Arcania - Problem. Brak Plików ?

Status
Zamknięty.

dedmecz

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
1
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy na forum. Wczoraj zakupiłem oryginalną gre Arcania: Gothic 4. Mam pewien problem z odpaleniem tejże gry. Chciałbym zaznaczyć, że u kolegi gra instalowana z tej samej płyty działa na jego PC. Do rzeczy - instalacja przebiega powoli, jednak pomyślnie, folder z grą zajmuje 4,1 gb na dysku twardym (o ile mi wiadomo powinien zajmować znacznie więcej). Po zainstalowaniu gry na pulpicie pojawiają się ikony. Jednak po próbie włączenia gry z tychże ikon pojawia się błąd informujący o tym, iż nie można wyszukac pliku Arcania.exe. Przeszukałem wszystko i nigdzie nie moge znaleźć tego pliku, jak i kilku innych, które powinny być zainstalowane. Odpalając gre z płytki również nic nie daje. Robiłem reinstall ogólnie 5 razy. Próbowałem instalować na różnych dyskach po wcześniejszym i dokładnym usunięciu każdego pliku gry. Instalowałem na systemie windows 7, jednak pomyślałem iż w tym tkwi problem, dlatego też dzisiaj rano zainstalowałem Windows XP - gra również nie działa tak jak na W7. Nie wiem już co mam robić, próbowałem wszystkiego, może Wy będziecie mi w stanie pomóc.

Konfig kompa:

AMD Athlon X2 4200 +
Gainward GeForce 9600 GT Golden Sample
3 GB RAM DDR2
Windows XP


Chciałbym zaznaczyć, że demo instalowane 3 dni temu działało zadowalająco (dla mnie) na średnich detalach w rozdzielczości 1920 x 1080.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Skopiuj zawartość płyty na dysk i odpal instalację z dysku, oczywiście o uprzednim odinstalowaniu starszej wersji.
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Ja też miałem problem z brakiem plików reinstalka nie pomogła, więc obejrzałem FAQ Cd-projectu i ściągnąłem sterowniki tam zamieszczone . Mi pomogło. To na pewno nie wina Win7 bo ja gram na tym systemie operacyjnym i mi śmiga
 

banankulak1990

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
2
Czesc wszystkim
Mam taki problem z gra gothic 4 arcania, przy uruchamianiu gry wyskakuje bład, aplikacje nie moze dzialac poprawnie, chcialem dodac ze takie gry jak gothic 3, fear chodzily bez problemu, posiadam system operacyjny windows 7 home premium i prosze was pomóżcie mi co mam zrobic?

konfiguracja komputera
asusk5ij
Procesor Intel(R) Core(TM) Duo CPU T6600 @ 2.20GHZ
Pamiec RAM 2Gb
Karta Graficzna Mobile Intel(R) GMA 4500M 782MB
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Czy próbowałeś już "coś" robić z tym problemem, czy od razu przyszedłeś do nas ? To ważne, bo nie ma sensu powtarzać danych czynności. Zobacz tu - http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5461/Blad_przy_uruchomieniu_Program_ArcaniA_przestal_dzialac
 

banankulak1990

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
2
Tak trzy razy zrobilem reinstal gry , wrzucilem od nowa sterowniki i wrzucilem piec crakow i nic problem nadal pozostaje
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Cracki powiadasz? Nie pomożemy ci skoro masz piracką wersję, przykro mi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom