Adix Work

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
Stare:
Color:
withprudencevs8.png


B&W
withprudencebwbo2.png


I nowsze.
Napis Leży to wiem
V.1
os1bv5.png


v.2
os1bwue6.png


v.3

os2om7.png


Najnowsza
stormvu3.png
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Sygny zajebiste xD
Ale zawsze jest jakieś "ale" :D
Po pierwsze wszystkie napisy są do dupy, oprócz w tej pracy http://img149.imageshack.us/img149/2325/gd1jt8.jpg - inne są za małe, nie pasują do tła i czcionki niedobrane.... Po prostu są brzydkie :p
Po drugie w tych pierwszych pracach są tak jakby źle wycięte rendery... Ucinałeś im kawałek ciała... W drugiej sygnie v.1 i v.2 wyglądają głupio, natomiast v.3 jest już okey i ten "ucięty" render pasuje, bo jest wtopiony w tło.. .:p

Ogólnie to sygny są fajne, efekty są dowalone i fajnie się całość prezentuje :) Widzę, że tam renderów C4D używałeś :p Ostatnie prace są wykonane tą samą techniką, spróbuj inną teraz ;)

Ogólna ocena wszystkich prac to 8+/10 (najbardziej za napisy straciłeś :p)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Hehehehhe...Daria teraz Fachowe opinie ci wystawia...ale Adix nie peniaj...kobieta robi sygny na GUp już z pół roku xD
Moim zdaniem bardzo ładne sygny...minus....te napisy :)
A może zrobiłbyś mi xD jakąś sygnę xD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Fajne fajne, ciekawie dobrane rendery do tła, osobiście wolę bardziej proste sygny, które wymagają mniej pracy, ale przyjemnie jest patrzeć na takie "rozbudowane".

Nie wiem o co Ci Daria chodzi że czcionki nie pasują, moim zdaniem są idealnie dobrane do każdej sygny, może prócz ostatniej i pierwszej (w obu wersjach).
Nie podoba mi się że robisz je wszystkie w tych samych stylach (tu chyba tylko wg 2 stylów je robiłeś), lubię gdy ktoś specjalizuje się w wielu sposobach robienia sygn. (Pele robi świetne sygny, ale jak się uprze do jednego stylu to 100 sygn będzie robił w ten sam sposób, a mi się to nie podoba).

Cóż, nowicjusz ze mnie jeszcze jeśli chodzi o grafiki, ale ja daje za całokształt 9,5/10.
 

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
CYTAT
Po drugie w tych pierwszych pracach są tak jakby źle wycięte rendery... Ucinałeś im kawałek ciała... W drugiej sygnie v.1 i v.2 wyglądają głupio, natomiast v.3 jest już okey i ten "ucięty" render pasuje, bo jest wtopiony w tło..

W żadnej pracy nie ma rendera, to zdjęcia, nic nie wycinałem (Poza CM) tylko nakładałem na nie efekty.
Chyba że chodzi ci o Cliping Mask, ale jeżeli tak to wszystko to 'pierwsa klasa'

CYTAT
Hehehehhe...Daria teraz Fachowe opinie ci wystawia...ale Adix nie peniaj...kobieta robi sygny na GUp już z pół roku xD

ja 2 i pół roku, robiłem jeszcze na 1337 arcie jak był.

CYTAT
Nie podoba mi się że robisz je wszystkie w tych samych stylach (tu chyba tylko wg 2 stylów je robiłeś), lubię gdy ktoś specjalizuje się w wielu sposobach robienia sygn. (Pele robi świetne sygny, ale jak się uprze do jednego stylu to 100 sygn będzie robił w ten sam sposób, a mi się to nie podoba).

Feo, jest tu 5 styli, nie które łacząsię ze sobą ale ogólnie ak to wygląda
Pierwsza Praca - Styl testowy
Drugie - Styl vektorowy
Trzeci - Polaczenie obu wyżej
Czwarty - taki... fantazy
Piąty - mój ulubiony, opatentowany i zaklepany "Graffiti Decoration" ;]

Dzieki za odpowiedzi. A zamian pokaze coś jeszcze.

FfA
FanFourAlbaby%20adix93.jpg

Naturall Graffiti
graffitinatura.jpg

KillBill
KillBlill.jpg

Abstrakt
greend%20Cristal.jpg
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Oczywiście prace ładne, ale robione w jednego kopa. Pozwolę sobie na krótki komentarz do każdej :p
1) Przyczepię się do niewidocznego napisu i tego że ręka jest lekko przycięta (schowana za renderem, ale wygląda jak by była przycięta i nie ładnie to wygląda.
2) j.w bo różni się tylko kolorem
3) (v1. v2. v3.) Oceniam razem bo różnią się kolorystyką. Tutaj napis położyłeś totalnie. Do tego nos taki przycięty za bardzo :D
4) Tutaj nie mam zastrzeżeń
5) Napis praktycznie nie istnieje, po za tym gut.
6) Ostatnie cztery razem bo właściwie w każdej mogę się doczepić tylko do nieszczególnie dobranej czcionki. (z wyjątkiem trzeciej - tej zielonej)

Tyle :) ogólnie ładnie ale mało oryginalnie 9/10

Edit: bo napisałeś wtedy co ja xD
Co do tych nowych to nie bardzo mam się gdzie przyczepić :p szukam przycięć nie zgrywających się rzeczy, złej czcionki, ale są gut.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
No cóż, nie znam się na grafice (jak zapewne wszyscy wiedzą ;p) ale mi osobiście Twoje prace bardzo się podobają ;]
Ciekawe tematy, tło dobrze dopasowane do tego co jest na pierwszym planie... ciekawie i ładnie. Jedynie niektóre napisy są moim zdaniem zbędne, burzą kompozycję całej pracy.
Póki co jest zajebiście, oby tak dalej :)

A jeśli miałbyś chęci i czas, możesz zrobić sygnę dla mnie ^^ - w podobnej konwencji jak ta
FanFourAlbaby%20adix93.jpg


pozdrawiam
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Pozwól, że ocenie tylko te najnowsze..
Szkoda że nie robisz własnego tła itp., tylko bierzesz gotowce i dodajesz efekty (jeśli dobrze zrozumiałem).
1. Muszę Ci przyznać że jest niezła. Aczkolwiek postaci nie widać za bardzo, to i tak mi się podoba. Mogę się mylić, ale chyba nałożyłeś tu tylko kilka filtrów ;]. Będę mendą i powiem że napis brzydki ;p. Powiedzmy że dam 7/10.
2. Taka trochę.. Nie wiem jak to opisać. Za dużo kolorów itp. Napis też nie ten teges ;]. Brakuje czegoś - 5/10.
3. Ta natomiast podoba mi się i to bardzo. Nie pasuje mi tylko twarz postaci ;p. Część przeniesiona na prawo. Niezły efekt, ale wolę takie naturalne ;]. Tło zarąbiste i napis niczego sobie ; ) - 8,5/10
4. Taka ot abstrakcja. Nie mam nic do zarzucenia. Całkiem ciekawy efekt, napis ujdzie, tylko ramka z prawej i lewej za gruba ; ) - 7/10
Ogólnie, pracki mi się podobają.. Tylko szkoda że dodajesz tylko efekty.. Ale i tak nieźle ; )
 

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
CYTAT
Szkoda że nie robisz własnego tła itp., tylko bierzesz gotowce i dodajesz efekty (jeśli dobrze zrozumiałem).

źle zrozumiałeś, jeeli pracuje na Stocku to przerabiam tło zdjęcia (Stock=zdjęcie) i dodaje efekty (nigdy nie dodał bym efektów na czyste tło)
jezeli pracuje na renderach (Stare prace od 4, i Graffiti Decortation) Oraz KillBil tło całkowicie moje.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Adix, kilka twoich prac widziałem. Ofc. nie wszystkie. Uważam, że stoją na dość wysokim poziomie, choć zawsze można się do czegoś przyczepić. Tym z pierwszego posta czegoś brakuje. Podoba mi się to, że napisy w twoim wykonaniu nie są takie krzykliwe. Zawsze takie wielkie, wyróżniające się. Wygląda to, jakby napis był ważniejszy od reszty. A u ciebie skromnie i bardzo dobrze. Co tu dużo mówić - zapraszam do próśb o sygnaturę. Nie jeden chciałby mieć coś od ciebie ;]
 

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
CYTAT
Nie jeden chciałby mieć coś od ciebie ;]

o_O? a może być Dupa? xD - Sie pożyje sie zobaczy :p
 
Do góry Bottom