Alternatywne Drogi

Status
Zamknięty.

wuziu

New Member
Dołączył
21.2.2011
Posty
40
Z gory przepraszam za spam :p szukałem czegos o tym ale za nic nie mogłem znaleźć rzeczy ktora mnie interesuje moze jestem slepy:p
Ale do rzeczy , mianowicie chciał bym dowiedziec sie czy sa tu różne drogi rozwoju bohatera i rozne mozliwe zakończenia? tak jak w G1 i 2 gra nieco rozniła sie grajac magiem czy np w obozie sniacego jako narkoman palacy bagienne zielsko ect ;p i czy tutaj jest tak samo ze mozna grac kilka razy w te gre i za kazdym razem w pewnym sensie na nowo poznawajac inne rzeczy , czy po prostu gra posiada jedno zakonczenie niezalezne czy gra sie wojownikiem czy magiem bardzo prosił bym o przyblizenie mi tej kwestii:)
a i jeszce małe pytanko czy wybierajac gre magiem mozna od razu inwestowac w sama mane i czary czy trzeba cos dawac w siłe i walke bronia ?
Z gory dziekuje i jesli sie powtorzyłem to przepraszam nie mogłem znalezc nic na ten temat pozdrawiam:)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jedna droga rozwoju. Gra jest bardzo liniowa z brakiem podziału na gildie i po ukończeniu jej jeden, drugie podejście będzie wyglądało identycznie.
Dodawać manę? Ekhm. Tutaj się nie dodaje many, a inwestuje w siłę maga. Manę ci dodają zbroje i broń.

Niezależnie czy będziesz ustawiony na maga, łowce czy maga to i tak nic się nie zmieni pod tym względem. Jedynie używana broń. Oczywiście możesz być wojownikiem miotającym ogniste kule.

Pogódź się z tym - to nie jest G1 czy G2.
 

wuziu

New Member
Dołączył
21.2.2011
Posty
40
czyli tak jak w G 1 i 2 a nawet 3 mozna było spokojnie przechodzic kolejny raz te gre i mozna powiedziec wszystko sie rozniło w mniejszym lub wiekszym stopniu tak tu widze lipa no szkoda :(

Chciał bym jeszcze zapytac czy da sie tak jak w poprzednich czesciach ze tak powiem zrobic questa przed zabraniem go od npc ? w sensie ze zabije jakiegos moba i mi to zaliczy nim pogadam z gosciem który daje to zadanie. Albo znajde jakis artefakt albo rzecz do q wczesniej niz oficjalnie dostane zadanie? Mam nadzieje ze nie zrujnowali do konca tej gry i ze np npc z zadaniem albo moby nie pojawiaja sie dopiero po porozmawianiu z osoba która daje zadanie
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie. Tutaj raczej idziesz jak po sznureczku. Twórcy prowadzą cię za paluszek podrzucając questy.
 

wuziu

New Member
Dołączył
21.2.2011
Posty
40
To nie ma sensu chodzic i przeczesywac mape kawałek po kawałku w poszukiwaniu ciekawych rzeczy skoro bedzie trzeba sie tam wracac np po zabraniu questa
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Teraz Gothic już taki raczej będzie. Choć teraz np. wojny gildii wyglądałyby bardzo ciekawie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom