Berło.

Status
Zamknięty.

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Na Gothicpedii natknąłem się na coś takiego:
Berło Varantu - jest to artefakt który jest w posiadaniu króla Rhobara II. Berło to otwiera portal na zachodzie Myrtany. Berło może również przywołać Innosa do Klasztoru Magów Ognia w Nordmarze.

Chodzi o to, że Innos gada do nas przez chram czy jak? Ja bym chciał zobaczyć Innosa na żywo. Proszę wyjaśnijcie to.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Polega to na tym, ze rozmawiasz z chramem, boga nie widzisz. Z tego co pamiętam, daje ci on ostatnie zadanie w grze jego ścieżką, zniszczenie orków i wyzwolenie Myrtany.
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Po prostu, idziesz do klasztoru magów ognia w Nordmarze i zagadujesz do chramu - tyle że nie nazywa się on chram tylko Innos. No i daje Ci misję oswobodzenia Myrtany ;)

#Edit
ZOMFG EPIC FAIL!!!!! Postanowiłem dogłębnie zbadać tą sprawę.
Należy zebrać wszystkie artefakty Adanosa - 2 pierścienie, szatę, koronę oraz amulet. Udajemy się do klasztoru w Nordmarze i zagadujemy do znajdującego się tam chramu. Bezi mówi, że chce walczyć za Innosa i takie tam pierdoły. Wtedy Innos odbiera nam wymienione wcześniej arefakty i daje 2 misje - zamach na Zubbena oraz zabicie wszystkich orkowych hersztów w Myrtanie.
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Warto dodac że Innos/Beliar daje ci dodatek w postaci podniesieniu atrybutów .Chociaż na tym poziomie gry to nie wiele ci to da.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom