Bezi Czy Nie Bezi ?

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tak oglądałem sobie ostatni wypasiony trailerek z Gamescom, który imho bardzo mi się podoba, jednak smutek i przerażanie wzbudził we mnie widok pewnej facjaty
beztytuuwib.jpg

Poznajecie tego pięknisia ? No ja nie do końca. I to mnie martwi. Gdzie do cholery jest nasz stary dobry bezio. Ja rozumiem ,ze mógł się trochę zmienić, ale ten na focie nie przypomina beziego nic a nic. Czyżby to motyw taki sam jak z Witcherem 2 ? Jeśli w takiej wersji spotkamy bezia w grze to będę srodze zawiedziony. a wy co myślicie ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A co może myśleć fan serii. Kaszana.

Facjaty starych przyjaciół, Diega, gorna i reszty udało im się odwzorować plus efekt postarzenia. Ale bezimienny wygląda jak po przeszczepie. Ja rozumiem, kucyk może zniknąć, to delikatna zmiana. Ale całkowity upgread twarzy... to słaby chwyt, zwłaszcza biorąc pod uwagę znaczenie tej postaci.

Jak już gdzieś pisałem, jest szansa, że trailer nie do końca odwzorowuje nowy wygląd starego bezia i w grze będzie on bardziej przypominał siebie samego. No ale cóż... marna na to nadzieja.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Prawdopodobnie tak będzi wyglądał we wprowadzeniu. Ono jest zawsze inne niż reszta gry. Pamiętasz G3. Jak we wprowadzniu ukazano orków a jacy byli w grze? A jaki był Rhobar? Wprowadzenia zawsze są takie bardzej realistyczne i wszystko w nich wygląda inaczej. Ale racja, gdyby mi dali takiego bezia to bym cisnął kotem w monitor, lub monitorem w kota. Chyba wecie co to znaczy? Byłbym najzwyczajniej w świecie wściekły.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Powinni dać twarz Bezia z G2 i było by najlepiej :)

A co do tej twarzy, to w ogóle nie przypomina starego Bezimiennego, mam nadzieję że to dopiero "beta" jego twarzy i że na prawdę będzie bardziej podobna do starszych.
 

Muzin1234

Member
Dołączył
17.5.2010
Posty
130
Ja słyszałem że wcielimy się w inną postać nową ale tak tylko słyszałem , myślę że wcielimy się postać beziego i inne postacie też będą tak samo wyglądać..
 

Daniel781996

Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
81
Othis to jest pewne że zagramy innym Bezim. A co do tej twarzy Rhobara uważam że to tylko na wprowadzeniu a będzie wyglądał kompletnie inaczej.

Facjaty starych przyjaciół, Diega, gorna i reszty udało im się odwzorować plus efekt postarzenia.

Co do Diego się jeszcze zgodzę ale Gorn troszeczkę inaczej wygląda bardziej bandycko a nie jak Gorn z poprzednich części. Ale to tylko moje zdanie :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Co do Diego się jeszcze zgodzę ale Gorn troszeczkę inaczej wygląda bardziej bandycko a nie jak Gorn z poprzednich części.

Gorn wygląda trochę jakby przybyło mu parę kilogramów nadwagi ^^
 

Asae

New Member
Dołączył
24.8.2010
Posty
2
Mi nie przeszkadza nowy Bezi ale potwierdzam zdanie yeed'a oraz kozą123
 

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Mi również nie przeszkadza :) Rhobar III wygląda teraz tak jak powinien w końcu jest teraz królem określę to ,,Totalitarnym" ! Musi budzić Respekt wśród poddanych !
 

kingofbathroom

New Member
Dołączył
27.9.2010
Posty
2
Tak oglądałem sobie ostatni wypasiony trailerek z Gamescom, który imho bardzo mi się podoba, jednak smutek i przerażanie wzbudził we mnie widok pewnej facjaty
beztytuuwib.jpg

Poznajecie tego pięknisia ? No ja nie do końca. I to mnie martwi. Gdzie do cholery jest nasz stary dobry bezio. Ja rozumiem ,ze mógł się trochę zmienić, ale ten na focie nie przypomina beziego nic a nic. Czyżby to motyw taki sam jak z Witcherem 2 ? Jeśli w takiej wersji spotkamy bezia w grze to będę srodze zawiedziony. a wy co myślicie ?


Nawet jeżeli ta twarz Beziego będzie w grze, to nie ma powodów do nerwów. Na pewno znajdzie się jakiś patchmaker, który zrobi jakąś łatkę polegającą na zmienieniu twarzy. A jeżeli nie, to trudno, trzeba będzie przyzwyczaić się do " nowego starego " Bezia ;[
Ale bądźmy optymistami :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom