Bitwa O Środziemie...

Status
Zamknięty.

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
No właśnie, nie znalazłem takiego tematu więc go zakładam żeby się dowiedzieć co sądzicie o tej wspaniałej strategi jaką jest "Bitwa o Śróziemie". Weług mnie jest to genialna gra, bardzo ładna grafika, fajne postacie, możliwość grania w kampanię złem i dobrem (możliwość zakończenia wojny o pierścień w inny sposó
cool.gif
, poprostu jest to super gra. Bardzo ważne jest w niej, że dzieje się w realiach "Władcy Pierścieni", więc każdy Tolkiena znajdie tam coś dla siebie. Piszcie w tym temacie co sądzicie o tej grze, czy wam się podoba i co tam jeszcze chcecie
biggrin.gif
.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Bitwa O Śródziemie to najlepsza gra strategiczna jaką widziałem!
biggrin.gif
Te wszytkie Knighty odchodzą! Zalety Battle of the middle earth :
-Dużo misji i zadań pobocznych
-Możliwość kierowania złem lub dobrem
-Fabuła
biggrin.gif

-Muzyka i Efekty
-Grafika na najwyższym poziomie
biggrin.gif

Pozdrawiam
biggrin.gif
tongue.gif
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
no wiec ja tez w nia gralem i jest zajefajna ale gdy chcialem zagrac w sieci to chwile pogralem i mnie niszczylo to mnie zrazilo do tej gry
mad.gif


niech innos was prowadzi
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
oo właśnie! dzieki zefir że mi przypomniałeś!! Mam problem. Otóz jak zaczołem grać to ide grupką naszych przyjaciół i nagle słysze ich krzyk,giną i koniec gry
blink.gif
blink.gif
eeee czym to jest spowodowane? (dodam że dzieje sie tak za każdym razem! Wogóle żadnej misji nie moge przejść!
dry.gif
..help!!
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
mi sie tak dzieje tylko w sieci tzn... gram w sieci wali sie gra potem w singla chce walnac ale tez mnie niszczy (moze to jest jakas zla sila saurona??)
biggrin.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
hehehe..zła siła saurona
biggrin.gif
biggrin.gif
..może być..
biggrin.gif
Wiesz..nie powiedziałem wszytkiego..
bo na płytce z tą grą (piracik
tongue.gif
) nie było cracka
laugh.gif
dry.gif
no i ja biedny szukałem po necie no i znalazłem..może coś crack zrąbał?? Jak sądzisz bo mi sie wydaje że to wyłącznie wina cracka który miał w sobie błąd-dodam że on miał 20 mb
laugh.gif
dry.gif

Pozdro!
biggrin.gif
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
jak ja żałuję że nie grałem w tą gre grałem w Władce Pierścieni Wojna o pierścieć i Władca Pierścieni Powrót Króla to pierwsze nie przypadło mi do gustu
sad.gif
A to drugie jest zaje... fajne
smile.gif



Jedno pytanko czy ktoś przeczytałcalą trologię władcy pierścieni może ty Lordzie Sandro??
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
niestety ja nie przeczytałem trylogii
tongue.gif
..ja grałem i w powrót króla i bitwe o śródziemie-wystarczyło te 2 rzeczy abym zakapował o co chodzi w tej trylogi
tongue.gif

Ale jedna rzecz nie ulega wątpliwości-TO Moja najlepsza trylogia a takie coś jak Harry Poter to wyśmiewam na ulicy
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
...Władca Pierścieni jest super..inaczej tego ująć nie można, jak i gra tak i film i być może książka
biggrin.gif

Pozdro!
tongue.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Siema... ja niestety nie moge zagrac
sad.gif
nie mam napedu DVD...


a co do tego problemu to w Age Of Empires 2 mialem identycznie...
dzialo mi sie tak w kampani ale dopiero gdy wybralo sie dowolna mape wtedy kampania sie piep**yla... ale jesli gralo sie tylko kompanie to bylo wszystko wporzasiu... moze to to samo... a pozatym ja uwazam ze to przez to ze masz pirata...
tongue.gif
no coz nie kazdego stac na orginala (mnie rowniez) wiec na tym cierpimy...

poszukaj moze jakiegos Cracka innego albo patcha zrobionego przez piratow dla piratow ...

pozdrawiam
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Spoko fajna gierka ;] chociaz dawno w nia nie gralem ;] , na poczatku troszke mnie zrazila , ( przyzwyczajony jestem do warcrafta i sc )ale po dniach grania spodobala mi sie
smile.gif
( ba ! nawet bardzo
biggrin.gif
) kampania bardzo fajna , duzo misji , fabula
biggrin.gif
, grafa rowniez fana ;] , a poza tym wprost uwielbiam lotr =] wiec rozne rzeczy kojarzace sie z toba rzecza rowniez lubie
tongue.gif
P

P.S ja nie moge niestety po necie grac
sad.gif
sciaga mi sie aktualizacja , a przy isntalowaniu jej , wyskakuje jakis blad , w ktorym pisze zebym zainstalowal gre ponownie bo cos tam cos tam ;/
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Fajna gra, wciągająca fabuła, ładna grafika, dobra muza, ale... przestałem w nią grać w styczniu (czyli około 5 miesiący temu
tongue.gif
), ponieważ gra poprostu mi się znudziła, żadnego urozmaicenia, mało jednostek, zbyt mało ras, gra bardzo szybko się nudzi. Jedynie czasami przez neta popykam, ale niedawno zapomniałem hasła i "bitwa" odeszła na półkę (czyli zapomnienie
tongue.gif
).
Pozdro all
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE no wiec ja tez w nia gralem i jest zajefajna ale gdy chcialem zagrac w sieci to chwile pogralem i mnie niszczylo to mnie zrazilo do tej gry

niech innos was prowadzi


QUOTE oo właśnie! dzieki zefir że mi przypomniałeś!! Mam problem. Otóz jak zaczołem grać to ide grupką naszych przyjaciół i nagle słysze ich krzyk,giną i koniec gry eeee czym to jest spowodowane? (dodam że dzieje sie tak za każdym razem! Wogóle żadnej misji nie moge przejść! ..help!!


QUOTE hehehe..zła siła saurona ..może być.. Wiesz..nie powiedziałem wszytkiego..
bo na płytce z tą grą (piracik ) nie było cracka no i ja biedny szukałem po necie no i znalazłem..może coś crack zrąbał?? Jak sądzisz bo mi sie wydaje że to wyłącznie wina cracka który miał w sobie błąd-dodam że on miał 20 mb
Pozdro!

Otóż ja też miałem ten problem i jest kilak rad (mam orginała niestety). Trzeba zrobić reinstalkę bo możliwe że masz zawalony rejestr i trzeba sciągnąć cracka tylko nie każdy pomoże niestety, ja znalazłem taki który mi pomóg jeśli ktoś zainteresowany to niech pisze na gg (2861910).

Pozdrawiam
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
Gra fajna ,napewno lepsz niż ,,Wojno o Pierścień"Sam nie mam ale grałem u kolegi i bardzo mi się spodobała!!


Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom