Architektura

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Zapewne kazdy widzial screeny z G3 z budynkami roznymi itd...

podoba wam sie caloksztalt (bryla) budynkow ?

ogolnie teraz widac jakies rozwalajace sie chaty w tym porcie
tongue.gif

no i jeszcze kawalek miasta na pustyni... (cholera wiedzialem jak sie nazywalo ale mi wylecialo)

no w kazdym razie w G2 i G1 budynki byly takie masywne
smile.gif
z kamienia jedynie w porcie w khorinis byly jakies takie chaty i potem po terenie pare rozsianych
smile.gif

ale wszystko i tak wygladalo na takie... USTAWIONE... masywne

a w tym g3 wszystko sie rozwala
smile.gif
i mi sie to podoba bo w koncu wojna...
ale zeby to za duzo Ramu nie zrzeralo...

(modle sie zeby moje 640 starczylo chociaz na minimalne detale albo chociaz srednie)

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
CO wy sadzicie o tym designu ?
smile.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
tekstury w G3 są o wiele lepsze od tych z poprzednich części, widać że wszystkie budenki nie są takie same, nareszcie jakieś urozmaicenie. A co do twoich obaw odnośnie tego czy pujdzie to je podzielam bo w minimalnych wymaganiach podano 1024
A teraz powruce do wyglądu ogulnie sprawia świetne wrażenia ale zobaczy się jak będzie wyglądać kiedy wyjdzie na rynek.
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Budynki, wiadomo powinny prezentować się lepiej. Ale co do wymagań to... lipa!! PB zależy na jak najlepszym produkcie. A po za tym to najwięcej ludzi kupi ją w niemczech. A jak wiadomo tam sprzęt jest za grosze i społeczeństwo bogate. Więc tam nie martwią się wymaganiami itp. Pozdro!!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Widać że jest nowy silnik graficzny
tongue.gif
Wszystko nabrało prawdziwych wręcz kształtów, rozmiarów, kolorów niczym z życia wziętych
smile.gif
Faktycznie dużym znakiem ? będą wymogi aby zobaczyć w pełni okazałości flore i faunę GIII - tego się boję najbardziej
sad.gif
Ale jestem pod wrażeniem ogólnie. klimat też taki wojenny
tongue.gif
tylko mam nadzieję że Bezi będzie wygladał inaczej aniżeli na tych filmikach bo przypomina mi bardziej Diega ;/ Pozdro Alllllll
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ooo tak wygląda to dużo lepiej, co bardzo cieszy, autorzy nadal dbają o tkaie szczegóły jakd reno obok domu, czy jakies wiszące koło, niby to mały szczegół ale cieszy oko, tylko z tego co na filmikach widizałem to załuje że wnętrza nie są abrdziej wyposażone, ale to się może jeszcze zmieni
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Pytasz Nas czy podobają się nam budynki, chociaż i tak napewno wszystkich nie zobaczymy do samej premiery gry, ale tak czy inaczej to co narazie możemy zobaczyć podoba mi się. Wszystko wygląda na prawdziwsze, "pełniejsze" życia (tak jakby :p).
Wcześniej (w Gothic 1 i 2) budynki różniły się jedynie ustawieniem, heh. Było kilka rodzajów budowli i tego gra się trzymała. Oczywiście teraz będzie znacznie więcej nowych terenów do odkrycia i zapewne między innymi to będzie wpływać na zmienność budowli, ich stylu, ale napewno będą też różnorakie. Nie takie monotonne.

W 3 słowach... N a r e s z c i e-c o ś-n o w e g o !
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Bez wątpienia widać, że Piranha postawiła na jakości
biggrin.gif

Architektura prezentuje sie wyśmienicie ( w końcu troche realizmu
tongue.gif
)
No niestety... tak jak to jest powyżej napisane wymagania są wręcz brutalnie wysokie. W sumie kto wie... może Piranha podpisała kontrakt z jakąś firmą produkującą sprzęt
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif


TYLE NA TEN TEMAT
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Szczerze to powiem jak ujrze te gre i popatrze na nie w 3D
A poki co mam nadzieję że się nie zawiodę.
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Napewno zobaczymy nowe style architektoniczne np. na pustyniach.Ale osobiście chcaiłbym aby było dosyć dużo pozostałości po G1 i G2, niech te style powtorzą sie bo niebyły one złe.To by nadawało klimat, przypominałyby nam wcześniejsze części.
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Jak dle mnie bomba wreszcie wyglądają jak po wojnie. Budynki niesą idealne co widać i oto chodziło. Mnie się podobajom!!! Jerzeli równie świetnie zrobią całom grę to karzdy zwariuje na sam widok gry. Jeżeli komuś się nie podoba to się niezna. Oby nie zapomnieli o oknach. HeHeHe!!!



Pozdro
wink.gif
blink.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mi ta architektura w szczególności bardzo się spodobała.
smile.gif
Widać dokładnie jak budynek wygląda i nie ma się wrażenie ze to jedna bryła. Widać każdą deskę i "siano" na dachu. Mam nadzieje, że tak będzie w grze i nie przestanie na obrazkach. Co do wymagań to lipa faktycznie, ale skoro chcemy wspaniałej grafiki i innych bajerów to musimy coś poświecić.

Pozdrawiam.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Czemu nie jak na te czasy to może być i tak sobie nieźle radzą chyhba niezrobią tu cegoś jak w USA nie jak na czasy starożytne i umiejętności firmy robiącej ogthic to bardzo dobrze jest to zorbione.
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Do architektury nie ma się co przyczepiać na zdjęciach jest fajowa. w gothic 2, kiedy chodziliśmy sobie po domach w porcie (A przynajmniej ja chodziłem) nie dało się słyszeć głosu nóg uderzających o dach zrobiony z desek. Chodziło się jak po betonie. Mam nadzieję że to się zmieni, a jak patrze na screnach i widze deski zwisające z krawędzi domu, to jestem ciekawy, czy jak na nią wejdę to wyleci i spadnie na ziemię.
Albo jak się jest w środku domu, to powinno być tak że jeżeli idzie sie ciaglę na krzesło to ono musi się przesunąć. A nie że cały czas stoi w ryte w deski. Hehe, a pamiętacie Fellana co ciągle walił w szope młotkiem ??. Lol ta rudera
tongue.gif
i tak wyglądała zupełnie jak inne domy. Walił i co ?, dało mu coś. Wydaję mi się że po upływie jakiegoś czasu powinien skończyć, ale normalnym upływie czasu, niezależącym od nas, że skończy wtedy kiedy zaczniemy nowy rozdział.

Heh, i to tyle na ten temat z mojej strony.
Pozdrawiam
huh.gif
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja tam nie jestem specem od sztuki ale mi to styka chociaż jeszcze nie widziałem żadnych pałaców ani klasztorów wystarczająco moje oczy widziały.
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Mnie sie podoba architektura, którą widziałem na screenach:) Ciekawe kształty budowli. Nie mogę się doczekać!
rolleyes.gif


A ja prosze o dłuższe wypowiedzi
biggrin.gif
-KCPX
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Z tego co widziałem na screenach to tak jak pisaliście ze same porozwalane były, wykonanie kształt mi się podoba ale nie chciał bym żeby w większości g3 były tylko porozwalane, zagrzybione domy, bo to już lupa by była. bo gra dawała by realiów ale była by taka mniej przyjemna
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
mnie sie podoba ale to jedynei niewielki fragment tego co costalo ukazane a przeciez zobaczymy napewno wiele innych bardziej efektownych budowli na caym ogromnym i pięknym kontynencei hmm.. coz jeszcze mozna powiedziec? to tyle.Pozdro
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
hoho miodzio i to bardzo. Mi tam pasi że hej, że ho. Ona jest taka strasznie realistyczna jakaś, że aż do gry niepodobna. Kiedy patrze na te screeny to tylko modlę się do wszystkich trzech bogów, żeby PB do nowego G3 smoka wrzuciła. Nawet może być jeden, malutki taki, pisklaczek, ale żeby był i jakąś wioskę terroryzował, a my wpadamy i z buta go i po jajach!....tia no właśnie.
Ale tak btw gdyby dali mi screeny z arkanoida i powiedzieli, że to G3 to i tak bym się cieszył
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom