finałowego meczu z Włoszkami.

Edit: Szczeże mówiąc jestem trochę zawiedziony postawą co niektórych, kilka osób przeglądało już ten temat i nie udzieliło odpowiedzi. Wiem, że nie wszyscy mogą być fanami siatkówki, ale ten mecz należało by oglądnąć, choć nie wnikam do przyczyn przez które ewentualnie meczu nie mogliście oglądnąć. Sorry, ale takie są moje odczucia...


pozdrawiam
tongue.gif


Dobra, ci co mieli pochwalić Polki pochawalili ja myśle, zamykam - Oz
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Ciszy mnie to bardzo. Szkoda jesdnak że to nie męski team no ale cóż. Nie będę szowinistą. To faktycznie wielkie osiągnięcie dla sportu a szczególnie kobiecego. Gdyby nasi piłkasze wygrywali z każdym to hoho kto wie gdzie byśmy zaszli ^^
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Osobiście nie sądziłem że polki dojdą do pół finału no a one wygrały
smile.gif
.Mam nadzieje że piłkarzą no i piłkarką też będzie tak szło jak siatkarką
biggrin.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Przewspaniały mecz po prostu, polki dały z siebie wszystko i nie dały szans włoszkom, uważam jednak że to że ktoś nie oglądał meczu to dla niego jakaś ujma, bo przecież nie każdy lubi siatkówke i nie każdy musi kibicować, prawda?? Ale naprawdę cieszę się ze zwycięstwa naszych pań w takim stylu.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
No nareszcie coś osiągneliśmy (my Polacy/Polki),jak widać po naszych siatkarkach można się spodziewać wszystkiego w sensie pozytywnym oczywiście
tongue.gif
.Żeby jeszcze inne gałęzie naszego kulejącego nieco sportu wzięły z nich przykład.Ehhh tak czy siak szczere gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

Pzdro for all
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
Gdy tylko nasze kochane Polki po dramatycznym meczu z Rosyjskimi dziewczynami, dostały się do finału, w głębi serca czułem, że obronią ten tytuł. Brawa, brawa i jeszcze raz brawa. W niektórych meczach trzymały nas, kibiców w napięciu, ale dzięki temu emocje były większe, i całusy im za to
tongue.gif


Oby tak dalej dziewczyny !
wink.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No kurcze nie oglądałem całego meczu, ale to, co zobaczyłem godne było podziwu.. normalnie Polki szły jak burza po Włoszkach ^^ ... a 3 set to już był przepiękny wręcz... normalnie tak mi się ta gra podobała, że zastygłem w bezruchu przed telewizorem
tongue.gif
... a te bloki coś pięknego (chociaż nie zawsze).
Z poważaniem,
Cisu
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Doskonale sie spisaly , jednak dla mnie prawdziwa gra emocji byl mecz z Rosja w polfinale :| , nie wykorzystanych 11 mecz boli , az chcialo by to sie zemscilo na Polkach , no ale coz ;] udalo sie
smile.gif
, w 4 secie Polki pokazyly klase i nie stracili przewagi tak jak w 3 secie z Rosja , i rowniez mam nadzieje , ze nasi pilkarze jak i zarowno, siatkarze w koncu zaczna wygrywac ;] , moze w koncu cos ruszy w polskim sporcie ^.^

btw. Sword ;o ty zyjesz ;] ?
biggrin.gif
dawno cie nie widzilem ;]
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Nareszcie Polska (Polki
tongue.gif
) pokazały co potrafią
wink.gif
, że mogą pokonać takiego przeciewnika jakimi są Włoszki
biggrin.gif
. Brawo dziewczyny oby tak dalej!!!
cool.gif


Pozdro Wszystkim...
happy.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Jest to naprawde ich wielki sukces, zdobyć dwa złote medale pod rząd to naprawde niezły wyczyn szczególnie że w półfinale z Rosjankami mogły te złoto stracić ale udało się przeszliśmy do finału i pokonaliśmy Włoszki, Brawo!
Chciałoby się żeby tak grał reprezantacja polski w piłce nożnej
smile.gif
...
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Mecz był przewspaniały, emocjonujący i nieprzewidywalny. Zarówno polki jak i włoszki miały takie same szanse na sięgnięcie po najwyższy medal ME. Cieszy nie tlko sama wygrana ale również fakt, że polki obraoniły mistrzostwo sprze 2 lat utrzymując tym samym dobrą formę i potwierdzając że to właśnie ONE są najlepsze w Europie. BRAWO dziewczyny !!!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Noo sorki, że dopiero teraz, ale nie było mnie wczoraj na kompie wieczorkiem...Musze przyznać, ze nasze złotka pokazały klase. Grały naprawde ślicznie, a te punkty zdobywane pod koniec czwartego seta..ahh majstersztych. Cudowny mecz, cudowne zwycięstwo..Jednak ansza reprezentacja jesli tylko chce to moze coś osiągnąć.
Wielkie brawa dla naszych dziewczyn
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Też sorki że dopiero dzisiaj sie wypowiadam , ale wczoraj jakos przeoczyłem ten temat.
tongue.gif


Co do meczu , to był cudowny i co najlepsze nasze reprezentanki wygrały, ale dla mnie najwazniejsze jest to że nie zrzarły ich nerwy , jak to czasami bywało , był to główny klucz do sukcesu. WIELKIE BRAWA
biggrin.gif
 
E

Electric_Dragon

Guest
Mecz był po prostu miodzio. Punkt za punkt. Aż obejrzałem go drugi raz. Naprawdę szczere gratulacje należą się dziewczynom. Zwycięstwo zadedykowały tragicznie zmarłemu Arkadiuszowi Gołasiowi. Wreszcie pokazały Europie na co ich stać. Wypada tylko życzyć powodzenia męskiej reprezentacji.

Pozdrawiam,
Electric_Dragon
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Polskie siatkarki pokazały, już drugi raz na co je stać. Złotka grały bardzo dobrze i widać, jak bardzo potrafią chcieć. Mam na myśli, to, że dąrzyły do sukcesu bardzo ładnie i wytrwale.
Ja się cieszze z sukcesu naszych siatkarek, gdyż w zakładach bukmacherskich wygrałem 100 złoty na ich wyniku a to cieszy
smile.gif

Tak więc życze wszystkim Polskim zawodniką takich sukcesów jakie one osiągają
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom