Beta - Mod Nabór

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie,

Do jutra trwa nabór na tzw Beta - Moda. Ową osobą może zostać każdy. Beta-mod to nowo powstała grupa, która jest początkiem zmian na naszym forum. Grupa ta nie jest pełnoprawnym moderatorem, nie ma także większości praw. Chodzi nam o to, aby wybrać stosownego kandydata na to stanowisko.
Można głosować na siebie, lub na kogoś innego.
Proszę dwoma zdaniami poprzeć danego typa.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
A ja będę samolubem i zagłosuje na siebie :).

Na forum jestem już od dłuższego czasu, pamiętam takie historyczne wątki jak stare Gildie, forumowe RPG (ich było trochę), pierwsza odsłona forumowej gazetki (Wieści). W wielu projektach uczestniczyłem, chętnie wspierałem forum swoimi umiejętnościami, pomagam i odpowiadam na pytania na które znam odpowiedz.

Coś jeszcze dodać? Nie małą trudność sprawia mi wychwalanie samego siebie. Przecież jestem taki wspaniały :p
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
EDIT:
Cofam swój głos. Jako że zaczęła się szkoła, a ja zostałem przepisany do najlepszej klasy... myślę, że nie ma sensu kandydowanie, bo nie będę miał czasu zajmować się forum. Więc mnie proszę nawet pod uwagę nie brać, swój głos oddaję moggetowi.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
EDIT:

Zastanowiłam się. W sumie jest kilku userów, starszych, którzy nadawali by się na rangę moderatora dużo bardziej niż ja.

Dwa typy, moggi albo shoox. Oni są najbardziej odpowiednimi osobami na stanowisko moderatora na dzień dzisiejszy, na pewno.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ach, ach, ach. Nie mam szans ale zagłosuję. Mój głos trafia do wersusa. Na Inkaustusie dobrze się sprawuje i, jak mówi, ma doświadczenie. Poza tym przemawiają do mnie jego argumenty.

Mój głos: WERSUS



@Down: ROTFL
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Ja głosuje na siebie. Wiem, że no nie jestem jakiś super ale pracuję nad sobą, uwierzcie. No i chciałym się tak sprawdzić.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Zgłaszam się i głosuje na siebie. Ograniczylem bluzgi także i swą wybuchowość moge ograniczyć. Doświadczenia nie mam, ale przecież gdzieś trzeba je zdobyć.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Według mnie idealną osobą na takie stanowisko jest szkeleton3.

Człowiek odpowiedzialny, zaangażowany w działanie forum. Wespół z tomisakisem ukończył encyklopedię zakonną, gdy reszta zakonników zbijała bąki. Były User Miesiąca. O nienagannej reputacji, zawsze chętny do pomocy, jako jeden z niewielu nie próbuje zamienić shoutboxa w rynsztok. Oto kandydat, który według mnie jest najlepszy na to stanowisko.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witam.
Ja zagłosuję na siebię, ponieważ, po pierwsze, zawsze chciałem tu zostać moderatorem, a teraz się nadarza okazja. Jestem z wami od 2,5 roku. Może nie jest to dość długo ale za krótko też nie :p. Nie zawsze świecę przykładem, ale jak trzeba to sądzę że umiem się zachować. Troszkę tu osiągnąłem tj. redaktor , członkostwo w gildii (ba nawet w wojownikach byłem kiedyś). Ostatnio się troszkę obijam ale mam nadzieję, że jak wyjdzie Arcania to to zmienię. Chętnie pomogę, i pomagam jak mam możliwości. Sądzę że nadawałbym się na to stanowisko, moda na sb już mam i zbanowałem jakiś łebków wyzywających więc jakieś doświadczenie mam, to też możecie wziąć pod uwagę :D .
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Biorąc przykład z dwóch czy trzech osób głosuję na siebie;]
Może i na forum jestem krótko ale w sumie to staram się jakoś pomagać w jego rozwoju. Forum i ogólnie internet to nie jest realne życie także opisywanie jaki jestem na niewiele się zda także nie będę robił autocharakterystyki;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Szczerze?
Jestem tu za krótko, ogólnie młodziak na forum, ale widząc jak inni się zgłosili również zgłoszę swą kandydaturę. Ostatnio jestem tu mniej czasu, ale nadal jestem. Wiecie co zrobiłem oraz czego nie zrobiłem więc nie będę owijać w bawełnę. Reszta zalezy do was.

Jednak po dłuższym zastanowieniu mój głos ląduje w kierunku Mogget'a.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
O matko! Ilu tutaj samolubów ; /. Żenua. Nie będę tego komentować.

Mam jednego kandydata na stanowisko moderatora forum.
Jest nim nie kto inny jak mogget. Swoim zachowaniem daje przykład wielu innym użytkownikom forum. Każdy post piszę z sensem i poprawnie gramatycznie jak i również ortograficznie. Zna świetnie regulamin forum, a co za tym idzie jest on odpowiednią osobą na to stanowisko.
Sadzę, że podniósłby on merytorycznie poziom dyskusji na forum.
Dodatkowo na jego korzyść przemawia długi staż obecności na Gothic Up.

Doceńcie starszych użytkowników forum. Młodzi będą mieli jeszcze swoją szansę.

Pozdrawiam, sX.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Uważam że obecnie nie ma żadnego odznaczającego się użytkownika na forum, który dobrze pełniłby funkcję moderatora, i nie widzę zasadności ponownego poszerzania składu moderatorskiego, więc mój "głos" jest pusty.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Mam jednego kandydata na stanowisko moderatora forum.
Jest nim nie kto inny jak mogget. Swoim zachowaniem daje przykład wielu innym użytkownikom forum. Każdy post piszę z sensem i poprawnie gramatycznie jak i również ortograficznie. Zna świetnie regulamin forum, a co za tym idzie jest on odpowiednią osobą na to stanowisko.
Sadzę, że podniósłby on merytorycznie poziom dyskusji na forum.
Dodatkowo na jego korzyść przemawia długi staż obecności na Gothic Up.

Nic dodać nic ująć. Ja także jestem za Moggetem. Od siebie nic nie dodam, Shoox ujął to tak jak należy.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
No cóż, będę szczery z wami. Zawsze chciałem być moderatorem i nie kryje tego, lecz nie wiem czy się do tego nadaję - dlatego do tej pory nie aspirowałem o to stanowisko.

Ja osobiście uważam, że to mój poprzednik - shoox, winien zostać moderatorem. Ma on w tym fachu doświadczenie oraz jest rzekłbym 'tym kimś kogo potrzebujemy' w obecnej chwili potrzeby. Zna on również zasady panujące na forum oraz jest inteligenty oraz wyrozumiały :) Twierdzisz, że ja podniósłbym poziom rozmów? tego nie wiem :) nie mnie to oceniać a osobą które ze mną dyskutują.

Zaraz pewnie usłyszę komentarze o treści "cała ta krytyka miała jedynie na celu to żebyście sami dostali się do administracji'. Choćbym chciał nie mogę wam udowodnić, że tak nie jest. Być może to wszystko spisek? ^_^
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Również jak większość osób w tym temacie głosuje na siebie. Jestem tu już prawie dwa lata ( za tydzień będzie równe 2 lata ), na sb nie bluzgam itd, w ogóle rzadko tam przesiaduję. Jeżeli to ma jakieś znaczenie, choć pewnie bardzo małe, to byłem GM'em w poprzednim forumowym NRP. Nigdy nie byłem modem czy adminem na żadnym większym forum, jedynie kilka lat temu parę razy pełniłem funkcję moda ale na o wiele mniej popularnych i zaludnionych forach. Obeznanie w tej funkcji więc jakieś mam. Bardzo rzadko zdarza mi się dostać warna, ostatniego dostałem prawie rok temu za jakiś drobny wybryk, bodajże przekleństwo na sb, i mam go do tej pory chyba dlatego że nikomu się nie chciało go zdjąć.
Jak mogę to staram się pomóc, ostatnio na forum jestem mało aktywny poza gildią, ale w każdej chwili mogę to zmienić.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
A ja głosuję na.....RoMka, czemu?, bo mu się należy, jest uprzejmy i pomaga innym userom, a w końcu jest to na beta-moda a nie na moda jak nie nie sprawdzi to go wywalicie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a ja na Arvena,
będzie się wywiązywał ze swoich obowiązków bo jest sumienny i pracowity, można na nim zawsze polegać, chętny do pomocy innym
nie ma obawy że będzie blugał na sb itd
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Zastanowiłam się, cofam swą kandydaturę. W sumie jest kilku userów, starszych, którzy nadawali by się na rangę moderatora dużo bardziej niż ja.

Dlatego mam dwa typy, moggi albo shoox. IMO oni są najbardziej odpowiednimi osobami na stanowisko moderatora na dzień dzisiejszy, na pewno.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Zgłaszam się! Zawsze chciałem być tutaj moderatorem, niestety nie przyszedł mój czas. Nie uważacie, że teraz jest odpowiedni moment? ;d Sądzę, że dojrzałem do tego jakże odpowiedzialnego stanowiska. Znacie mnie, więc nie ma powodu opisywać moich cudownych zalet i wad. Dajcie mi szanse nie zawiodę.
Nie będę głosować na siebie, dlatego myślę, że idealnym kandydatem będzie pan Mogget.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom