Błogosławiona Broń

Status
Zamknięty.

Matrix10

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
3
Witam mam problem z błogosławioną bronią można się tego gdzies nauczyć??
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jeżeli chodzi Ci o umiejętność błogosławienia broni to mogłeś poszukać.. Ale odpowiem. Nie jestem pewny na 100% ale zdaje mi się że uczy jej robhar. Ale powtarzam, nie jestem pewny...
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Eee nie Rhobar uczy Paladyna i Regeneracji z tego co wiem to tej umiejętności nei da się nuczyć ale sprawdź (po obraniu drogi Innosa) w kapliczkach.
 

Piotrek12754

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
10
tego cie nikt nie uczy jeśli chcesz błogosławić swój miecz w klasztorze to pogadaj z kolesiem o imieniu MARDRUK on ci powie ż musisz złożyć ofiare chyba 5000 sztuk złota wtedy wchodzisz do środka tam gdzie jest koleś o imieniu SERGIO pomódl sie do posągu innosa i naciśnij KONSEKRACJA MIECZA (5000) SZTUK ZŁOTA I twój miecz już jest błogosławiony.POZDROWIENIA.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Sorry za spam ale:
CYTAT
tego cie nikt nie uczy jeśli chcesz błogosławić swój miecz w klasztorze to pogadaj z kolesiem o imieniu MARDRUK on ci powie ż musisz złożyć ofiare chyba 5000 sztuk złota wtedy wchodzisz do środka tam gdzie jest koleś o imieniu SERGIO pomódl sie do posągu innosa i naciśnij KONSEKRACJA MIECZA (5000) SZTUK ZŁOTA I twój miecz już jest błogosławiony.POZDROWIENIA.

Najpierw popatrz o którą część gothica chodzi..

A jeśli chodzi o umiejętność błogosławienia. Jeżeli po obraniu drogi Innosa nikt Cię jej nie uczy to przykro mi ale tego się raczej nie nauczysz..
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ja mogłem się jej nauczyć po obraniu drogi Innosa, w obojętnie której kapliczce.
 
V

Vergil

Guest
Tak, jak Ci mówili koledzy powyżej :)
Są też odpowiednie zwoje "błogosławiące" wybrany oręż. Ja natrafiłem w całej grze na jeden :)
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom