Al-shedim

Status
Zamknięty.

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
Witam

mam pytanie jak sobie poradziliście w Al-Shedim interesuje mnie na jakim levlelu i jakim sposobem bo kapłani w tej świątyni są bardzo silni

Pozdro ;)
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
level to mialem kolo 40. Wzialem Lestera on poszedl tluc kaplanow ja za nim oni rzuciali w niego czarami , a ja ich dobijalem :p
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Serge ma racje na mniejszym niz 40lvl bez kodów nie masz praktycznie szans no wiesz chyba ze tam 38lvl,39lvl.Lester moze bardzo pomóc!
 

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
No ja bez kodów bez Lestera na 30 wszedłem i zdobyłem szate w lekkim pancerzu assasyna.
Poprostu przebiłem się przez szkielety a w ostatnich salach tam gdzie są ci kapłani zmieniłem się w rozptuwacza i doszedlem do ostatniej sali tam byl 1 kaplan który mnie zaatakowal i (w postaci rozpruwacza) zostalo mi malo życia więc przyszpiliłem go do ściany i zabiłem, odmieniłem się stanąłem przy krawędzi przejścia do poprzedniego pomieszczenia i zrobiłem mgłe podbiegłem do kosza i zabrałem szate następnie znów zmieniłem się w rozpruwacza i wyszedlem a wruce tam żeby ich dobić na większym levelu ;)
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Ja miałem 18 level. Siedziałem nad tym dwa dni ale w końcu mam na nich sposób. Pewnie mi nie wierzycie. Ale jak się wchodzi do tej komnaty oni od razu walą zaklęcia. To ja wybiegłem z światynni a oni podeszli kilka metrów dalej. Wtedy są zaraz przy drzwiach i trzeba tłuc od razu bez przerwy by niedążyli puścić zaklęcia. Chociaż jak ktoś jest mądry to wystarczy jedno zaklęcie gniewu Beliara. (z nieba trzaskają byłyskawice.) Stwierdzam iż ci szamani zajęli mi najwiecej czasu. Nie polecam iść tam na tym samym poziomie co ja bo można stracić chęci do gry.
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Dosyć pomysłowe ale nie wszyscy mają czar lub kamień druidów zamiany w potwora! B) Więc żeby zabic samemu bez zamiany nie wieże że ktoś by oczyścił tą swiątynie bez kodów i bez czaru zamiany nma mniejszym lvl niz 38lvl.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja to zrobilem... cos przed 35lvl ale nie powiem bylo ciezko.... przez zombie i szkielety luzzno sie przedarlem (chocaiz byl problem z lucznikami)... w wejscu z odleglosci toczylem pojedynek z kaplanem za pomoca kuszy... gdy zaczynal sie leczyc podchodzilem blizej zeby nie spudlowac bo wtedy zdazyl sie uleczyc :D
co do srodka to zastosowalem fale plomieni... zalozylem wszystkie wspomagacze typu korona adanosa jakis naszyjniki i pierscienie zwiekszajace PŻ... wparowalem szybko i pierwszy akurat byl przy scianie przed "zakretem" wiec go wykonczylem... drugiego zalatwilem kusza wychylajac sie lekko zza rogu...
do trzeciego podbieglem i zapodalem chyba paru minutowa serie ze skonczyl pod sciana i potem to juz latwizna bylo go dokonczyc :p
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Świątynie można oczyścić na 1 poziomie, wystarczy odrobina cierpliwości.
Ile razy dał wam w skórę nawet i na 40-50-60 lvlu wilk/szakal czy tam inny psiopodobny?
Otóż miksturek zmiany w wilka nie brakuje, kamień z Nordmaru jest zbędny. Podbiegasz sobie do kapłana i gryziesz.
Wilk ma tak szybkie ataki że tamten nie zdąży nic zrobić. Ponadto (a przynajmniej u mnie) występuje bug że gdy zabije mnie w postaci wilka to zaraz i tak się podnoszę (jako wilczek). No i jedziesz, na jednego kapłana dobre 2-3 minuty gryzienia jednak DZIAŁA.
Osobiście sprawdziłem.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
no dobra ale to to juz jest niezla kombinacja zeby przejsc ta swiatynie ;P :p troche cziterowy mi sie wydaje no bo co to za frajda wykonczyc kogos wilkiem ;P wg mnie o wiele lepiej jest wparowac tam z kusza mieczem albo czarem i ich wykonczyc ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom