Błędy w grze!!!!!

Status
Zamknięty.

Durghim

New Member
Dołączył
20.9.2004
Posty
2
Co do patentu z Ulu Mulu, nie powiem zeby to nie bylo ciekawe, bo jest, ale w ten sposob traci sie duzo expa, wiec lepiej sie pomeczyc i samemu powybijac, zawsze wskoczy te pare poziomow.

Pozdrawiam
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
I kolejna nowinka kto jej nie znał ten mnie naprawde mnie szokuje mianowicie (nie jest to błąd lecz niedopatrzenie) jak wszędzie się dostać (prócz magów wody tam to nie działa) stajesz przed strażnikami np. do zamku w starym obozie stajesz przed nią wyciągasz broń i biegniesz na brame strażnicy wyjmują broń i mówią "schowaj tę broń" a ty ich mijasz chowasz broń i wszyscy są
laugh.gif
zwłaszcza ty bo na 0 levelu z gomezem możesz gadać :wink:
 

Durghim

New Member
Dołączył
20.9.2004
Posty
2
Taka mala sugestia do Modow, POOTWIERAJCIE ZAMKNIETE TEMATY!!! Dlaczego zamkniety jest np temat: G1 czy G2? A nowo zarejestrowani nie moga sie juz na ten temat wypowiedziec? No chyba ze mam zalozyc nowy IDENTYCZNY temat to ok. Jak to ma wkoncu byc?
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Hmm... Moderatorzy zamykają teaty aby uniknąć floodowania i spamowania oraz ożywiania starych tematów. Gdy widzą że ludzie nic sensownego nie piszą to zamykają. A także wtedy gdy dany problem został rozwiązany. Ich decyzja nie podlega dyskusji. Jeżeli chcesz napisać posty to wymyśl jakiś mądry temat, którego jeszcze nie było, najpierw oczywiście sprawdź czy takiego nie było.
 

Rabittous

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
33
dla mnie najwiekszym błędem G1 jest AKROBATYKA, skakać w dal na pietnascie metrów :roll:
ale co do typowych błędów to w wolnej kopalni przez drewniane blokady przejscia da sie przejsc spokojnie...
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
QUOTE Taka mala sugestia do Modow, POOTWIERAJCIE ZAMKNIETE TEMATY!!! Dlaczego zamkniety jest np temat: G1 czy G2? A nowo zarejestrowani nie moga sie juz na ten temat wypowiedziec? No chyba ze mam zalozyc nowy IDENTYCZNY temat to ok. Jak to ma wkoncu byc?

myślę, że na forum jest sporo tematów gdzie mozna się wypowiedzieć. a zanim zaczniesz zakładać nowe tematy to poczytaj sobie regulamin.
poza tym, ine musze tłumaczyć czemu zamykam dany temat.
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
No i tacy to mnie "rozjeżdżają". Jak się nie podoba to for jest od licha
o Gothicu i nie tylko. Zostajesz = Przestrzegasz Regulaminu
Nie podoba się = PAPA
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
No chlopaki dosłownie mi to z ust wyjeliscie.
 

Nakatumi

New Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
11
Kwestia ustawienia...

Na czwartym levelu udało mi się załatwić dwóch szkodników i handlarza ze starego obozu.

Wystarczyło znaleźć dobre miejsce do oddania strzału. Czasami komputer nie może mnie znaleźć , albo zaczyna wariować!
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Akrobatyka to największy skarb G1 bez tej umiejętności było mi smutno w G2 :cry: szkoda że nie ma jej (nie ma co się pluć o tematy bo nie ma sensu w kółko pisać to samo)
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
największ bład to duch
jak se szłem i walnełem sie w sciane to przez niom przeszłem tylko potem wyjść nie mogłem :evil:
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Tylko raz mi sie to przytrafiło! Mianowicie pobiłem Aidana (tego mysliwego co jest miedzy starym a nowym obozem) i znalazłem przy nim ponad 16 000 rudy :!: :!: :!: Szkoda ze to była jednorazowa promocja! Szybko wydałem!
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
jesli chodzi o wieżę xardasa to wystarczy umiec akrobatyke i skakac do wody:D
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
A ja miałem buga związanego z listem dla magów ognia. Otóż gdy oddałem list Milten nakazał mi iść do Torrenta (jakoś tak :wink: ) po nagrodę. W sumie nagrodę odebrałem 2 razy
biggrin.gif
 

Torlof

New Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
16
Czasami mi się zdarzały takie błędy,ale bardzo rzadko. I tak nie mam nic do Pyranha Bytes, bo Gothic jest doskonałą grą.
----Gothic is the best!----

post 2
Szlag, dopiero zauważyłem, że ten dział ma dwie strony, i wysłałem tego samego posta 2 razy. Więc please zwracać uwagę na tego drugiego!

post 3
Dla GOŚCIA:
-Access violation errora nie naprawisz(przynajmniej u mnie). Jedynym sposobem jest granie dalej, nie zwracając uwagi na niego.


człowieku, co to ma być? 4 posty z rzędu? jeszcze raz coś takiego i będzie ostrzeżenie. przeczytaj regulamin
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Błędy w grze!!!

Kiedy wpisze się kod goto pos, teleportujesz się do zamku ( wewnętrznego pierścienia ) i spadasz przez kraty do lochów. Trochę to dziwne.
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
To jest temat o bugach, a nie o kodach. Poza tym takie było założenie twórców.


Właśnie skończyłem Gothica i Śniącemu chyba nie spodobało się miejsce jego urzędowania. Jakimś cudem przeniósł się do przodu poza "swój teren" i był na przeciwko środkowej kapliczki, tem gdzie na początku zebrali się Cor Kalom i nowicjusze.


nie pisz dwóch postów z rzędu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom