Błąd jak Błąd => Do rozwiązania

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Pisze ten post bo nie znalazłem w necie odpowiedzi na ten problem a mnóstwo pytań.

Mianowicie chodzi o problem ............... wersji Gothica 2

Gdy się przechodzi z Górniczej doliny (wtedy gdzie się wczytuje III akt ) wyskakiwał mi błąd :cry: :cry: :cry:

Rozwiązałęm go w ten sposób, że skopiowałem plik newworld z folderu Saves jakiegoś starego zapisu (,np: zaraz gdy sie po raz pierwszy weszło do Górniczej lub jak nie podziała bo nie zawsze działa bezpośrednio z nowej gry) Następnie trzeba podmienić ten plik

Gra wtedy przez to przejdzie, ale nie ma róży bez kolców

Mianowicie:
- Odpada spanie
- Tworzenie run
- Alchemia i ... podobne
- Modlitwa
- W przypadku Newworld z Nowej Gry wszystkie stwory zostają przywrucone do życia

- Uczyć się można, kupować kraść
też można

Nie można tego robić tylko w Khorinis
W Dolinie i Wyspie coś tam. Chodzi wszystko normalnie

Sposób jest sprawdzony bo sam tak przeszłem przez gre.[/b]

GaNdi: Narazie temat zrobie przyklejonym, bo łączy w sobie problem i podpowiedź, dla osób z tym problemem.
 
A

Anonymous

Guest
Żeby podmienić te pliki należy być w postacią po stronie Górniczej Doliny.
Pisze to dla tych co bedą kombinować by mieć wyższy lvl., bo ci co maja ten błąd i tak nie bedą bez tego mogli wrócić.

PS: Podmieniając Newworld z Nowej Gry Odnawiają się wszytkie przedmioty, rośliny, wszystko co leży na ziemi, a co się już zgarneło wcześniej ,np: ja mam 2 pierścienie Nietykalności
biggrin.gif


I ludziki też wracają na swoje stare miejsca ,np: Jeśli wsadziliśmy chyba Sare do więzienia, a Canthar poszedł sprzedawać broń na targowisko to po zamianie Sara "sprzedaje" broń na targowisku, ale nie możemy od niej nic kupić przecież ją sprzedaliśmy ( odzywa się w ten sposób jak by siedziała w pierdlu, ale stoi na targowisku", a Canthar siedzi na ławeczce jak wracamy od Xardasa.

Pisze to żeby puźniej nie było pytań gdzie jest ten, a ten ,np: Przy zadaniu fałszywych udziałów w kopalni rudy

A inne postacie stoią tam gdzie by miały stać w ,np: III akcie, czyli Milten przy klasztorze, Gorn u najemników, Diego w mieście....
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
tylko ze jest to troche glupie bo ja miałem tak samo tylko musialem podmienic oldworl a potem np. koło gestaha dwa gorny były jeden siedział a drugi stał a jak rozmawiałem od tyłu z tym siedzącym to on wstawał a ten drugi siadał
 
A

Anonymous

Guest
Bo tak się czasami robi jak nie wyjdzie.
Ja miałem wszystkie potwory razy dwa.

Poprostu trzeba sprawdzić, a jak nie wyjdzie to poprawić.
 
A

Anonymous

Guest
Bo tak się czasami robi jak nie wyjdzie.
Ja miałem wszystkie potwory x 2

Poprostu trzeba sprawdzić, a jak nie wyjdzie to poprawić.

No ale tylko raz mi się tak zdarzyło, tak to mam wszystkich i wszystko x 1
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
no tak przynajmniej mozesz sobie nabić sporo expa kopiujesz świat przechodzisz a potwory sie dublują kopiujesz znowu przechodzisz a potworów znowu razy2
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom