Age Of Empires

Status
Zamknięty.
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Niezła strategia spodobala mi sie gralem w nia sporo przed Gothiciem!! Oczywiscie teraz juz sa lepsze strategie aleee czasami te starsze gry sa lepsze od tych nowych gorsze graficznie ale i tak fane NP: Wacraft2 fajna stratega jeszcze nie dawno w nia gralem spox. Kroniki Czarnego Ksiezyca ta gra jest slaba graficznie ale muzyka jaka jest w grze wojny mozna zrobic w *****duzo jednostek!!
 

Dark Palladyn

New Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
17
Age of Empires I i II to gry,które mnie kręcą
rolleyes.gif
.Lubie gry tego typu.bo dają wiele możliwości.Nie tak jak np.przygodówki.Możesz wziąć klucz i otworzyć drzwi i na dodatek przejść przez nie...FULL WYPAS
blink.gif
No Age of Empires to przy tym cud XXIw. .W Age of Empires zbudujesz se od zarąbu budynków,ogrodzisz se to,
żołnieży wyszkolisz i możesz się wozić
cool.gif
A w przygodówkach....OTWORZYĆ DRZWI.
No normalnie uwierzyć nie można.Ale ogólnie to Age of Empire jest grą,którą warto pograć.Trochę się rozpisałem no,ale już taki jestem
tongue.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Grałem w AoE 1,2 i widziałem 3 . Trzecia czescia niebylem zbydnio zadowolony , ale ostatecznie moze byc
wink.gif
Najbradziej to lubiłem tłuc w 2 to byly czasy
biggrin.gif

Ale ogólnie wszystkie Age of Empires sa naprawde spox plecam
wink.gif
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Według mnie najlepszą częścią jest częś 2 ,prawdziwy przelom . Pamiętam jak
potrafiłem przesiedzieć 12h przy AoE 2
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Gralem w 1 i druga czesc teraz staram sie uzbierac kase na 3 czesc.
Dwie pierwsze jak na czasy kiedy sie w nie gralo byly wspaniale bardzo milo wspominam czas spedzony przy tej grze . Dotatkowo gralem w nia z bratem przez lana. Warto w ta gre zagrac jest naprawde fajna;)
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Jak jeszcze nie miałem takich gier jak na przykład Jedi Academi lub Gothic to grałem w Age of Empires 2. Mogłem cały czas siedziec przed komputerem dopoki siostry nie upominały
wink.gif
. Dla mnie to jedna z najfajniejszych gier. Potem doszło Age of Mythology ale jakoś wolałem AoE.

Pozdro
wink.gif
 

Jango Fat

Debile
Dołączył
13.11.2005
Posty
11
Osobiście nie grałem w trzecią część, ale mam drugą i mi się bardzo podoba
biggrin.gif

Na szczęście już niedługo gwiazdka więc możę...
huh.gif
Jednakże nic nie pobijee mojej ukochanej strategii "Kozacy powrót na wojnę"
smile.gif
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Ja grałem w każdą z trzech części co do dwóch poprzednich to każdy najpewniej grał i wie co tam jest więc nic nowego nie wniosę. Nie jestem jakimś gorliwym fanem gier z serii AoE (już wole AoM) ale w AoE 3 bardzo mi się spodobało pod względem realizmu. Wreszcie wojownicy nie podpalają chat uderzając bronią w nie tylko rzucają pochodnie... tam gdzie strzeli działo tam odpadnie kawałek budynku... podobnie przy okrętach i do tego grafika (mój komp osiąga najwyższe doszpuszczalne) więc mogę powiedzieć , że bardzo ładna
 
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
To jest kultowa seria. Najgorsza jest dla mnie słynna I. Ona mnie dzisiaj przeraża, chociaż od niej i od innej strategii zaczęła się przygoda z RTS. W III jeszcze nie grałem. Za słaby komp mam:p A 2 była (i jest) zarąbista. Jeżeli ktoś w nią jeszcze nie grał, to serdecznie polecam!!
ph34r.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Cała seria jest po prostu kamieniem milowym dla wszystkich strategii jakie powstały. Sądze że najlepsza była jednak czesc pierwsza przy której spedziłem najwiecej czasu. Faktycznie klimat serii jest po prostu niesamowity. A jeśli chodzi o trójke to jest grą świetną ale nie pasuje do pozostałych częsci. To naprawde dobry rts, ale to juz nie stare, dobre aoe.
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Szczerze? Niech więc i tak będzie... Age of Empires 2 było pierwszą grą, jaką dostałem na swój pierwszy komputer z napędem CD-ROM, było to ze sześć lat temu, ale strasznie milo wspominam tamte czasy. Przy tej części gry spędziłem ponad rok, dodatek przedłużył moją zabawę o kolejne miesiące. Nie śledzilem specjalnie tego co się dzieje wokół tego tytułu, ale gdy usłyszałem, że AoE3 wyszło, zechciałem go mieć. Zainstalowałem i uruchomiłem po raz pierwszy. Nie spodobała mi się ta przeróbka dźwięku przy wprowadzeniu, no ale pomyślałem, że dalej już będzie dobrze. Żenujące... to pomyślałem, gdy pograłem około 10 minut. Po starych częściach nie mogłem nic tu znaleźć, interfejs do mnie wybitnie nie przemawia, może i nie został on specjalnie zmieniony w stosunku do AoE2, ale to już nie jest to samo. Wyłączyłem grę czym prędzej i odłożyłem na bok. Po tygodniu... miałem nadzieję, że tamto wrażenie było spowodowane złym dniem, toteż nastąpiło drugie podejście. Wytrzymałem całe 15 minut. Dla mnie to całkowicie bezklimatyczny chłam, jaki kiedykolwiek widziałem, szybciutko odinstalowałem grę, a płyty rzuciłem gdzieś w kąt. Poszukałem Heroesów i zacząłem grać, aby zmyć ten niesmak. Dla mnie AoE3 to kompletna porażka.

"Kto się wspina na palce, nie stoi pewnie.
[Lao-Tsy]"
 

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Gra warta uwagi dla milosnikow Age of empire jak i innych gier strategicznych.
Zalety:
- Grafika
- Klimat
- Realistyczna
- Kapitalne efekty
- Miesamowite bitwy
Wady:
- Nie pasuje do 2 poprzednich cześci
- Czasami drobne błedy graficzne

I chyba to wszystko.Pozdro!
 

DJ Jacob

New Member
Dołączył
13.8.2005
Posty
8
Grałem tylko w AOE3 i bardzo mi się spododało.Gra nie wprowadza żadnych nowości oprócz wypaionej grafy ale wciąga że nie można się od kompa oderwać.
biggrin.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Pierwsze dwie części były mizerne. Mówię to teraz bo kiedyś byłem pełen podziwu dla AOE. Super klimat i w ogóle. Dlaczego sądzę, że jedynka i dwójka jest mizerna. Otóż mój podziw skończył się wraz z ukazaniem się Bitwy o Śródziemie. Sami wiecie, że BOŚ przerósł o głowę starą strategie. Gdy wyszła AOE III powiedziałem sobie, że w gówno grać nie będę, ale zagrałem.
Jestem pełen podziwu. Ten odkrywczy klimat wywarł na mnie duże wrażanie. Obecnie już nie gram w trzecią część bo jak zawsze znudziła mi się.

POZDRO 600 - macie wszyscy pisać 600 a nie 700. 800 itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom