Age Of Empires

Status
Zamknięty.

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Kto gra albo chociarz kiedyś wpdł w "wir" grani w age of empires?? Dla mnie ta gra to poprostu klasyk <pierwsza częć była dobra ale to nie byłszczyt , druga to był rawdziwy przełom <<genialna gra>> ale jeśli chodzi o część trzecią to nie mam zdania bo poprostu w nią nie grałem
laugh.gif
ale jeżeli ktoś z was grał to niech się wypowie o wadach i zaletach tej gry i czy jest to pozycja warto wybrać.



Pozdro!
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
To jest kultowa strategia, która nie będzie nigdy zapomniana.
Gdy dzisiaj trochę przynudza to w czasach kiedy wyszła grywalność miał... kosmiczną
tongue.gif
Każdy fan strategii słyszał o tej grze, a jeżeli któryś nie grał to niech szybko żałuje i prędko ściąga (kupi?
tongue.gif
). Dzisiaj patrząc na tą grę widać pewne niedociągnięcia lub błędy, ale cóż poradzić... każda gra ma jakkieś bugi, czy coś w tym stylu... ale Age of Empires się to wybaczy. Trzeba dawać pokłony twórcom, że mieli łaske, że nam, zwykłym śmiertelnikom powierzyli tą wspaniałą gierę
tongue.gif
. Ponadczasowa, nieśmiertelna. Kto nie grał to nOOb:D
 

Dark Knight

New Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
20
Age of Empires chlip te czasy ...
sad.gif
Pamiętam jeszcze 1 jak wspaniale się w nią grało i walczyło z innymi frakcjami. Pamiętam że 1 to była moja pierwsza gra na komputer. Według mnie to ta seria jest początkiem gier strategicznych. I nadal czekam na 3 tak jak i na Gothica 3
smile.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Tak Age Of Empire jest to wspaniala gra. Gralem kiedyś w 2 i nie moglem sie oderwać. Bardzo wciągająca gra. Teraz musze sobie zalatwić 3. Jak już bede mial to bede gral po 5 godzin co najmniej
smile.gif
Gra jest cool!! polecam karzdemu kto w nią nie gral.



Pozdro all
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jedna z lepszych strategii w jakie grałem. Dzisiaj praktycznie nic specjalnego ale niegdyś wymiatała klimatem. W sumie większość strategii opiera się na systemie który zastosowano w Age Of Empires.
Nie raz ni się zdarzyło że wracałem do niej nawet gdy na rynku były już o wiele leprze tytuły.

O trójce jeszcze niewiele wiem. Po screnach można wywnioskować że pod względem graficznym, miód będzie wypływał z ekranu.
smile.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
AoE jest dla mnie klasykiem tego typu gier. Grałem swojego czasu bardzo wiele czasu. Niestety grafika była wtedy nędzna. Co do grywalniości stała ona na wielkim poziom lecz była ona bardzo uboga.
Teraz grałem w demko AoE 3 i powiem, że jest rewelka i bardzo mi się podoba!!
Polecam każdemu!
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ja grałem we Aga 1 i 2 i mi się bardzo podobał lecz od jakiegoś pół roku mam wstręt na strategie!!! Nie wiem czemu ale obecnie to nawet Bitwa o Śródziemie nie fascynuje tak jak kiedyś
blink.gif
ALe pomijając to toAge of Empire jest jedną znajlepszych strategii jakie powstały
biggrin.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Age of Empires... ehhh... część pierwsza z Rise of Rome wymiatała...
Druga część mnie rozczarowała... Na pierwszy rzut oka miło i wogóle, ale się szybko znudziło... Podobnie dodatek...
Star Wars: Gallactic Battlegrounds z dodatkiem Clone Campaignes..... mniam! Zrobiona na silniku AoE2 gra była [i jest] wprost genialna... Jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem...
AoM... kwas jakich mało... po dodatek nawet nie sięgałem...
AoE3... pożyje, zobacze...
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Kiedyś jak jeszcze nie miałem kompa, ciągle chodziłem do kumpla żeby zagrać w Age of Empire 1
tongue.gif
naprawdę na początku jak się w nią gra to bardzo wciąga. Potem już jak miałem kompa to jedna z pierwszych gier którą miałem to Age of Empire 2 od której nie mogłem się oderwać ;]. Teraz tylko gram jak chce siedzieć na kompie a mi się strasznie nudzi ^.-. No cóż teraz pozostaje czekać na 3 część. Ogólnie gra jest spox i warto w nią zagrać, chociaż może niektóre elementy nie są realistyczne i grafika mogła by być lepsza ;]
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Gra jest fajna mi się podobała lubie takie gry można się pouczyć o Wojskach i takich tam ja np dzięki Strongholdzie dostałem 3 piętki kiedyś w 6 klasie
cool.gif
a więc takie gry się przydają 1i2 są dobre a 3 to już naprawde przełom
cool.gif
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
neistety mi sie nie podobaja styl gry do kitu jesli mialbym to oceniac to dalbym 3/10
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Pamiętam wiele godzin spędzonych na AoE II, a później jeszcze dodatek dorwałem to było coś ... Na owe czasy była to gra naprawdę wyjątkowa. Obecnie jestem w trakcie przechodzenia AoE III, który w porównaniu do innych strategii wypada tak średnio.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
kiedy gralem w AoE, dawno temu, nigdy mi się zbytnio nie podobała, ot zwykły RTS. I nie chodzi tu o grafę, która wtedy był niezła, ale o samą frajdę. No trudno, ale nie widziałem w niej niczego więcej (no, może ilość ulepszeń) czego nie było w innych RTS.

Nic nadwzyczajnego.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
A ja mimo całej ilości gier w jakie przegrałem setki godzin nigdy nie zapomne tej serii.ehh AoE 1 i AoE były rónocześnie pierwszymi strategiami które dorwałem w swoje łapy i mimo swego wieku i nieco przestarzałej grafy i tak jest cool.W każdym razie ja od tego zaczynałem.chlip zawsze kiedy gram w jakąś nową strategie przypominam sobie AoE,chlip aż się łezka w oku kręci.
biggrin.gif
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Ja grałem w część II i nie powiem, że mi się nie spodobała. Grałem w nią kilka dobrych tygodni i nie nudziła się, widziałem jedynkę, ale nie podobała mi się zbytnio, a II miała to coś. Tutaj było wiele możliwości rozbudowy, dużo rozmaitych jednostek. Można było wybierać też rasę ludzi. Uprawiało się pole, polowanie na zwierzynę. To jest gra! Jest naprawdę fajna. Polecam w szczególności część II.


pozdrawiam
tongue.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ja w Age'a 2 gralem latami
smile.gif
po prostu ta gra mnie powalila na ziemie... przeszedlem kazda kampanie
smile.gif
gierka super normalnie w strategiach kroluje na maxiora
smile.gif

tongue.gif


Age to dla mnie klasyk... zaluje ze nie mam orginalow (sa okropnie drogiee 130zl.)

biggrin.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Grałem w to u mojego kolegi bardzo mi sie spodobało potem chodziłem po domu i muwiłem że chce pograć w edzia ale niemiałem tej gry u siebie ale pamiętajcie że byłem wtedy młody jakies 10 lat. Lubie gry tego typu strategie i inne podobne do nich gra mi sie podoba. Jesli chodzi o części grałem w 2 innych niewidzałem ale musiały byc fajne.
 

KluSeq

New Member
Dołączył
6.9.2005
Posty
17
No wiesz gra jest fajna... pszeszedłem obie pierwsze czesci jednak o AOE III jeszcze nic nie powiem chociaz... grafa, dzwieki, itp sa wpozadku jednak obawiam sie najgorszego. Ze dalej bedzie mała populacja ludzikow
biggrin.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Noo...nie ma to jak pograć w gierki Microsoft'u
tongue.gif
. A tak na serio to AOE(2) jest jedną z najlepszych strategi (RTS) w jakią grałem
biggrin.gif
. Bardzo mi się podobała ta gra i spędziłem przy niej wiele godzin. Polecam każdemu!
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż, Age of Empires, stara kultowa gra, na którą zawsze miałem czas. Pamiętam czasy jak rano w soboty zasiadałem do PC i włączałem tylko AoE. Gdy dostałem pierwszy raz w ręce AOE pierwszą część byłem zaskoczony, że gra typu RTS tak mi się spodoba, gdyż nigdy nie grałem w takie gry tego typu. Mijały dni i tygodnie i gra nadal mi się podobała. Gdy zobaczyłem chyba w Cyber Myszy ogłoszenie, że AoE 2 już jest w sprzedaży to nie mogłem pozwolić, aby taka kultowa gra omineła mnie. Kupiłem i się nie zawiodłem. Gra nadal miała swój klimat. Cóż, teraz szczerze przyznam się, iż już nie gram w AoE z braku czasu i chęci. Cóż AoE jest kultową grą i osoby, które w nią nie grali mam nadzieje, że zobaczą i zagrają w tą kultową grę.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom