Bitwa

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Kiedy jestem przy śniącym to przywołuje pare Kamiennych Golemów (lub innego dziadostwa) każe im atakować nowicjuszy (zanim mnie zobaczy cor calom) nowicjusze nie mają szans! Czy są gdzieś podobne miejsca gdzie można dużo stworów przywołać żeby zaatakowały śilnych wrogów w przewadze liczebnej ?!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Sieka

No stwórz potwory w jakimś obozie, np . w starym po wygnaniu.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ja wbijam do każdego obozu z 3x Armia Ciemności, 2x Golem i Demon :D

Atakujesz jednego a oni załatwiją resztę :] Chociaż w Obozie Bractwa może być trudniej (silni wojownicy oraz magowie na raz :)), za co go lubię :D
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ale golemy i szkielety sie tłuką też z demonami! Ja przywołałem szkielety i demona tłukli sie!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A czy ja mówiłem że oni tłuczą ludzi? :) Oni robia reszte... Czyli piekło :twisted: Przy bramie tłuka sie golemy i demony a w obozie grasują szkielety :D Czy mozna wyobrazić sobie coś piekniejszego? :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Owczem można

Mozńa se wyopbazić tryb multiplayer i każdy z graczy takie wielkie armie to by było good :D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Wojny Gildii :) Jakiś duży plac i jazda :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
obozy

No obozy na obozy jakies potęzne zaklęcia 8) super mam nadzieje że w G3 bedzie multi bo jak nie to kill porathe bytes :D
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Ja tam wole ich wykończyć Runą tą z uriziela albo samym mieczem aa no i jesszcze deszcz ognia :D
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Też lubie Użyć runy z uriziela :D ale przyzwanie potworów i patrzenie na piekło kture stworzyłem to jes odlot na maxa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :)
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
jak jesteś magiem to można taką rune wyjąć z urizjela :D xardas to może jako jedyny chyba zrobić :D
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Tak Xardas może wyjąć tą rune z uriziela :D
A dokładna nazwa to Fala Śmierci Uriziela :D
Wjelki okrąg czerwonej poświty Który zabije prawie wrzystkich :D
Oczywiście poza Śniącym :D

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja uzywalem Tchnienia śmierci (grajac magiem ognia lub wody oczywiscie) a jak gralem najemnikiem straznikiem oraz straznikiem swiatynnym to uzywalem tylko Uriziela :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
wiecie gdzie ja wspomagałem się golemami? jak kończyłem zadanie pod nazwą "nieznajomy" gdzie na końcu wyskakuje na nas dwóch magów szkieletów i sporo kościanych ludzików... dwa golemy załatwiają sprawę.
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
A co to za zadanie >>??<<
bo ja nie pamiteam dlatego ze dawno grałem w jedynke lub w ogole go nie zrobilem :cry:
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
w wieży mgieł znajdujesz książke pt. "Chronomain". musisz znaleźć kilka jeje tomów i przy ostatnim wyskakuje taka niespodzianka o której wspomniałem w moim poście.
również obóz bandytów można spacyfikować przy pomocy przywołanych stworów :D :D
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
NO NO juz sobie przypomnialem.
mam tylko problem bo próbowałem znaleść reszte tomów ale drugiego juz nie znalazłem czy ktoś mugł by mi pomóc :cry: :?: od naleść wszystkie.
Z góry dzięki!!!!!!!!
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Rozwiązanie zagadki od 1 do 6

1 I tak oto zaczynamy. Pierwszego Chromanina zapewne znalazł prawie każdy, kto przeszedł Gothic'a. Znajduje się w podziemiach wieży przy plaży z wrakiem statku (księgę będzie miał szkielet-mag).

2 Z drugą księgą już nie było tak łatwo. Jest na szczycie wieży w zrujnowanej fortecy (tam gdzie trzeba pomóc szamanowi orków - powiedział ci potem jak zdobyć ULU-MULU). Wejdź do wieży i wspinaj się po półkach na samą górę. Tam znajdziesz księgę.

3 O tej można powiedzieć to samo co o drugiej. Znajduje się na wysepce niedaleko Starego Obozu. Koło tej księgi kręcą się topielce.

4 I wpadamy w rutynę :). Czwarta jest przy jeziorze przed wejściem do Nowego Obozu. Po drugiej stronie jeziora od zatopionej chatki rybackiej.

5 Piąta natomiast leży na plaży przy wraku statku (tam gdzie wygrzewają się ogniste jaszczury).

6 wreszcie ostatnia - szósta jest w podziemiach tam gdzie znalazłeś pierwszą. Będzie ją miał zabity gościu. -"Znajdziesz mnie tam, gdzie wszystko się zaczęło"-.

Pamiętaj! Gdy znajdziesz pierwszą to musisz ją przeczytać, aby pojawiła się następna. I tak po kolei ze wszystkimi.

Oto rozwiazanie. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom