Beta - Mod Nabór

Status
Zamknięty.

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
hurdurdurdur. Z odmętów mojego życia, tj. wielkiego kosmicznego chaosu, przychodze ja. Opinie swoje zachowam dla siebie, na temat co tu sie działo i dzieje, no chyba ze ktos mnie o nie zapyta. Ale wracająć do tematu, to ja stawiam na moggeta. Zaskoczeni? Wątpie. Choć sam wielokrotnie z nim rozmawialem na ten temat i wiem co mysli w kwestii swej kandyadutry. Ale uważam, że poza starcami weteranami on jeden zasluguje na to zeby dostac to stanowisko. Co do reszty odetne sie brakiem komenatrza, poniewaz wypadloby wszystkich, a niektorych nie znam, ze tak powiem od odpowiedniej strony :)
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Moje głosy wędrują w ręce Romka oraz szkela. Są sympatyczni i zawsze można na nich polegać.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Mój głos idzie na szkeletona. Nie będę go wychwalał, po prostu jest tu długo, jest zrównoważony i trzeźwo myśli. Znacznie przysłużył się forum. Sądzę, że jako beta-mod dobrze sprawowałby swoje funkcje.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Szkeleton


Pokazał, że jest godny administracji.
a ) Swoją pracą na rzecz forum w redakcji jak i poza nią
b ) Zaangażowaniem i postawą godną naśladowania
c ) Zdobył mą przychylność i szacunek. (btw powinniśmy w tych sprawach robić tak jak z G1. adept musi przekonać do siebie wpływowych cienixD)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Yeed ma dobry pomysł ;p
Mój głos wędruje również na naszego szkieleta. Wszystko co miało być powiedziane, zostało, toteż nic od siebie nie dodam bo więcej dobrego nie przychodzi mi do głowy.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Zdecydowanie Szkeleton. Godny zaufania, porządny, aktywny, ogarnięty. Nie ma co więcej pisać.

No i kto jeszcze.... Może House? :D

A pomysł Yeeda jest serio dobry ^^.

Ave
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Większość głosowała albo na siebie, albo na szkeletona. Rozpatrzyliśmy wszystkie wasze kandydatury oraz wszystkie rekomendacje.
Wszyscy jesteście częścią tego forum, Wy je tworzycie i bez Was byłoby ono gorsze. Dziękujemy wam za to. Jednak z przyczyn oczywistych wszystkim nie możemy dać stanowiska beta-moderatora.

Wraz z Kacperexem zdecydowaliśmy się na wybór szkeletona. Swoją pracą w redakcji, zakonie świętego miecza oraz postawą na forum udowodnił, że jest wzorem użytkownika do naśladowania. Takie cechy powinny charakteryzować moderatora, stąd nasza decyzja. Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziesz i okażesz się dobrym materiałem na pełnoprawnego moda :).

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

P.S. Ewentualne zastrzeżenia proszę kierować do mnie/ Kacperexa/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom