Baldurs , Icewind I Tego Typu Gry

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No coz... ja jak zwykle sceptycznie nastawiony do tego typu gier no... pogralem troche... (w Icewind Dale i Baldura) musze stwierdzic jedno... te gry maja potencjal ale jako fan kamery TPP lub FPP
biggrin.gif
ktore wystepuja we wszystkich grach akcji (lepszych grach akcji) spisuje na straty Icewind & Baldura
biggrin.gif
generalnie wszystko pieknie ale nieznosze tej kamery i tak zwanej Latencji myszy
biggrin.gif

moze gdyby byl widok tpp to bym sie przekonal jednak u mnie na polce Ice & Baldur leza zakurzone
biggrin.gif
mimo tego ze przeszedlem obydwie gry to nie bede po nie siegal po raz nastepny...- to jest moje zdanie
smile.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
QUOTE No coz... ja jak zwykle sceptycznie nastawiony do tego typu gier no... pogralem troche... (w Icewind Dale i Baldura) musze stwierdzic jedno... te gry maja potencjal ale jako fan kamery TPP lub FPP biggrin.gif ktore wystepuja we wszystkich grach akcji (lepszych grach akcji) spisuje na straty Icewind & Baldura biggrin.gif generalnie wszystko pieknie ale nieznosze tej kamery i tak zwanej Latencji myszy biggrin.gif
Święte słowa doctorze. Mnie własnie ta kamera odrzuca od tych gierek. W Baldurs Gate grałem i nawet się do tego przyzwyczaiłęm ale to był wyjątek. Jak dla mnie to gra RPG powinna mieć widok TPP. Inaczej odpada. Pod wzgędem fabuły są porównywalne do gier RPG- TPP ale graficznie często odstają od nich. Można w nich znaleźć wiele przyjemności ale trzeba być obojętnym na kamerę. Ja nie jestem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom