Arena

Status
Zamknięty.
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Czy na arenie toczą się kiedykolwiek walki które można obstawić za pieniądze (chodzi o arenę Scattiego)? Bo u mnie chodzą tam co wieczór i stoją , a walki ani widu , ani słychu.
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
To pewnie jakiś bug w grze, bo u mnie też tak jest stoją i się gapią, a na arenie nic się nie dzieje walk też nie można obstawiać. Kiedyś pytałem Scattiego kiedy będzie walka to powiedział że za tydzień czy coś takiego spałem te :?: dni i dalej było tak jak zwykle
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
u mnie jest dokladnie to samo!!! stoja i sie gapia a walki nie ma!!!
 
A

Anonymous

Guest
bo tak ma być

Bo to są walki na spojrzenia - oni sie zabijają wzrokiem
tongue.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
chyba zadnej walki nie mozna obstawic, bo tez sie nad tym zastanawialem i pytalem tego scattiego, ale nic, dupa. a jesli chodzi o to czemu tamci ludzie stoja zawsze wieczorem dookola tej areny, to mysle ze po to zeby bylo mozna ich chaty latwiej okrasc
laugh.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Tam chyba nigdy nie będzie obstawiania walk i chyba nigdy nie bedą walczyć
tongue.gif
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
oni tam wszyscy stoją bo im scatty powiedział że walka będzie za tydzień
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Twórcy myśleli ze gracz bedzie zasówał z grą i bezimiennego wywalą z obozu w mniej niz tydzien!!
laugh.gif
 

mistEr

Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
86
a ja powiem tak że walki się toczą na arenie ... ale jak ty wyzwiesz na pojedynek któregoś z goryli przy ognisku zaraz obok wejścia na arene
wink.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Te walki pewnie sa organizowane jak NONAMEA nie ma w SO. A jak wroci to Scaty mowi ze beda za tydzien. Albo autorzy nie wiedzieli po co w ogole zrobili ta arene i wymyslili ze beda tam walki a niestarczylo im czasu na zrealizowanie tego pomyslu
tongue.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Nie tam walczą dwa predatory z włączoną niewidzialnością.
tongue.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE Walki są wtedy kiedy bezimieny kogośwyzwie na pojedynek!

Może to zrobić z tylko 2 osobami, ściśle zaplanowanymi przez autorów... trochę mało tych gladiatorów, no nie? :)
 

Pezo

New Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
14
U mnie też nie odbywają sie walki
sad.gif
.Jedyne dwie walki jakie są t o walczy sie z Kirgo i jeszcze takim drugim.
 

Cysio

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
9
według mnie autorzy Ghotica zrobili arene że by można było ludzi pookradać, żeby sie nie było na początku gry takim biednym przez cały czas
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom