Atak Orków Na Khorinis

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
Hmm ostatnio jak spotkałem Thorusa w Gothicu 3 powiedział on że cała wyspa Khorinis została zajęta przez orków <_< .Tylko nasuwa się parę pytań:
-Skąd orkowie wiedzieli jak wejść do Jarkendaru? Skip w 2 części powiedział że ten kto nie zna tajnego przesmylku nie dotrze na wyspę to więc co cała armia przeszła przez portal tak jak bezimienny? <_<
-Jak myślicie co stało się z Lordem Hagen,paladynami,z magami ognia, i co się stało z zamkeim w górniczej dolinie?
I jak myślicie czy w dodatku będzie można wrócić do Khorinis chociaż po to żeby je wyzwolić? Fajnie by było.Torchę to denerwujące przecież Khorinis powinno wygrać, ile pomógł im bezimienny(odciął zapasy żywności,zabił smoki itp.)Mogliby przedstawić jak raz ludzie wygrają :rolleyes: Jeżeli są błedy lub temat się powtózy proszę o wybaczenie.Pozdrawiam.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
1. Można drogą morską dostać się do Jarkendaru

2. Najpewniej zostali zniewoleni lub zabici
 

Peja

Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
30
CYTAT(ArminaS @ 12-07-2008, 16:42) index.php?act=findpost&pid=189127
1. Można drogą morską dostać się do Jarkendaru

2. Najpewniej zostali zniewoleni lub zabici



Znając orków z wyspy khorinis to raczej wszyscy zostali zabici niż zniewoleni
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
Wyraźnie w Nocy Kruka jest powiedziane że nawet jeżeli ktoś ma okręt to i tak nei dostanie się do Jarkendaru bo nie zna tajnego przesmyku <_< . A jak myślicice będzie można wrócić w dodatku do Khorinis po to tylko żeby można było je uwolinić i zrobić kilka questów pobocznych? :D
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nie wiem czy będzie można i nie chcę snuć żadnych domysłów itp.... Bo tak na prawdę nie wiemy jeszcze nic :p
Wg mnie ludzie zostali powybijani przez orków, ale kto wie... Może tych ważniejszych ludzi wzięli w niewole - tego nie wiemy, może twórcy specjalnie tego nie ujawnili, żeby potem mieć pomysły na kolejne dodatki, części itd.... Może Lord Hagen, ważniejsi magowie itd. dalej żyją :D jest za wiele możliwości, żeby cokolwiek wywnioskować.
Jednak, tak w głębi serca chciałabym wrócić do Khorinis... To na prawdę był by fajny wątek i pomysł... Odczuć klimat poprzedniej części - to jest to, co Gothic powinien mieć :) No i chyba ma, choćby Ci nasi kumple, przewijający się przez kolejne odsłony gry ;)
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
Ja mam nadzieję że będzie można wrócić :) tylko ciekawe czy zrobiliby Jarkendar :lol: .Pewnie znowu by zasypali jakimiś belkami tak jak stare więzienie w SO :lol: . Ale chciałbym zobaczyć co się stało z Gregiem.Pewnie nie chciałby zostać niewolnikiem więc może porwał nawet Orkową Galerę :D . Czasami mi jednak żal jest tych ludzi z Khorinis :( Chętnie bym wrócił i zakatrupił tych orków B)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
I to jest klimat... Nie podoba mi się pomysł w 3 że Jest tak duży teren. Wtedy się nie przywiązujemy do danego miejsca. W G1 w obozach czuliśmy się "trochę" bezpiecznie. Znaliśmy każdego człowieka, każde miejsce na pamięć. W G2 było tak samo... A w G3? Kto pamięta ludzi w mora sul? Bo ja nie... Nie pamiętam, nie przywiązałem się do żadnego miasta...
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
szczerze mówiąć:
Gothic 1- Kumpel mi pokazał,zauroczyła mnie ta gra ,ten klimat,to to czego szukałem.Przeszedłem Grę Kilkanaście Razy
Gothic 2- Kontynuacja? jakim cudem? muszę ją szybko mieć! Zaumówiłem. Myślałem że sięzawiodę a tu...niespodzianka! doskonała kontynuacja!
Noc Kruka- Nie wiedziałem że istnieje dodatek. Dopiero mi kumpel powiedział.Również świetnie zrealizowany.
Gothic 3- Żadnego przywiązania.Tak jakby ta gra została zrobiona na siłę w porównaniu do poprzednich części. Zwiedzam miasta wykonuję zadania tak jakby nie miały żadnej wartości. Tak samo jak odbijanie miast w 2 osoby :/. Cała armia paladynów nie mogła pokonać armii orkowej za to bezimienny i jakaś druga osoba odbijają:(. Rozumiem że Bezimienny jest wybrańcem ale bez przesady. Ja się modlę żeby w dodatku do 3 zrobili Wyspy Południowe,Khorinis i Jarkendar to by było super zrobione:). Pozdrawiam
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Hmm.....może orkowie zajęli całe Khorinis z wyjątkiem Jarkendaru?Należy też pamiętać że w Jarkendarze też byli orkowie.Być może Beliar zesłał tam nowe zastępy,albo odnaleźli oni tajną drogę morską?Jak?Być może porwali jednego z piratów np.Skipa i torturami zmusili do ujawnienia drogi?Nie wiem.A co do ludzi z Khorinis to najpewniej zostali wybici co do nogi,może z wyjątkiem nielicznych buntowników skrywających się gdzieś na wyspie.

CYTAT
A w G3? Kto pamięta ludzi w mora sul? Bo ja nie...


Dokładnie.Mam ten sam zgryz.W G3 było tyle postaci że trudno je spamiętać.Czasem mam problemy z robieniem qestów bo nie wiem do kogo i gdzie mam sie udać b poprostu nie pamiętam.Ale z jednej strony to fajnie że jest tak dużo różnorodnych postaci.
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
a tak nawiasem mówiąć chcielibyście wogóle wrócić do Khorinis,Górniczej Doliny i do Jarkendaru?
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ja bym bardzo chcial tylko mogla by byc jedna niezgodnosc ja wiecie w G3 orkowie byli inteligentni a w 1 i 2 no coz ich IQ nie wykraczlo poza 20 wiec dziwne by bylo opuszczasz wyspe zostawiajac za soba glupich i nieokrzesanych orkow a wracasz i spotykasz rozwinieta cywilizacje.
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
CYTAT(Rolland @ 13-07-2008, 21:55) index.php?act=findpost&pid=189266
Ja bym bardzo chcial tylko mogla by byc jedna niezgodnosc ja wiecie w G3 orkowie byli inteligentni a w 1 i 2 no coz ich IQ nie wykraczlo poza 20 wiec dziwne by bylo opuszczasz wyspe zostawiajac za soba glupich i nieokrzesanych orkow a wracasz i spotykasz rozwinieta cywilizacje.


To nie jest tak :lol: . Orkowie w Khorinis też byliby mądrzy. Orkowie na kontynencie zrobili się bardziej ludzcy,oświeceni ponieważ fabuła gothic 3 tego wymagała. Pomyśl sobie jakby to twórcy zrobili. Jakby ork do człowieka mówił coś w stylu Gerasa coś tam?? :lol:
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
A ja bym chcial by historia znowu sie powtorzyla i ze wracamy statkiem jako wiezien tym razem orkow do khorinis pozniej uciekamy i szukamy sposobu na powrot na kontynent
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
Ja bym bardzo chcial tylko mogla by byc jedna niezgodnosc ja wiecie w G3 orkowie byli inteligentni a w 1 i 2 no coz ich IQ nie wykraczlo poza 20 wiec dziwne by bylo opuszczasz wyspe zostawiajac za soba glupich i nieokrzesanych orkow a wracasz i spotykasz rozwinieta cywilizacje.


To nie tak. W którymś gothicu było powiedziane że niektórzy orkowie przybyli do khorinis z kontynentu, i że to byli orkowie elity. Były one bardziej zaawansowani, nosili zbroje, i miecze. Ci z khorinis to byli tacy tubylcy odcięci od świata...
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Powtórka z historii byłaby nudna. Ale fajnie by było wrócić do Khorinin i uwolnić jąod panowania orków. Zarąbiście byłoby znów zobaczyć Górniczą dolinę, Jarkendar. To jest to! Wtedy znów poczułoby się klimat tej gry...
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
mi się jednak wydaje że jak zrobią że będzie można powrócić do Khorinis do raczej nie będzie można wejść do Jarkendaru :( . Pewnie zasypią portal jakimiś belkami a bezimienny nie będzie znał tajnego przesmyku :lol: .Chociaż z 2 strony fajnie by było jakby buntownicy ukrywali się w Jarkendarze a nie w Khorinis, bo np w Khorinis byłyby orkowe patrole a z kolei w Jarkendarze było by trudno dostać się do Buntowników :) ,to było by naprawdę przemyślane posunięcie moim zdaniem ;)
 

kjsparrow

New Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
6
Ja watpie ze w dodatku wrocimy do Khorinis ale gdyby tak sie stalo to by6 bylo super tylko co by zrobili z orkami i ich IQ
 

bezimienny1997

New Member
Dołączył
10.8.2008
Posty
3
Hehe,dobre by bylo z tym IQ, 1 na milion potrafilby gadac, ale przecież nie tylko elici potrafili mówić,a hosh pak (albo ten drugi chyba Ur shak, nie jestem pewien ktory potrafił) ?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ur -shak.Z Hosh Pakiem nie można było pogadać,trzeba go było zabić.CO do powrotu do Khorinis to szczerze bym nie chciał,jak dla mnie to była strasznie naciągana fabuła,odebrałem tą grę jako robioną na siłę po sukcesie 1.No a co do orków to właśnie jeden z najgłupszych błędów twórców.Z kąd wzieli się orkowie??Przecież chyba powinni mieć jakieś swoje miasta na kontynecie,skoro były ich całe tysiące to chyba powinni gdzieś mieszkać,raczej nie stali przez kilkadziesiąt lat w jakimś lesie.Następna sprawa to język.Wyszło na to że nauczyli się go w przeciągu kilku miesięcy.CO najważniejsze,kilku miesięcy wojny,gdzie nie gadali z ludźmi tylko ich zabijali.To dla mnie niezbyt zrozumiałe.Uczę się angielskiego od 9 lat,dogadać bym się dogadał ale raczej nie pogadał bym z żadnym angolem przy piwie.A orkowie??Śmigają po ludzku,można z nimi pogawędzić na wszystkie tematy,jedyne słowo którego nie umieją wymówić to "człowiek" bo non-stop mówią "Morra".
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Orkowie mają swoją ojczyznę. Są to Ziemie Północy, niedostępne w G3. (wyżej niż Nordmar)
A co do języka, to orkowie z kontynentu to wysoka wykształcona rasa, która wiele, wiele lat temu osiedliła się na kontynencie. Nie są to wyrzutki z Khorinis, którzy byli odizolowani od cywilizowanego świata.
 
Do góry Bottom