Błędy w grze!!!!!

Status
Zamknięty.

kurtyk

New Member
Dołączył
8.9.2004
Posty
5
Zauważyłem ze w G1 jest całkiem dużo błędów typu przechodzenie przez kraty itp..... nie wiem czy producenci zdają sobie sprawe ale można cały czas kupowąc surową stal kuć miecz i sprzedawać za więcej, można wchodzic po pas do wody i z łuku albo czarami zabijac gobliny(jak miałem mały level i miałem je zabijać żeby odzyskac zwój to tak robiłem, jeżeli zauważyliście podobne błędy piszcie.
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Ja o tym błedzie gdzieś słyszałem ale nie widziałem na własne oczy:
Otóż mając np. elixir życia i staniemy pomiędzy wilkami i jeżeli one będą nas gryźdź w czasie picia tego napoju to moc napoju zostanie użyta a sam napój nie usunie się z ekwipunku
biggrin.gif
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
sciany

najwieksze błędy w grze to ściany i podłoże prze które twój heros poprostu przenika wiem że on jest wybrancem ulubieńcem bogów itp. ale to lekka przesada
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
moze to znacie ale jesli np. jestes w wiezy xardasa, niemasz jak zejść to wtedy mozna skoczyć z samej gówy a gdy juz prawie spadłęsto naciskasz delete lub pege down dzieki temu przeszyjesz!
smile.gif
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
ee

eh te gothicowe bungee:p tak wiem otym ale tego nie używałem bo ja nie samobójca jest też jeden błąd: gdy skoczysz z wysokości dośc dużej do wody możesz pływać po piasku lub topić sie na lądzie
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Najciekawsze jest jak sobie idziemy po drodze albo gdzieś w górach a tu łup i lecimy z prędkością światła w wielki ocean który jest pod górniczą doliną.

Loading.........
tongue.gif
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
da sie grać da i to jest plus gothica masa bugów a i tak jest super extra(no i ta wolność wybory żebytak w Polsce było z A. Lepperem
biggrin.gif
) tak więc ocena gothica10/10 + znak jakości

sorry za te 3 posty bo miałem zwisa i sie tak zrobiło (ściągam 4 filmy i taki transfer że szkoda zatrzymywać) jeszcze raz sorry geniusz


nie piszemy dwóch postów z rzędu! jeśli wyśle Ci się trzy razy ten sam post to go skasuj!!
 
A

Anonymous

Guest
A ja nie moge grac bo pokazuje mi sie bląd Access Violation Error.Mozecie powiedziec mi jak mam to naprawic?
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
he... dla mnie zabijanie goblinow z luku nie jest czyms nadzwyczajnym :!:
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
qqqq

ten błąd to ija miałem musisz jeszcze raz zainstalować gothica a jak nie pójdzie to widowsa
 

Myxir

New Member
Dołączył
16.9.2004
Posty
6
ja napotkałem na taki bład :jak idziemy do laresa to przechodzimy po drodze obok tego balla który sprzedaje ziele . na lewo od tego balla jest kocioł z póbujcie jego uzyc z dalekiej odległości efekt : wkopanie sie w ziemie ( Uwaga :!: :!: :!: żeby wkopac sie w ziemie trzeba ustać za ballem a nie przed nim ) (zreszta sami sie kapniecie o co mi chodzi) i wlecenie bardzo błekitny ocean który opisywał Hawk . 8) 8)
laugh.gif
8) :!:
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Mnie denerwuje jak się łuki psują wieci jak cieciwa jest naciągnięta kiedy masz łuk na plecach!!!
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Najlepszy jest błąd nieśmiertelności :/
Raz w Gothic mój qumpel zeskoczył z tamy na pole ryżowe... i UWAGA:
- upadł i było słynne "Arghtttttt"
- po tym czynie wstał (z 0 hp)
- pomyślał trochę...
- i znów upadł

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

genialne..
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Dla niektórych może to nic nowego może innych to zainteresuje..
Macie Ulu mulu wchodzicie do wioski orków podchodzicie do orków i zaczynacie się skradać orkowie zaczną machać pięsiciami potem inni rzucają sie na nich i robi się wojna domowa rozruba skradasz się póki jeden ork zostaje 8) 8) 8) 8)
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Pigmej

New Member
Dołączył
16.8.2004
Posty
8
Gdy SO sie na nas gniewa nie ma przeszkod zeby do niego wejść a są 2 sposoby:

1.Zamienic sie w chrzaszcza
2.Wypic eliksir zwinności i biedz prosto na brame (dziala tylko w poludniowej)
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom