Arcania A Gothic Tale Demo Pl ?

Status
Zamknięty.

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Czy demo które wyjdzie 24tego będzie po Polsku ? czy Po Angielsku jak w 3jce ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Każde demo jakiejkolwiek gry było po angielsku, i tym razem również będzie po angielsku lub po niemiecku (w końcu niemiecka gra). Nie będą specjalnie dla każdego pracować kolejny miech by przetłumaczyć głupie demko. To nie na miejscu.

edit. Wersja polska wyjdzie później od innych.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Szkelo chyba lekko przesadziłeś z tymi kolejnymi miechami, jak niecałem 3 tygodnie po premierze dema ma już wyjść Pełna wersja Arcani, Myślę że teksty już mają przetłumaczone, albo są w trakcie kończenia nagrywania tekstów. Raczej teraz przy G4 tylko dopieszczają szczegóły. Ale oczywiście, że raczej demo będzie w jednym języku, bo demo nie jest od grania, a od sprawdzenia czy gra jest warta świeczki.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Popieram przedmówcę. Demo kupujesz, żeby zobaczyć czy twój komp se poradzi z pełną wersją. Chodzi tu o to czy sie nie laguje, nie zawiesza itp.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Dem się nie kupuje :D Jak dla mnie oprócz testów sprzętu, możemy także dzięki nim sprawdzić, czy odpowiada nam np. mechanika gry, system walki, sterowanie i te sprawy.
 

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Wiem ale np. Mafia 2 była spolszczona (Przez dobrze znaną Cenege !) więc CDP ma tutaj pole do popisu ? Chyba że nie mają na to czasu ..
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Mafia 2 była spolszczana w firmie 2K Czech i była to inicjatywa twórców mafii aby gra ukazała się od razu w wielu językach w tym polski. Przedstawiciele Cenegi pojechali do studia i tam razem z twórcami pracowali nad spolszczeniem. Z Gothic'iem 4 jest inaczej. Do spolszczenia CDProject zabierze się dopiero wtedy kiedy gra będzie gotowa i wysłana do nich.

Demo będzie prawdopodobnie wysyłane przez steam'a
 

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Prawdopodobnie ! Ale ja sądzę że Będzie to z bezpośredniego globalnego Serwera..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom