Bitwa

Status
Zamknięty.

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Dieki Nazgul ale juz próbowałem tam znalesc drugąksięge i nic a robiłem dokładnie jak tam napisałeś a jak nie znajdziesz drugiej to nie znajdziesz trzeciej prawda. A wiec jestem w kropce :cry: :cry: :?:
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Umiesz Akrobatyke to uzyj jej do skakania na kolejne stopnie aż na samom gure o przeczytałeś 1 kięge. :?
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Dieki Nazgul ale juz próbowałem tam znalesc drugąksięge i nic a robiłem dokładnie jak tam napisałeś a jak nie znajdziesz drugiej to nie znajdziesz trzeciej prawda. A wiec jestem w kropce :cry: :cry: :?:

A i jedno muszisz zbierać te księgi zgodnie z ich ponumerowaniem
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Umiem akrobatke i byłem juz na szczycie tej wiezy :(
Księgę przeczytałem osrazu po znalezieniu :D
I wiem o tym ze trzeba ich szukac zgodnie z ich numeracją
szukałem w tej wiezy jak juz znalazłem w wiezy z Kościotrupami :wink:
 

marcinxp

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
20
przydał by sie tryb multi gdzie sa np 4 frakcje i kazda z nich specjalizuje sie w czyms innym. np w magi ale zna sie mniej na groni cieżkiej od innego obozu w ktory sie w tej broni "ima" .Przyłaczanie do obozu mogloby byc podobne do tego z gothica 1 tylko ze o przylaczeniu pewnej osoby decyduja inni gracze ktorzy zdobyli wysoka pozycje w obozie!!
Co o tym sadzicie???
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
przeteleportuj sie do starego obozu 6 roz. i przyzwij se wszystko co masz w zwojach. wczesnie w starym obozie okradnij jeszcz martwego maga ktury ci sprzedawal wczesniej mikstury 8)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
mozna tez duzo najemnikow przyzwac do starego obozu i jest fajna bitwa

k**wa, 6 lat !!!!?????
Od dzisiej, żeś Archeolog.


GROZISZ MI?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom