Artefakty Adanosa

Status
Zamknięty.

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Mam Wszystkie Artefakty Adanosa. Chcę Je Oddać Robarowi Albo Xardasowi ale ani ten ani ten nie chce ze mną gadać. puszczają te głupie teksty typu - nie teraz, musze odpocząć. Tak jak by ich nie chcieli.

Dodam Tylko Że Te Artefakty Mam Na Kodach. Może trzeba jeszcze z kimś pogadać przed oddaniu jej Robarowi.
Szukałem w Opcji Szukaj ale nic nie Znalazłem więc pisze.

Z Góry ThX.
 

Darek_1906

Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
37
Byłeś w Kapliczce Innosa w Klasztorze?? Może najpierw tam spróbuj, ale nie jestem pewien więc nic nie obiecuje
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Powinnienes pojsc do Xardasa i on powienien miec opcje do rozmowy ze zodbyles wszystkie artefakty. Wtedy dopiero udostepni sie opcja ze mozesz je zanies do klapic albo spalic w piecu. Bardzo prawdopodobne ze grajac na kodach zwaliles to zadanie. U mnie normalnie po zdobyciu artefaktow byla opcja dialogowa.
 

Kyryry

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
9
Brat mial ten sam probelm z xardasem : Legalnie zdobyl wszystkie artefakty, a xardas i tak nie chcial z nim gadac ... a poniewaz juz wczesniej zamkna sobie inne sciezki to nie udalo mu sie skonczyc gry :lol:
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Salieri @ 19-12-2006, 19:54) [snapback]130447[/snapback]

Mam Wszystkie Artefakty Adanosa. Chcę Je Oddać Robarowi Albo Xardasowi ale ani ten ani ten nie chce ze mną gadać. puszczają te głupie teksty typu - nie teraz, musze odpocząć. Tak jak by ich nie chcieli.

Dodam Tylko Że Te Artefakty Mam Na Kodach. Może trzeba jeszcze z kimś pogadać przed oddaniu jej Robarowi.
Szukałem w Opcji Szukaj ale nic nie Znalazłem więc pisze.

Z Góry ThX.



Jesli masz je na kodach to nie zadziała.
Musisz najpierw znaleźć je fizycznie ( skodowane zadziałają jeśli np. sprzedałeś omyłkowo artefakt po jego znalezieniu )
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Oj To Kiepsko. Więc w Takim Razie mógłby mi ktoś podać dokładną lokalizacje wszystkich bo z każfym jest jakiś głupi problem.

Z góry tHx
 

Darek_1906

Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
37
1)Jeden jest w Trelis ma ją wódz orków żeby go dostać albo zapłąć 50 tys. albo wybij całą wioske i to jest amulet Aanosa
2)W Gocie ma go demon-pierścień Adanosa
3)W jednym w grobowców w Nordmarze-pierścień Adanosa
4)W świątyni Al Shedim na pustyni-Szata Adanosa
5)W świątyni Mora Sul na pustyni-Korona Adanosa
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Dzięki wielkie. Jeszcze jedno pytanko. Ta świątynia do której potrzeba klucze (stoji obok niej lester a troche dalej saturas).
Gdzie Znajde te klucze. Potrzeba 5 mam już 2:

a) Lester jak tylko z nim porozmawiam to mi odda
B) Pewien Kupiec w Mora Sul (assasyn)
c) ??
d) ??
e) ??

dzięki.
 

Darek_1906

Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
37
Jeden klucz ma Saturas
Drugi ma Lester
Pozostałe trzy są zaznaczone na mapie tem sprawdź
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Wielkie Dzięki serge nie myślałem że są na mapce mój błąd. Ale kluczy do świątyni w Mora Sul już tam nie ma na żadnej z nich. Tu moja gorąca prośba mógłby mi ktoś podać lokalizacje tych kluczy albo zaznaczyć na jakiś mapkach. Mam już 3 jeden od Od Assansyna w Mora Sul drugi przyznam się bez bicia nie wiem (chyba od gościa który mi powiedział że wie gdzie on jest a później okazało się że chce mi zabrać mój) a trzeci od wodza stojącego przy bramie do tej świątyni.

Więc dałoby się załtwić te pozostałem 2 kluczze a raczej ich lokalizacje?

Jak Zwykle Dzięki.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
jeden ma na bank Yussuf zbiegly niewolnik, zlodziej artefaktow:p
a drugi ma chyba ten najemnik w gospodzie obok kowala w Mora Sul :p
:p

aha i jeden ma kupiec ILJA ... da go nam jesli wezmiemy ze swiatyni waze jakas
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
O.K Dzięki tych mi brakowało. Ale mam już chyba ostatnią prośbe mógłby mi ktoś powiedzieć albo zaznaczyć gdzie jest ten okropny yussef czy jak mu tam bo byłem już przy nim jak szedłem po puchar ognia u tego palladyna co był obok niego.

Dzięki
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
na polnoc od mora sul....
na mapie poszukaj takiego maciupenkiego obozu na polnoc i tam sie kieruj tam jest yussuf :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom